Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Namai ir sveikata
 
 

Namai ir sveikata

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-08-16 8
Tinklapis justhealthylifestyle.com atkreipia dėmesį į kai kuriuos įspėjamuosius ženklus ir organizmo siunčiamus signalus, jog jūsų namuose tūno piktas įnamis – pelėsis.
(0) 2016-07-18 16
Pelėsis, esant tinkamoms sąlygoms, veisiasi bet kur, net ir naujuose pastatuose, nes 1 kubiniame metre oro yra apie 500 rūšių pelėsio, LRT RADIJUI sako Respublikinių būsto valdymo ir priežiūros rūmų prezidentas Juozas Antanaitis. Be to, primena jis, galimybę veistis pelėsiui sudaro labai paprastos priežastys – žiemą ant radiatorių džiovinami skalbiniai ar nevėdinamoje patalpoje augančios gėlės.
(0) 2016-05-10 2
Skubantis ir besikeičiantis pasaulis daugelį žmonių priverčia turėti įtemptą dienotvarkę, todėl vis mažiau ir mažiau laiko lieka miegui. Daugelis verslinkų ar aukščiausio lygio vadovų skundžiasi miego trūkumu. Makinzei (McKinsey & Company) tarptautinės vadybos konsultavimo įmonės atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad keturi iš dešimties respondentų teigė, kad bent keturias naktis per savaitę jie miega trumpiau, nei šešias valandas. Tai žinia verčianti susirūpinti kiekvieną bei paskaičiuoti, kiek valandų per parą miegame ir ar mūsų miegas yra iš ties kokybiškas – lengvai užmiegame, neprabudinėjame. Jeigu net ir tos trumpos miego valandos nėra kokybiškos, verta rimtai apsižvalgyti po miegamąjį – ar tikrai jame nėra miegą trikdančių elementų?
(3) 2016-03-01 30
Architektei Ringailei Cibulskytei tai buvo pirmas kartas. Iki tol apie rąstinių namų statybą ji nieko nenutuokė, todėl, kai užsakovas pasakė, kad nori vasarnamio iš rąstų, moteris ėmė dairytis kolegų, kurie galėtų patarti, ką svarbu žinoti kuriant interjerą tokio tipo name.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos