Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2015-10-15 6
„Facebook“ prieš kurį laiką ėmė rodyti milijardus vaizdo įrašų, atsirandančių vartotojų sraute tarp nuotraukų ir kitų būsenos atnaujinimų. Dabar socialinis tinklas testuoja platformą, kurioje įrašus bus galima žiūrėti kaip „Youtube“, skelbia Recode.net.
(3) 2011-11-09 0
Laikraščio "The New York Times" teigimu, "Walt Disney" studija ir "Google YouTube" ruošiasi greitu metu paskelbti apie susitarimą dėl bendradarbiavimo, kurio metu kino kompanija kurs naują vaizdo turinį ir talpins jį "YouTube" vaizdų platinimo portale.
(3) 2019-07-24 20
Socialinis tinklas „Instagram“ imasi pokyčių. Visai neseniai pristatę naujų priemonių kovoti su patyčiomis, šiuo metu jo atstovai eksperimentuoja su dar viena naujiena ­– galimybe, kad pašaliniai vartotojai nebematytų, kiek žmonių paspaudė mygtuką „patinka“, praneša naujienų portalas BBC.
(3) 2018-01-22 2
Virtualioje erdvėje tarp paauglių plinta naujas iššūkis – valgyti skalbimo priemones.
(3) 2010-06-16 0
Korporacija „Google“ atidarys muzikos interneto parduotuvę, kuri turėtų vadintis „Google Music“. Jos atidarymas planuojamas šių metų rudenį, rašo „CNET News“.
(3) 2016-02-17 15
Kompanija „Google“ pranešė, kad jau greitai panaikins populiarią nuotraukų tvarkymo ir saugojimo paslaugą „Picasa“.
(3) 2020-10-01 2
Be muzikos – nė žingsnio: vieniems tai fonas bėgiojant ar pakeliui į darbą, kitiems ji padeda susikaupti dirbant, atsipalaiduoti ilsintis ar išsilieti vakarėlio metu. Keičiasi tik muzikos klausymosi įpročiai, būdai ir naudojami įrenginiai – o šiuo metu didžiausia kova verda tarp muzikos ir vaizdo įrašų transliavimo platformų.
(3) 2017-12-11 1
Anksčiau buvo sakoma, kad kvailiams nesiseka, dabar už kvailumą jie yra atlyginami, o kenčia kiti. Būtent taip nutiko ir šį kartą, kuomet vienas vaikinas savo galva panardino į statybiniu gipso mišiniu pripildytą mikrobangų krosnelę. Tai buvo ne tik kvaila ir pavojinga, bet ir galėjo pakenkti kitiems. Kada ir kaip bus galima nubrėžti ribą?
(3) 2014-05-29 7
Bendrovė „Yahoo!“ jau artimiausiais mėnesiais gali atidaryti savo vaizdo paslaugų portalą, kuris konkuruos su „Google“ portalu „YouTube“, remdamasis įvairiais šaltiniais praneša „CNet“.
(3) 2011-10-11 0
Kovodamas dėl kuo didesnio žmonių dėmesio bei susidūręs su vis augančia konkurencija iš „Spotify“ ir netrukus startuosiančio „iCloud“ pusės, internetinis muzikos tiekėjas „Rdio“ ketvirtadienį savo svetainėje iš dalies panaikino mokėjimų „sieną“ ir pradėjo teikti paslaugas nemokamai.
(3) 2018-05-08 6
Verslininkas Ray Chanas sukūrė sėkmingą verslą paprasčiausiai švaistydamas žmonių laiką. Verslininkas iš Honkongo įkūrė internetinę platformą „9GAG“, populiarią dėl joje talpinamų linksmų paveikslėlių, vaizdo įrašų bei panašaus turinio.
(3) 2012-05-02 0
Per maždaug septynerius „Youtube“ egzistavimo metus kasdien į šią svetainę sukeliama galybė vaizdo įrašų (paskutiniais duomenimis – po valandą įrašo kiekvieną sekundę). Ir vienam kitam įrašui pasiseka – jis pakyla virš daugumos, tampa populiariu ir užsitarnauja „virusinio vaizdo įrašo“ titulą.
(3) 2014-03-25 0
Kompanija Apple ketina sukurti naują internetinę muzikos tarnybą, o taip pat iTunes Store, skirtą įrenginiams su Google operacine sistema Android, praneša puslapis Billboard, remdamasis informuotais šaltiniais.
(3) 2011-03-18 0
Kompanija „Google“, kuriai priklauso servisas „YouTube“, įsigijo bendrovę „Green Parrot Pictures“, užsiimančią vaizdo kokybės optimizavimu, darbui su „YouTube“ turiniu.
(3) 2009-06-04 0
Videoportalas „YouTube“ pristatė savo paslaugų versiją „YouTube XL“, skirtą vartotojams, prie savo nešiojamųjų ar žaidimų kompiuterių jungiantiems televizorius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos