Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multimedijos portalai
 
 

Multimedijos portalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(44) 2012-12-07 15
Šią savaitę didžiausias pasaulyje vaizdų dalijimosi portalas „YouTube“, kuris priklauso interneto gigantui „Google“, atnaujino savo išvaizdą. Ir nors tai yra daroma patogumo ir funkcionalumo gerinimo labui, internete ir pačiame vaizdų dalijimosi portale milijonai vartotojų reiškia savo nepasitenkinimą naujuoju dizainu.
(28) 2012-11-26 15
Šią vasarą muzikos industriją sudrebinęs Pietų Korėjos dainininkas Parkas Jae-Sangas, žinomas tiesiog vardu PSY, jau atsidūrė ir didžiausio pasaulyje vaizdų dalijimosi portalo „YouTube“ viršūnėje. Praėjusios savaitės pabaigoje jo kūrinys „Gangnam Style“ tapo labiausiai žiūrimu.
(13) 2012-02-18 0
Vakar Lietuvoje pristatyta bandomoji naujos interneto televizijos paslaugos www.nubo.tv versija. Jau gegužės mėnesį baziniame paslaugos pakete bus 9 TV kanalai, o iki metų pabaigos jų skaičius pasieks 20.
(7) 2012-01-24 0
Portalo „YouTube“ vadovai pirmadienį nurodė, jog per vieną minutę į jų sistemą įkeliamų vaizdo įrašų bendra trukmė siekia vidutiniškai 60 valandų, o sukaupti įrašai per dieną peržiūrimi iš viso daugiau nei keturis milijardus kartų.
(7) 2012-11-29 17
Šiemet pradėjau studijuoti užsienyje. Ketveri metai nėra trumpas laiko tarpas, tad norisi pasiimti kuo daugiau daiktų, ką gali panešti. Vienas iš mano hobių yra fotografija, tad nutariau nuotraukas ir juosteles turėti ir naujuose savo namuose. O kiekis nėra mažas: turiu virš šimto mažo formato nuotraukų, keletą didelių (iki 30×45cm), virš 30 sukarpytų juostelių. Ir visa tai sveria… virš 1 kilogramo.
(6) 2012-12-19 5
Interneto gigantas „Google“ nusprendė metus didžiausiame pasaulyje vaizdų dalijimosi portale „YouTube“ užbaigti linksmai. Kompanijai pavyko sukviesti bemaž visus populiariausių įrašų autorius, kurie sutiko nusifilmuoti viename klipe, kuris apima 2012 metus „YouTube“ portale.
(5) 2012-02-02 0
Niujorko viešoji biblioteka savo archyve turi daugiau nei 40.000 istorinių stereofotografijų - stereogramų, daugumai kurių jau daugiau nei šimtas metų. Tai nuotraukos, nufotografuotos iš dviejų skirtingų matymo taškų.
(5) 2012-06-21 0
Kompanija "Google" pradėjo siuntinėti kai kuriems video apdorojimo paslaugas teikiantiems interneto puslapiams el. laiškus, kuriuose reikalaujama nutraukti (o ateityje - susilaikyti) tokių paslaugų teikimą, kurios leidžia ištraukti garso takelį ir "YouTube" patalpintų vaizdo klipų ir išsaugoti gautą turinį MP3 formate, informuoja portalas "PCWorld".
(4) 2012-02-19 0
Unikalus, daugelį dešimtmečių kauptas ir ateities kartoms išsaugotas Lietuvos radijo garso archyvas tampa atviras visuomenei. Jį bus galima pasiekti Lietuvos radijo virtualioje audiobibliotekoje portale lrvab.lrt.lt, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(4) 2012-12-19 5
Nuotraukų talpinimo mechanizmas „Instagram“, jau senokai priklausantis socialinių tinklų lyderiui „Facebook“, šią savaitę vėl atsidūrė žiniasklaidos akiratyje. Neseniai atnaujintos bendrosios kompanijos taisyklės sakė, jog nuo sausio 16 dienos tinklas nuotraukas galės naudoti savo tikslams ir netgi jas pardavinėti, kas sukėlė ypač didelį vartotojų nepasitenkinimą.
(3) 2012-05-02 0
Per maždaug septynerius „Youtube“ egzistavimo metus kasdien į šią svetainę sukeliama galybė vaizdo įrašų (paskutiniais duomenimis – po valandą įrašo kiekvieną sekundę). Ir vienam kitam įrašui pasiseka – jis pakyla virš daugumos, tampa populiariu ir užsitarnauja „virusinio vaizdo įrašo“ titulą.
(3) 2012-03-09 0
Video portalas „Youtube“ prieš kelias dienas pristatė naują funkciją, kuri leis patogiau peržiūrėti video filmukus. Sakykime, jeigu jūs žiūrite video siužetą ir norite rasti konkrečią vietą ar tiesiog pažiūrėti, kas bus toliau konkrečią minutę ir sekundę, nuo šiol tai paprasta ir patogu.
(3) 2012-06-18 0
Vaizdinės medžiagos talpinimo internete tarnyba "YouTube" greitu metu atnaujins savo pagrindinio puslapio dizainą, siekiant pagerinti puslapio socialinę integraciją ir padaryti jį kuo patogesnį vartotojams. Tokias išvadas galima padaryti iš nuotraukos, kuri labai panaši į tą vaizdą, šiuo metu matomą socialiniame tinkle "Google+".
(2) 2012-06-01 0
Kompanija "Samsung" pranešė, jog oficialiai debiutuoja jos muzikos tarnyba "Music Hub", kuri iš esmės yra "Spotify" analogas. Naujasis "Music Hub" naudoja neseniai korėjiečių įsigytą debesų media paslaugą "mSpot" ir siūlo maždaug 19 mln. kompozicijų.
(2) 2012-04-12 0
Neseniai paskelbtoje „YouTube“ monetizacijos strategijoje, kuri turėtų padėti šiam populiariam portalui būti mažesne našta savininkei - korporacijai „Google“, numatyta galimybė už kai kurias „YouTube Live“ transliacijas iš žiūrovų imti tam tikrą mokestį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos