Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nafta
 
 

Nafta

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-12-31 0
AB „Klaipėdos nafta“, kuriai pavesta įgyvendinti suskystintų gamtinių dujų terminalo projektą Klaipėdoje, šiandien paskelbė tarptautinį konkursą terminalo projekto parengimo ir įgyvendinimo patarėjui išrinkti.
(21) 2010-12-16 0
Ar Europa pajėgi išsivaduoti iš priklausomybės nuo naftos ir kokios priemonės leis užsitikrinti ateitį be „juodojo aukso”? Europos Parlamente surengtoje 9-ojoje kasmetėje Mokslinių technologijų vertinimo tarnybos (STOA) paskaitoje pažvelgta į elektrinių mašinų ir metanolio teikiamas galimybes bei galimą sieros dalelių purškimo į atmosferą siekiant sumažinti klimato atšilimą panaudojimą.
(8) 2010-11-19 0
„Greenpeace“ padavė ieškinį teismui, kuriame reikalauja, kad Didžioji Britanija nebegręžtų giliavandenių gręžinių Šetlando salų pakrantėse.
(4) 2010-11-12 0
Londono priemiestyje netrukus turėtų atsidaryti pirmoji Europoje gamykla, perdirbsianti plastmasę į dyzelinį kurą, praneša dienraštis „Telegraph“.
(1) 2010-09-27 0
Praėjusią savaitę Maskvoje vyko tarptautinis forumas, skirtas Arkties teritorijos pasidalijimo problemai. Jame dalyvavo mokslininkai bei politikai iš visų šios teritorijos dalybomis suinteresuotų valstybių. Oficialiai buvo skelbiama, jog susitikimas skirtas bendradarbiavimui ir dialogui, vystant Arktį.
(1) 2010-09-24 0
Nors daug kas nelabai tiki virtualių enciklopedijų teikiamomis žiniomis, populiariausia iš jų „Wikipedia taip aiškina Arkties pavadinimo kilmę: keliaujant į šiaurę dangaus skliauto šiaurinis polius vis labiau kyla virš horizonto, pasirodo Šiaurinė ir kitos žvaigždės. Jos sudaro du žvaigždynus – Didžiuosius ir Mažuosius Grįžulo Ratus. Daugeliu europiečių kalbų šie du žvaigždynai vadinami Didžiąja ir Mažąja Lokėmis, todėl, pavyzdžiui, graikai šiaurės kr...
(4) 2010-09-17 0
4 iš 5 naftos kompanijos BP platformų Šiaurės jūroje turi saugumo problemų. Abejojama, ar kompanija pajėgi susitvarkyti nelaimės atveju.
(3) 2010-09-14 0
Jau daugiau nei dešimt metų penkios valstybės - Rusija, Iranas, Azerbaidžanas, Kazachstanas ir Turkmėnistanas – neranda tinkamiausio sprendimo, kaip pasidalyti Kaspijos jūrą, kurios gamtiniai resursai neabejotinai sustiprintų kiekvienos iš jų ekonomiką.
(11) 2010-06-11 0
Nors pagrindinis pasaulio energijos šaltinis vis dar išlieka gamtinės dujos bei nafta, kiekvienais metais vis didesnę energijos poreikių dalį padengia atsinaujinantys energijos šaltiniai. Tokios tendencijos matyti naujausioje BP kompanijos parengtoje pasaulio energetikos ataskaitoje BP Statistical Review of World Energy.
(0) 2010-05-28 0
Svarbiausia Kazachstano energijos šaltinių eksporto strategijos kryptis – maksimalus jo kelių diversifikavimas, todėl naftos eksporto į Europą reikalų sutvarkymas visiškai atitinka Kazachstano interesus.
(14) 2010-03-29 1
Didžiausias Amerikos degalų koncernas „ExxonMobil“ įtvirtina „Gazprom“ išstūmimo iš Europos kampanijos forpostus. Tie forpostai yra Lenkijoje ir Vengrijoje.
(15) 2010-02-22 0
Saudo Arabijoje išgaunamos naftos eksportas į JAV praėjusiais metais pirmą kartą per du dešimtmečius smuko žemiau 1 mln. barelių per dieną ribos. Tuo tarpu eksportas į Kiniją kaip tik peržengė šią ribą. „Financial Times“ rašo, kad visa tai rodo, jog pagrindine rinka Vidurio Rytuose išgaunamai naftai jau tampa nebe Vakarų šalys, o tokios augančios milžinės kaip Kinija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos