Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nafta
 
 

Nafta

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2013-12-19 3
Inžinieriai sukūrė cheminių procesų grandinę, kurios metu praėjus ne daugiau nei valandai po žaliavos – trintą žirnių sriubą primenančios žalios dumblių masės – supylimo į reakcijos indą jau po kelių dešimčių minučių gauta naudojimui tinkama nafta.
(0) 2013-08-19 0
Bavarijoje (Vokietija) startavo sunkvežimių testas, kuriame bandomas naujas biodyzelino ir kitų rūšių degalų mišinys. Palyginus su tradiciniu biodyzelinu, naujasis mišinys savo sudėtyje turi ženkliai didesnę dalį degalų iš atsinaujinančių energijos šaltinių.
(0) 2013-08-01 0
Juozas Mockevičius, iš pareigų besitraukiantis Lietuvos geologijos tarnybos vadovas, teigia, kad Lietuvos žemės gelmėse išvis negali būti skalūnų dujų. Reikėtų kalbėti tik apie tikimybę čia aptikti skalūnų naftos.
(0) 2013-06-27 1
Šilutės rajone esančiame Stemplių kaime nuo birželio 11 dienos jau gręžiamas naftos ir dujų telkinys. Dieną čia pluša 22-u, naktį – 11-a žmonių.
(5) 2013-05-17 0
Greitesnis nei buvo tikėtasi JAV skalūninių dujų atsargų didėjimas keičia rinkos pasiskirstymą tarp senų ir naujų gamintojų. Per ateinančius penkerius metus JAV bus priskaičiuojamas penktadalis visų naftos išteklių - šalis iš didžiausios pasaulio naftos importuotojos taps eksportuotoja, teigia Tarptautinė energetikos agentūra (IEA).
(20) 2013-04-29 0
Beveik 5 Lt kainuojantys degalai ir toliau tuština vairuotojų pinigines ir tai tęsiasi nepaisant pingančios naftos pasaulyje, pastebi TV3 laida „Savaitės komentarai“.
(0) 2013-04-25 0
Energetikos korporacijai „Royal Dutch Shell“ šie metai bus itin reikšmingi. Anot „Financial Times“, bendrovė pirmą kartą per savo 106 metų istoriją išgaus daugiau gamtinių dujų nei naftos.
(1) 2013-02-26 0
Šiais metais latviai Baltijos jūroje bandys išgauti naftos. Bandomąjį 1,5 km gylio gręžinys Latvijos šelfe darys bendra Lenkijos ir Kuveito kompanija „Balin Energy“.
(0) 2013-02-12 0
Naujųjų metų išvakarėse tarptautinei energetikos kompanijai „Shell“ priklausanti mobili naftos platforma „Kulluk“ po ištisos su jos transportavimu susijusių nesklandumų lavinos užplaukė ant seklumos prie Aliaskos įlankoje esančios Kodiako salos. Iš tiesų tai tebuvo įvykis, vainikavęs nepavykusio „Shell“ parengiamųjų naftos telkinių gręžimo darbų Boforto ir Čiukčių jūrose sezono pabaigą.
(3) 2013-01-19 0
Skalūnų revoliucija, kuri šiuo metu daugelyje šalių tik prasideda, per artimiausią dešimtmetį gali padaryti didžiulės įtakos dabartinei naftos eksporto rinkai, ketvirtadienį rašo dienraštis „Times“.
(48) 2013-01-18 0
Tik šeši iš dešimties Lietuvos vairuotojų degalus perka oficialiose Lietuvos degalinėse. Likusieji 40 proc. ieško pigesnių alternatyvų – perka baltarusiškus degalus, vilkikų vairuotojų parduodamą kurą ar naudoja ūkininkams skirtus degalus. Tokią degalų pirkimo situaciją Lietuvoje parodė lankomiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt sausio mėnesį atlikta portalo lankytojų apklausa, kurioje dalyvavo daugiau nei 7 tūkst. respondentų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos