Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Muzika
 
 

Muzika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-11-19 1
Roko žvaigždės (ar bent jau mūsų prisiminimai apie jas), skirtingai nei mokslininkai, nesensta. Kai kurių veidus vagoja andainykščio audringo gyvenimo pėdsakai. Kai kurių šiame pasaulyje jau seniai nebėra. Galbūt jie išėjo pernelyg anksti, pernelyg jauni. Vis dėlto ištisų kartų prisiminimuose roko legendos lieka amžinai jaunos. O ką, jei jos būtų turėjusios galimybę pasenti? Kaip jos atrodytų dabar?
(1) 2013-11-11 1
Gyveno kartą Mocartas, Bachas, Bethovenas ir kūrė simfonijas, kurių klausant muzikos mokytojams ištrykšta ašaros. Moksleiviai galiniame suole ašarų nesišluosto ir Bacho negirdi, nes per telefoną klauso dubstepo.
(2) 2013-04-16 0
Jie tikrai verti pačios sunkiausios pasaulyje metalo grupės vardo: pristatome robotus-muzikantus iš Vokietijos - „Compressorhead“. Grupę sudaro trys nariai – keturias rankas turintis būgnininkas, 78 pirštus turintis gitaristas ir bosistas. Jiems nereikia sekso, svaigalų ir rokenrolo linksmybių – jiems pakanka veržlių, varžtų ir trupučio alyvos.
(0) 2013-08-16 0
Lengviau suvokti per paskutinius 130 metų įvykusius didelius Žemės paviršiaus oro temperatūros pokyčius galima juos pateikus muzikiniu pavidalu. Panaudojęs mokslininkų surinktus ilgailaikius temperatūros matavimo duomenis, vienas Minesotos universiteto studentas parašė užburiantį kūrinį violončelei, praneša Slate.com. Rezultatas, girdimas video pabaigoje, labai paveikiai perteikia vis stiprėjantį planetos šiltėjimą.
(3) 2013-07-24 0
Kanadietis būgnininkas iš Toronto (Kanada) neseniai pagerino pasaulio rekordą ir tapo greičiausiai grojančiu būgnininku Žemėje.
(6) 2013-12-11 0
Sekmadienį sunkiosios muzikos gigantai „Metallica“ surengė bene neįprasčiausią pasirodymą savo karjeroje – koncertą šalčiausiame žemyne. O jau šią savaitę visi gerbėjai gali pamatyti koncerto vaizdo įrašą.
(0) 2013-06-21 0
Miesto triukšmas dažniausiai nėra malonus – tai automobilių ūžimas, žmonių balsai, garsiai skambanti muzika. Tačiau menininkas Marc De Pape į šią problemą pažvelgė labai netradiciškai.
(0) 2013-12-09 0
Pats seniausias žinomas muzikos instrumentas yra maždaug 40000 metų senumo fleita. 1759 metais Prancūzijoje jėzuitų kunigas išrado elektrinį klavesiną. Tai pirmasis žinomas elektra maitinamas muzikos instrumentas pasaulyje.
(0) 2013-06-10 0
Kompozitorius Josephas Bertolozzis, prisiartinęs prie metalinės Eifelio bokšto konstrukcijos, iš krepšio išsitraukia guminį plaktuką ir stipriai smūgiuoja į metalą. Vėliau stukteli kiek švelniau – jis šiuos smūgius ritmingai kartoja.
(0) 2013-06-05 0
Šios savaitės pabaigoje Vilniuje vyksiančioje susikertančių medijų konferencijoje – kūrybinėse dirbtuvėse „Cross Media Zen“ paskaitas skaitys pasaulinį pripažinimą pelnę interaktyvių projektų specialistai iš Prancūzijos, Belgijos, Švedijos, Danijos bei kitų Europos šalių.
(0) 2013-11-22 0
Esama muzikos, skirtos pasyviam vartojimui – tai muzika prekybos centruose, laukimo salėse, kavinėse. Tačiau patiriame ir kitokį, aktyvų santykį su muzika: mėgstame kurį nors muzikos stilių, skiriame kokybišką muziką nuo prastos muzikos, džiaugiamės galimybe paremti mylimo atlikėjo albumo išleidimą tinklapyje „Kickstarter“ ir turime susidarę nuomonę apie muzikos industriją apskritai.
(2) 2013-05-27 0
Amanda Ghassaei daro plokšteles. Tačiau tai nėra paprastos vinilinės plokštelės, prie kurių mes esame įpratę (ar bent jau esame susidūrę pasilinksminimų vietose, kuriose sukiojasi didžėjai). Neįprasta yra tai, kad jos padarytos iš medžio, o tarpu garso įrašai jose „išskaptuoti“ lazeriu.
(2) 2013-12-04 -1
Šiandien susiduriame su itin plačiu muzikos pasirinkimu: jei paauglystėje turėjome mėgstamiausią grupę, dabar turime po keletą labiau patinkančių kiekvieno muzikos stiliaus atstovų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos