Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Multivisatos teorija
 
 

Multivisatos teorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-18 11
Naujas tyrimas rodo, kad multivisata – kur mūsų Visata tėra viena iš daugybės – gali nebūti tokia jau nepalanki gyvybei, kaip manyta.
(0) 2018-04-02 22
Yra nemažai hipotezių apie tai, kodėl įvyko Didysis sprogimas ir kas buvo „iki jo“ (jei taip galima sakyti apie įvykius prieš atsirandant laiko koordinatei). Neretai šiose hipotezėse figūruoja multivisata – daugybės visatų, daugiau ar mažiau panašių į mūsiškę, idėja.
(2) 2017-08-02 26
<em>Įsivaizduokite, prisikeliate iš mirusiųjų ir gyvenate senatvėje, kol pagaliau amžius leidžia daryti karjerą, ir vieną dieną tikitės lankyti koledžą. Toks gyvenimas būtų „veidrodin
(0) 2017-04-26 23
<em>Ne vieną dešimtmetį mokslininkus dominančios Kosminio mikrobangų fono anomalijos – Šaltosios Dėmės – dabartinis paaiškinimas naujausiais duomenimis nedera su esama kosmologijos teorij
(0) 2017-01-12 47
Ar kada nors jums atėjo mintis, kad esame ne vienintelė apgyvendinta planeta, o gal net kažkur yra tikslios mūsų kopijos? Ar kada nors kėlėte sau klausimą „kas būtų, jeigu...?“ ir norėjote pamatyti, kaip gi išsirutuliotų įvykiai, jeigu pasielgtumėte kitaip? O gal tarp jūsų yra tokių, kuriems kažkoks veiksmas ar reginys realybėje atrodo anksčiau matytas? Šaunu! Šis straipsnis kaip tik jums, nes čia aptarsiu ir paaiškinsiu pačią labiausiai kontroversišką multivisatos (kitaip - paralelinių visatų) teoriją.
(6) 2016-06-08 80
Stephenas Hawkingas neabejotinai yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Jis itin dažnai pateikia pačių netikėčiausių teorijų, kurios priverčia „palaužyti“ galvas ir netgi pakraipyti pirštą prie smilkinio, tačiau galiausiai jo spėjimai pasitvirtina.
(2) 2016-05-03 14
Ar mūsų Visata yra unikali? Pradedant moksline fantastika ir baigiant moksliniais faktais, sklando spėlionės, kad be mūsų Visatos gali būti ir kitų visatų, kai šiame gyvenime priimti sprendimai įvyksta alternatyviose realybėse.
(0) 2015-10-22 60
Didžiajame hadronų greitintuve (Large Hadron Collider, LHC) jau atrasta "Dieviškoji dalelė" Higso bozonas. Tačiau netrukus čia gali būti padarytas ir paralelinės visatos atradimas. CERN laboratorijoje (Ženeva, Šveicarija) esanti "atomų daužyklė" jau vėl veikia maksimaliu pajėgumu ir mėgina aptikti svarbiausią daugiavisatiškumo požymį.
(0) 2015-06-24 30
<em>Apsukus dar vieną vasaros solsticiją, atrodo, pats laikas spekuliatyvesnėms mintims, kol karštos šiaurinio pusrutulio dienos vėl sutrumpės ir racionalus protavimas grįš.</em>
(0) 2015-01-26 24
Fizikams laikas kelia rimtų problemų, kurių kol kas niekas nesugebėjo įveikti.
(2) 2014-07-21 43
Perimetro teorinės fizikos instituto (Kanada) mokslininkas Matthew Johnsonas su kolegomis ieško būdų multivisatos teoriją, skambančią tarsi stebuklinę pasaką, perkelti į įrodymais grįsto mokslo karalystę.
(0) 2014-06-05 27
Prinstono universiteto (JAV) profesorius Paulas Steinhardtas labai skeptiškai vertina kovo viduryje paviešintą informaciją apie „vieną didžiausių pastarojo dešimtmečio fizikos atradimą“ - gravitacinių bangų užfiksavimą.
(9) 2014-05-15 34
<p style="font-style:italic">Ra­di­ka­liai nau­jas kvan­tų me­cha­ni­kos po­žiū­ris at­si­kra­to am­ži­nos „bur­bu­lų“ mul­ti­vi­sa­tos ir siū­lo kaip už­baig­ti „
(11) 2014-03-25 4
Visata, kurioje gyvename, gali būti ne vienintelė – ji gali turėti daugybę kaimynių. O jei kosmosas yra beribis, kažkurioje iš begalės visatų gali būti jūsų antrininkas: lygiai toks, kaip jūs, darantis tą patį, arba priėmęs visiškai kitokius sprendimus. Ši teorija sulaukė dar daugiau dėmesio po to, kai praėjusią savaitę mokslininkų komanda paskelbė užčiuopusi gravitacinių bangų egzistavimo įrodymų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos