Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas
 
 

Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2009-12-09 3
Čekijos vyriausybė užvakar patvirtino oficialų haliucinogeninių augalų ir grybų sąrašą, įskaitant kanapes, koką, meskalininius kaktusus ir "magiškuosius grybus". Vyriausybės atstovai taip pat nusprendė, jog žmonėms galima leisti namuose auginti iki penkių tokių augalų ir laikyti iki 40 haliucinogeninių grybų.
(19) 2009-12-07 1
Europos narkotikų gamintojai ir platintojai, ieškodami alternatyvų uždraustiems kvaišalams, tampa vis išradingesni. Pastaruoju metu įprastą „žolę“ rūkančių vartotojų mažėja, tačiau ryškėja nauja tendencija – randasi legalių augalinių produktų, veikiančių psichiką. Šių „prieskonių“ galima laisvai įsigyti internete ir smilkalų parduotuvėse, kurios yra mažiausiai devyniose Europos Sąjungos (ES) šalyse: Čekijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Liuk...
(76) 2009-11-23 3
Šiandieninis chemijos mokslas gali daryti stebuklus, todėl kuriamos vis naujos medžiagos bei atrandami vis nauji jų junginiai, turintys poveikį mūsų smegenims.
(33) 2009-11-11 24
Švedijoje atliktas tyrimas atskleidė, kad marihuanos rūkymas jauniems žmonėms yra kur kas pavojingesnis, nei buvo manoma iki šiol.
(15) 2009-11-06 0
Įėjus į priklausomybių centrą mane pasitikusio darbuotojo išsyk paklausiau, kur galėčiau rasti kompiuterį su internetu.
(50) 2009-11-05 6
Britų profesorius sako, jog alkoholis yra pavojingesnis už narkotikus, todėl „vyriausybė turi atsipeikėti iki ši laiko bomba sprogs“.
(60) 2009-10-26 40
Pasaulyje jau egzistuoja ne viena technologija, kuria žmogus gali pakeisti savo vidinę būseną. Norint pasinaudoti kai kurioms iš jų, tereikia turėti tik kompiuterį ir stereo ausines. Ir ne tik - atsiranda gamintojų, tokią produkciją prilyginančių "nežalingiems narkotinių medžiagų analogams". Kas tai - linksmas žaidimas, ar rimta grėsmė žmonijai?
(12) 2009-10-17 2
Skaitytojų dėmesiui pateikiame reportažą apie vieną mįslingiausių kokaino iš Pietų Amerikos kontrabandos maršrutų, vedančių per didžiausią Afrikos dykumą – nuo Atlanto vandenyno skalaujamos Vakarų Afrikos pakrantės iki Egipto. Ten narkotikų mafija paslepia baltus miltelius konteineriuose ir išplukdo juos į Rytų Europą.
(1) 2009-10-07 0
Pirmieji JAV sukurtos vakcinos nuo kokaino bandymai atskleidė, kad ji gana efektyviai padeda atsikratyti priklausomybės nuo šio narkotiko.
(16) 2009-01-17 0
Internetinių žaidimų "narkomaniškas" pobūdis kartas nuo karto pasireiškia, mažų mažiausiai bent anekdotiškose situacijose. Nors ne kiekvienas, įšokęs į skaitmeninį "World of Warcraft" ar kitų internetinių vaidmenų žaidimų pasaulį, tampa nuo jų psichologiškai priklausomas, egzistuoja žmonių, patenkančių į šią rizikos kategoriją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos