Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas
 
 

Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(70) 2010-12-08 -1
Lietuvos spaudoje kartais pasirodo žinučių, kad mūsų policija sulaikė turistus ar sporto sirgalius iš Didžiosios Britanijos, nes jie elgėsi nepagarbiai. Pavyzdžiui, šlapinosi ant Prezidentūros kampo ar kokio nors svarbaus mums paminklo. Daug chuliganiškumo faktų lieka spaudos nepastebėti. Šokiai ant stalų, blevyzgos, kibimai prie moterų, nes barų savininkai stengiasi tokius atvejus nuslėpti. Be to, kaltininkai paprastai apmoka nuostolius.
(58) 2010-11-03 4
Alkoholis pavojingesnis už tokius nelegalius narkotikus kaip heroinas ar kokainas, kai kalbama apie jų padarytą žalą visuomenei, teigia mokslininkai.
(14) 2010-10-26 0
Šio mėnesio paskutinėmis dienomis Rusijos sostinėje vyksiančioje parodoje „Interpolitech“ bus demonstruojamas įdomus lazerinis prietaisas. Jį jau ruošiasi bandyti Maskvos milicijos atstovai, kurie itin domisi šio išradimo galimybėmis. Kaip gi nesidomėsi, jei šio prietaiso dėka iš tolo galima nustatyti vairuotojo girtumą.
(0) 2010-10-05 0
Narkotikų kontrolės departamentas prie LR Vyriausybės informuoja, kad Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, platinamos įvairios medžiagos, kurios gali būti naudojamos svaiginimosi tikslais. Šios medžiagos dažnai pardavinėjamos internete, sekso prekių ir pan. parduotuvėse.
(0) 2010-09-02 0
Vilnietė pedagogė Dalia (61) prieš dvejus metus palaidojo sūnų, kuris pralaimėjo asmeninę kovą su narkotikais. Jam nebuvo ir trisdešimties. Dalios sūnus pirmą kartą narkotikų pabandė dar būdamas paaugliu. Vėliau, jau po daugelio metų, kovodamas su priklausomybe, jis prisipažino mamai, kad tuomet patirtus pojūčius vis dar prisimena kaip pačius maloniausius savo gyvenime.
(20) 2010-05-20 0
Švedijos mokslininkai išrado į alkotesterį panašų matuoklį, iš žmogaus kvapo nustatantį, ar jis vartojo sintetinių narkotikų – amfetamino ar metamfetamino.
(10) 2010-05-04 2
Mes gyvename nuodų pasaulyje. Sako, kad galima apsinuodyti ar susirgti, ilgai kas dieną geriant ramunėlių arbatą. Arba numirti, išgėrus per daug vandens, kas neseniai nutiko keliems maratono bėgikams. Kad nuo nuodo iki vaisto - vienas žingsnis, žinojo ir Renesanso laikų žiniuonis Paracelsas.
(5) 2010-04-17 0
Kai kurie Didžiosios Britanijos kalėjimai siekia apsaugoti bausmę atlikusius buvusius narkomanus nuo narkotikų perdozavimo išėjus į laisvę. Statistiniu požiūriu dauguma jų sugrįžta prie kvaišalų naudojimo, todėl jiems atliekama vadinamoji "retoksifikacija", kuri, kaip teigiama, padidina žmogaus atsparumą narkotikams.
(1) 2010-04-13 0
JAV Karinio jūrų laivyno eksperimentinis nepilotuojamas karinis sraigtasparnis pirmą kartą sėkmingai atliko narkotikų kurjerių sulaikymo operaciją.
(6) 2010-03-22 0
Švedijos mokslininkų atliktas tyrimas padėjo nustatyti, kiek kokaino Stokholme suvartojama per vieną savaitgalio naktį, pranešė šios šalies TV kanalo TV4 informacinė laida „Kalla Fakta“. Apytikslį narkotikų kiekį apskaičiuoti padėjo kanalizacijos nuotėkų analizė.
(55) 2010-02-25 0
Pastaruosius 12 mėnesių narkotikus visame pasaulyje vartojo iki ketvirtadalio milijardo žmonių, pranešama Jungtinių Tautų (JT) Tarptautinio narkotikų kontrolės komiteto pranešime.
(19) 2010-01-16 0
NASA pradėjo tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti, kokiu būdu į Floridoje (JAV) įsikūrusio Kennedy kosminių skrydžių centro angarą pateko maišelis su kokainu. Narkotinės medžiagos pakuotė daugkartinio naudojimo erdvėlaivio "Shuttle Discovery" buvo aptikta praėjusį antradienį.
(5) 2010-01-14 0
Daugiau kaip 3 proc. staigių mirčių Europoje susijusios su kokaino vartojimu, ir didelė dalis jų įvyksta dėl „mirtino kokteilio“, kurį sudaro alkoholis, cigaretės ir narkotikas, sako mokslininkai.
(13) 2010-01-11 0
Rusijoje kasmet miršta maždaug 80 tūkst. žmonių, susirgę ligomis, susijusiomis su alkoholio vartojimu, pranešė šalies federalinės vartotojų teisių gynimo priežiūros vadovas, vyriausiasis valstybinis sanitarijos gydytojas Genadijus Oniščenka.
(9) 2010-01-09 0
Škotijos sveikatos apsaugos agentūra sausio 6 d. paskelbė apie dar penkis susirgimus juodlige tarp heroino vartotojų. Iš viso užfiksuota 11 susirgimo atvejų, iš kurių penki baigėsi mirtimi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos