Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Muzikos redagavimo programos
 
 

Muzikos redagavimo programos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-05-28 0
Ar kada nors pagalvojate apie tai, kad ant popieriaus lapo nupieštas piešinys galėtų suskambėti pačiais netikėčiausiais garsais? Pasirodo, tai įmanoma padaryti be jokios magijos, užtenka programėlės ir mobiliojo įrenginio, rašo CreativeApplications.net.
(2) 2012-08-27 29
Pasirodė nauja nemokamos ir gana kompaktiškos garso failų redagavimo programos „Audacity“ versija. Šis įrankis turėtų patikti tiems, kas mėgsta kompiuteriu kurti ar redaguoti garso takelius ir tuo pačiu turi ribotą finansinį biudžetą.
(3) 2011-08-31 0
Sauthampton universiteto inžinierių sukurta sistema „Audio d-touch“ yra garso sintezatorius. Tiesa, jo valdymo metodas gana neįprastas – muzikos instrumentai ir jų skambesio parametrai valdomi ant popierinio pagrindo dėliojant vaikišką žaidimą primenančias kaladėles.
(10) 2010-04-29 0
Balandžio 27 dieną „Microsoft“ JAV užpatentavo eilinį savo kūrinį. Naujoji technologija vadinasi „Automatinis akompanimentas vokalinėms melodijoms“ ir jau naudojama „Microsoft“ išleistoje programoje „Songsmith“, rašo „Tech Flash“.
(5) 2008-10-11 0
Kompanija "Celemony Software" paskelbė, jog naujoji muzikos įrašų redagavimo technologija "Direct Note Access", leisianti vartotojams atskirti ir manipuliuoti individualiomis garso įrašo natomis (ne tik akordais), bus baigta kurti dar šiais metais, o pirmasis šią technologiją palaikantis rinkai skirtas produktas - "Melodyne Plugin 2" - bus pristatytas kitų metų pirmąjį ketvirtį. Teoriškai tai reiškia, jog net ir prastai atliktą kūrinį bus galima paversti "idealiu".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos