Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » NO.1 išmanieji laikrodžiai
 
 
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-03-21 7
„NO.1 DT 28“ yra pirmasis kompanijos išmanusis laikrodis su tokia gausybę funkcijų ir visi iškart atkreipė dėmesį į tai, kad šis laikrodis matuoja kraujospūdžio, širdies ritmo, deguonies koncentraciją kraujyje ir netgi palaiko elektrokardiogramos (EKG) funkciją. Su tiek funkcijų „NO.1 DT 28“ jau laikomas vienu geriausiu, o gal ir pačiu geriausiu tokios kainos sporto laikrodžiu, bet ar jis savo funkcijomis nors kiek prilygsta „Apple Watch“? Pasižiūrėkime kaip yra iš tikrųjų.
(0) 2019-03-15 9
NO.1 DT 28 – tai naujas išmanusis laikrodis su 1,54 colių spalvotu TFT ekranu, 230 mAh baterija ir IP68 standartą atitinkančiu cinko ir polikarbonato korpusu. Tai yra pirmasis NO.1 laikrodis su EKG (elektrokardiogramos) funkcija. Jame suderinamos sveikatos, sporto ir laisvalaikio funkcijos.
(1) 2018-09-22 -3
Šios apžvalgos autorių „NO.1 F18 GPS“ sudomino tuo, kad tai patraukliai atrodantis, sportinio tipo ir GPS turintis išmanusis laikrodis, kuris kainuoja mažiau kaip 50 dolerių.
(0) 2018-06-29 2
Tenka pripažinti, jog fizinių aktyvumo asistentų rinkoje jau gana seniai karaliauja vietiniai Kinijos gamintojai. Pastarųjų gamintojų gausa nuolatos skatina aktyvią konkurenciją, kuri šiuo atveju taip pat padeda vystyti naujus techninius sprendimus. Tai puikiai paaiškina, kodėl kiniški fiziniai aktyvumo asistentai kiekvieną ketvirtį tampa vis geresni ir geresni.
(0) 2018-04-16 -5
Išmaniųjų laikrodžių rinka yra perpildyta. Tiesą sakant, jų ten tiek daug, kad kartais atrodo, kad kai kurie net to paties gamintojo modeliai yra vienodi. Pavyzdžiui, kuo skiriasi NO.1 F5 nuo NO.1 F6? Kodėl vienas yra beveik dvigubai pigesnis už kitą?
(1) 2018-04-09 4
Ar gali kiniškas išmanusis laikrodis varžytis su tokiais gigantais kaip „Apple Watch“ ar „Garmin“ serijos išmaniaisiais laikrodžiais? Juk techninės specifikacijos yra itin panašios, o kaina skiriasi dešimtis kartų, tad kur čia „šuo pakastas“? Šioje apžvalgoje būtent tai ir išsiaiškinsime.
(3) 2018-03-27 2
Sako, kad nereikėtų spręsti apie knygą pagal jos viršelį. Tačiau apie šią galima. „NO.1 S9“ yra ne tik gražus, bet ir labai funkcionalus išmanusis laikrodis. Jis gali puikiai derėti prie kostiumo, o jau kitą dieną lydėti jus į kalnus ar į žvejybą. „NO.1 S9“ turi gausybę funkcijų, tačiau savo pirkėjams patinka ne tik dėl jų.
(0) 2018-03-04 9
Apie išmaniuosius laikrodžius bei apyrankes jau rašėme ne vieną kartą. Turime pripažinti, kad tarp tokios milžiniškos pasiūlos rasti dėmesio vertą įrenginį yra ne taip ir lengva.
(0) 2018-03-02 -1
Jeigu sekate Kinijos gamintojų naujienas, tai greičiausiai jau žinote, kad vietinėje rinkoje bendrovė „NO.1“ garsėja kuriamais išmaniaisiais laikrodžiais, kurie taip pat siūlo pilnavertį fiziniam asistentui prilystantį funkcionalumą. Vis dėlto labai panašu, kad „NO.1“ vien tik ties tuo apsistoti neketina.
(0) 2018-02-21 17
Išmaniųjų laikrodžių ir išmaniųjų apyrankių pasiūla yra išties didelė. Tad išsirinkti funkcionalų, gražaus dizaino ir priimtinos kainos išmanųjį laikrodį gali būti gana kebloka.
(0) 2018-01-25 8
Išmaniųjų laikrodžių pasiūla yra tikrai pakankama, tačiau greičiausiai sutiksite, kad kaina šiuo atveju ne visada atitinka realybę. Kitaip sakant, už išmanųjį laikrodį retas pirkėjas ryžtasi mokėti šimtą ar daugiau eurų. Ir tai nei kiek nestebina, kadangi pigesni išmanieji laikrodžiai šiuo metu taip pat geba užtikrinti maksimalų reikalaujamą funkcionalumą. Naujos kartos išmanusis laikrodis „NO.1 F6“ gali tapti puikiu pavyzdžiu, kad kaina tikrai ne visuomet yra pats svarbiausias aspektas.
(4) 2018-01-19 -2
Išmanusis laikrodis visada yra jums ant riešo. Tai - puikus įrankis aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.Visgi, kartais išmanųjį laikrodį sunku išsirinkti, nes jie atrodo labai panašiai. Pavyzdžiui, kuo iš tikrųjų skiriasi „NO.1 F2“ ir „NO.1 F3“?
(3) 2017-09-13 31
Vasara jau baigėsi, tačiau prisiminimai lieka. Lieka ir pirkiniai, jei per pastaruosius kelis mėnesius nusprendėte ką nors įsigyti iš Technologijos.lt aprašytų kiniškų gaminių. Iš Gearbest.com gavome statistiką, kokios gi prekės buvo pačios populiariausios tarp portalo skaitytojų. Galbūt surasite savo pirkinius, o gal kai kam bus įdomu idėjų prasme.
(0) 2017-08-23 1
Jei jau renkatės dėvimą elektroniką, kurią naudosite ne tik namuose, bet ir lauke, pirmiausia atkreipkite dėmesį į tą, kuri maksimaliai atspari aplinkos poveikiui. Juk kam reikalingas laikrodis, kurį galima sugadinti plaunantis rankas? Kokia išmani yra apyrankė, jei ją nugali upės vanduo? Šiame straipsnyje vardiname 8 išmaniuosius laikrodžius ir apyrankes, kurie nebijo nei dulkių, nei vandens.
(3) 2017-05-18 1
Išmanieji laikrodžiai gražiai atrodo, yra patogūs ir atlieka daugybę funkcijų. Bet dauguma jų yra skirti tik miesto gatvėms ar pasivaikščiojimams prekybos centre. Norint pakeliauti po miškus ar kalnus reikia visai kitokio laikrodžio - tvirto, tausojančio baterijos energiją ir turinčio kelias specialiai žygiams skirtas funkcijas. Pasirodo, tokį laikrodį galite įsigyti ir visai nebrangiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos