Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Naminių gyvūnų istorija
 
 

Naminių gyvūnų istorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-06 3
Vikingų laikais naminės katės buvo itin populiarūs augintiniai. Jos buvo vertinamos ne tik dėl to, kad labai gerai gaudo peles, bet ir dėl savo kailio, kurį šie jūrininkai naudojo drabužiams.
(1) 2019-01-23 35
Viduramžių Europoje kačių reputacija buvo išties prasta. Jos buvo siejamos su raganomis ir eretikais, o į juodų kačių pusę net žiūrėti nebuvo norima. Tačiau kodėl susidarė toks keistas šių mielų gyvūnų įvaizdis?
(0) 2016-10-21 31
Jau senokai internete sklando gandai, kad kates renkasi ne jų šeimininkai – tai katės renkasi juos. Pasirodo, šis juokelis yra tiesa ir šis procesas vyksta jau 12 tūkst. metų.
(19) 2011-08-20 0
Maisto gaminimas daro žmogų išskirtiniu nuo kitų gyvūnų, - įsitikinusi lietuvė mokslininkė Giedrė Motuzaitė Matuzevičiūtė Keen, Kembridžo universitete nagrinėjanti maisto globalizacijos procesus priešistoriniame laikotarpyje. Projekto „FOGLIP” bendradarbė rado laiko atsakyti į GRYNAS.lt klausimus, ką valgė mūsų protėviai ir koks buvo pasaulinis maisto kelias.
(6) 2010-08-07 1
Meilė plaukuotiems gyvūnams giliai įsišaknijusi evoliucijoje ir galėjo lemti tai, kaip mūsų protėviai išvystė kalbą bei kitus civilizacijos įrankius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos