Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Muzika
 
 

Muzika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-21 0
Progresuojantis kurtumas galėjo daryti didžiulę įtaką Ludwigo van Beethoveno muzikai, skatindamas rinktis žemesnes natas. L. van Beethovenas pirmą kartą apie dingstančią klausą užsiminė 1801 metais, būdamas 30-ies, skųsdamasis, kad jam sunku išgirsti instrumentų ir balsų skleidžiamas aukštas natas, praneša naujienų agentūra AFP.
(0) 2011-12-12 0
Net paprasčiausiose kompiuterių programose galima rasti algoritmų, kurie gali sukurti nuostabią muziką, mano suomių dailininkas Ville-Matias Heikkila.
(0) 2011-12-06 0
Jei vieną gražią dieną jūsų spausdintuvas imtų ir užgrotų? Kad ir „Pelėsiais ir kerpėm apaugus aukštai…“? Beje, šis Maironio „Trakų pilies“ tekstas idealiai tiko grupės „The Animals“ hitui „House of The Rising Sun“. Bet kad šią dainą įstabiai sugroti gali pasenusios „biuro technikos“ ansamblis – neįtikėtina, tačiau realu. Ir ne tik šią dainą.
(0) 2011-11-28 0
Penkiasdešimtmetis britas įgyvendino daugybę metų brandintą nuostabiai gražią idėją – akliems drambliams surengti koncertą. Tiesiog vienoje iš Tailando pievų pastatytu pianinu romiai ausimis mosavusiems ir švendres kramsnojusiems neregiams galiūnams Polas Bartonas (Paul Barton)atliko L. van Bethoveno kūrinius.
(2) 2011-05-06 0
Gal gitara ir ne pats naujausias technologinis išradimas, tačiau keletas tūkstančių šiuo instrumentu vienoje vietoje ir vienu metu tą patį kūrinį atliekančių žmonių – išties unikalus, artėjančio savaitgalio proga tinkantis muzikinių technologijų reginys. Kuris, beje, vyko visai netoli Lietuvos.
(6) 2011-04-13 0
Praėjusią savaitę interneto svetainėje „YouTube“ pirmą kartą nuskambėjo choras, kuriame – daugiau kaip 2 tūkst. dainininkų iš 58 pasaulio šalių.
(1) 2011-03-25 0
Vasaros saulėgrįžos dienomis, birželio 20-25 d. Ispanijai priklausančiose Kanarų salose, kur įsikūrusi garsioji Europos šiaurinė observatorija (European Northern Observatory), įvyks pirmasis pasaulyje mokslo ir muzikos festivalis „STARMUS“ („Žvaigždžių muzika“), skirtas Jurijaus Gagarino skrydžiui į kosmosą 50-osioms metinėms. Festivalyje muzikuos ir diskutuos visa aibė roko muzikos legendų – grupės „Queen“ gitaristas ir diplomuotas astrofizikas Brajanas M...
(10) 2011-02-24 2
Kiek daugiau nei prieš savaitę vykusiuose muzikiniuose „Grammy“ apdovanojimuose kompiuterinių žaidimų industrija sulaukė savo pirmojo įvertinimo muzikos srityje. Apdovanojimas, žinoma, skirtas ne pačiam žaidimui, o jam muziką sukūrusiam žmogui. Bet kuriuo atveju, šis įvykis yra stiprus argumentas tiems, kas kompiuterinius žaidimus laiko meno forma.
(5) 2011-01-03 -1
Nors 3D spausdintuvai iki šiol daugiausiai buvo naudojami dizainerių, siekiančių greitai gauti projektuojamo gaminio pirminį prototipą, kad būtų galima geriau įvertinti, kaip atrodys galutinis produktas, jie pamažu skverbiasi į aukštesnį gamybos lygį, skelbia „Neowin.net“. 3D spausdinimo mašinos ir CAD projektavimas jau naudojamos tikriems mechaniniams prietaisams kurti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos