Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nanotechnologijų poveikis sveikatai
 
 

Nanotechnologijų poveikis sveikatai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2013-07-27 1
3D spausdintuvai – tai ateitis. Bent jau taip kalba futurologai, piešdami pasaulį, kuriame bet kuris daiktas arba mechanizmas gali būti atspausdintas. Vis tik visai tikėtina, jog kai kurie iš 3D spausdintuvų gali tapti rimtų susirgimų priežastimi, teigia specialistai.
(3) 2012-03-05 1
Akademikas Jonas Grigas įspėja, jog daugelis žmonių, žavėdamiesi nuolat į mūsų gyvenimą ir buitį ateinančiomis technologinėmis naujovėmis, užmiršta, kad kiekviena lazda turi du galus.
(3) 2011-11-21 0
Visai neseniai Maršalo universitete (JAV) atlikti tyrimai atskleidė, jog cerio oksido nanodalelės, kurios labai plačiai naudojamos buitinėms reikmėms, gali iš plaučių pasiekti kepenis ir šis procesas yra susijęs su kepenų žalojimu.
(0) 2011-06-14 0
Po truputį, bet užtikrintai augant nanožemdirbystės apimčiai, kai nanotechnologijos pasitelkiamos didinant augalų, naudojamų maistui, kurui ir kitoms reikmėms, našumą, mokslininkai susizgribo praktiškai nieko nenutuokią apie nanodalelių poveikį grūdams, pomidorams, ryžiams ir kitiems itin svarbiems maisto šaltiniams.
(58) 2011-05-14 -1
Nors dabartiniai cigarečių filtrai yra gaminami iš celiuliozės acetato, kuris neblogai sugeria nikotiną, dervas bei policiklinius aromatinius angliavandenilius, Kinijos tyrėjai atrado, jog nanomedžiagos, pagamintos iš titano dioksido, gali būti panaudotos mažinant žalingą cheminių junginių poveikį.
(4) 2010-12-16 0
Drabužiai, kurie nesilamdo arba nesitepa, negendantys maisto produktai, tobulai pasiskirstančios kosmetikos priemonės ir kiti efektai, kurie gaunami panaudojant nanotechnologijas, jau nekelia nuostabos. Gali būti, kad nanotechnologijos produktus naudojame apie tai net nežinodami. Kokią įtaką mūsų sveikatai turi šios inovacijos ir tobulėjančios technologijos?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos