Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nardymas po vandeniu
 
 

Nardymas po vandeniu

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-04-10 4
Egiptas yra tiesiog rojus ir su nardymu tik susipažįstantiems, ir jau patyrusiems narams. Bet kaip ir visur gyvenime, taip ir čia – šalyje yra ir vietų, siūlančių idealius potyrius naujokams nardytojams, ir vieta, kuri vadinama pražūtingiausia nardymo vieta pasaulyje.
(0) 2020-11-29 25
Šeštadienį, lapkričio 21 d., pirmieji narai išbandė giliausią baseiną pasaulyje, esantį Mščonuve – nedideliame Lenkijos miestelyje netoli Varšuvos.
(4) 2019-01-24 17
Paskutinę savo atostogų dieną nusprendžiate leistis į nuotykį. Prieplaukoje pastebėjote ženklą, kviečiantį į nardymo išvyką. Nusprendžiate tai išbandyti ir džiaugiatės įspūdžiais, tačiau vos nusivilkus nardymo kostiumą instruktorius jums pataria - dabar 24 valandas negalite skristi lėktuvu. Kodėl nuskamba ši rekomendacija? Kuo rizikuojate, jei jos visgi nepaklausysite?
(0) 2018-05-29 12
Jei jums reikia ką nors užsirašyti, tai tiesiog išsitraukiate tušinuką, užrašų knygelę ir paliekate nedidelę pastabą. Na, tikriausiai smulkius užrašus dabar dažniau atliekate išmaniuoju telefonu, bet nei viena iš šių priemonių netinka naudojimui po vandeniu. Tai kaip narai ką nors užsirašo? Kam jiems gali būti reikalingi užrašai?
(1) 2017-08-14 35
Nedideliame Italijos miestelyje įkurtas išskirtinis laisvalaikio nardymui, treniruotėms ir neįprastoms fotosesijoms po vandeniu įrengtas baseinas. Netipiškas net 40 metrų gylio cilindro formos baseinas yra pripažintas giliausiu pasaulyje.
(0) 2017-06-08 1
Parkeris Simpsonas iš Key Westo, Floridoje į internetą įkėlė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksavo vos didele tragedija nepasibaigusią akistatą su baltuoju rykliu.
(3) 2015-12-18 -14
Tai – garsioji sicilietiškoji mirties bausmė: kojomis į dubenį betono ir į jūrą. Ar įmanoma išplaukti su tokiu postamentu po kojomis ir kaip tai padaryti?
(0) 2015-07-13 14
Lovos, stalai, šaldytuvai, langai, telefonai, drabužiai, lygintuvai – ežerų ir upių dugne yra beveik viskas, ko reikia buičiai. Nardymo entuziastai po vandeniu randa ir keliasdešimt tūkstančių eurų vertų radinių. Pasak jų, Lietuvos upės ir ežerai slepia ne vieną paslaptį, kurios jau labai greitai gali būti atskleistos.
(5) 2015-02-03 14
Ar kada teko bėgti įbridus į vandenį? Ir kaip greitis? Iki Usaino Bolto pasiekimų turbūt toloka? Žinoma. :) Tačiau dabar yra šis režisieriaus Julie Gautier trumpametražis filmas. Filmas apie fantastiškais greičiais okeano dugnu lakstantį narą. Jis atrodo toks siurrealistinis ir neįtikėtinas, kad jį galima palaikyti montažu, klastote ar dar kokia nors gudrybe. Tačiau taip nėra. Viskas nufilmuota iš tiesų. Viskas nufilmuota Žemėje. Tiesa, ne ant žemės.
(0) 2014-05-21 52
Italijos miestelyje Montegroto Terme (Padova) pastatytas giliausias pasaulio baseinas. Jo dugną pasieksite panėrę 40 metrų. To pakanka, kad šis gigantas užsitikrintų vietą „Guinness“ pasaulio rekordų knygoje.
(0) 2012-01-23 0
Kai Estijoje oro temperatūra nukrenta žemiau nulio ir vandens telkiniai pasidengia ledu, estų nardymo mėgėjai pradeda rinktis uždarose patalpose. Nors tokios vietos sezoniniams nardytojams paprastai neteikia daug džiaugsmo, čia jų laukia kitas iššūkis – žaisti šaškėmis po vandeniu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos