Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » NAND Flash atmintis
 
 

NAND Flash atmintis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-07-12 -1
Kinijoje vargsta ne tik „Micron“, kurie dabar yra įvelti į teisminį procesą dėl patentų. Dar viena problema, kad kompanijai norima uždrausti prekiauti savo produkcija Kinijoje. Atrodo, kad iš pačių „Micron“ buvo vagiama intelektinė nuosavybė, bet teisme buvo sugebėta įrodyti priešingai. Dabar „Micron“ bando viską apeliuoti.
(2) 2018-07-10 -7
Teismo procesas, prasidėjęs dar šių metų sausį, baigėsi, o jo verdiktas labai nepalankus „Micron“.
(2) 2014-07-04 18
Kompanija Crossbar pranešė, kad aktyviai testuoja energetiškai nepriklausomos atminties ReRAM (RRAM) masyvus. Analogišką rezistyvinę atmintį testuoja ir kitos kompanijos, tačiau bene garsiausias konkurentas – HP proteguojami memristoriai.
(0) 2014-02-03 0
Kompanija Micron ne kartą bandė parodyti, kad nori būti kažkuo daugiau, nei vien tik DRAM ir NAND Flash atminties gamintojas. Ji jau pasižymėjo, pristatydama didelės spartos atmintį HMC (Hybrid Memory Cube) bei procesorius automatus (AP, Automata Processor).
(0) 2014-01-20 0
Naujo tipo atminties Universal Flash Storage (UFS) niekaip negali pakeisti savo statuso iš bandomosios į komercinės paskirties. Kompanija Toshiba dar prieš metus ėmė gaminti NAND atmintį su pirmos kartos UFS magistrale.
(14) 2013-09-19 0
Bet kokios stichinės nelaimės ir nelaimingi atsitikimai sukelia paniką ir kelia produktų kainas, ir tai vyksta net tuomet, kai nelaimės iš esmės nepaveikia gamybos. Puikiu pavyzdžiu tapo gaisras kompanijos SK Hynix gamykloje, gaminančioje operatyvios atminties ir NAND Flash mikroschemas. Nepaisant to, kad SK Hynix vadovybė tikino, jog gamybą tai paveiks minimaliai, atminties mikroschemų kainos mažmeninėje prekyboje iš karto šoktelėjo 20%.
(9) 2013-08-11 0
„Flash“ atminties mikroschemų laukia technologinė revoliucija: bendrovė „Crossbar“ ketina pradėti naujų nuo energijos tiekimo nepriklausomų atminties mikroschemų, mažesnių už pašto ženklą, gamybą. Šiose mikroschemose bus galima įrašyti 1 TB duomenų, pranešė „CNet News“.
(1) 2013-07-24 0
II ketvirčio veiklos rezultatams skirtoje konferencijoje kompanijos Micron atstovai pareiškė, jog automobilių rinką laiko labai perspektyvia, kadangi tai labai didelis potencialus NAND Flash atminties vartotojas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos