Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas
 
 

Narkotikai ir narkomanai, alkoholis ir alkoholizmas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(28) 2013-12-23 2
Suomija tam, kad atbaidytų savo šalies gyventojus nuo žalingo įpročio, sukūrė gąsdinančią kampaniją, kurioje teigiama, kad vos per kelerius metus rūkalius gali virsti nutukusiu spuoguotu zombiu.
(2) 2013-11-26 2
Girtas prie vairo – pavojus ne tik pačiam sau, bet ir aplinkiniams. Todėl neblaivūs prie vairo netoleruojami nė viename civilizuotame krašte. Kaip įvairiose šalyse baudžiami sulaikyti išgėrę vairuotojai? Ebus.lt pateikia keletą įdomesnių pavyzdžių.
(26) 2013-11-05 0
Urugvajus nepaisydamas Jungtinių Tautų (JT) įspėjimo legalizuoja kai kuriuos lengvuosius narkotikus. Pagal įstatymo projektą, kurį netrukus patvirtins senatas ir pasirašys prezidentas, valstybė taps vieninteliu marihuanos tiekėju. Taip esą bus suduotas smūgis juodajai narkotikų rinkai, tačiau dauguma Urugvajaus gyventojų tokiam įstatymui prieštarauja ir baiminasi, kad šalį kairiųjų politikai nublokš Meksikos keliu.
(0) 2013-10-09 0
Europos Parlamentas antradienį Strasbūre pritarė Tabako direktyvai, kuri draudžia Europos Sąjungos šalyse skonį suteikiančių priedų naudojimą tabako gaminiuose, tačiau priimtoje direktyvoje kalbama apie gerokai švelnesnį tabako pramonės reguliavimą, nei manyta iš pradžių. Mėtinių ir kitų skonių cigarečių draudimas atidėtas penkeriems metams, o plonų cigarečių draudimui nepritarta.
(35) 2013-10-03 12
Bijoma, kad „krokodilas“ – pigus heroino pakaitalas, kuris pūdo dar gyvo žmogaus kūną ir narkomanus nunuodija vidutiniškai per dvejus metus – iš Rusijos atkeliavo į JAV. „The Independent“ praneša, kad Arizonos valstijoje per vieną savaitę ligoninėje atsidūrė du šio narkotiko pabandę žmonės.
(1) 2013-10-01 0
Naujas tyrimas rodo, kad nuo taurės priklauso, kiek vyno į ją esame linkę įsipilti. Vyno kiekis gali varijuoti priklausomai nuo jos dydžio, formos, ar ši stovi ant stalo, ar laikoma rankoje. Bet to, gausiau esame linkę prisipilti baltojo vyno, palyginus su raudonuoju, atkreipia dėmesį nbcnews.com.
(46) 2013-09-29 4
<p style="font-style:italic"> Is­to­ri­ja apie ša­lies pas­tan­gas ko­vo­je prieš al­ko­ho­liz­mą ir ko­dėl val­džia tiek ma­žai nu­vei­kė </p>
(33) 2013-09-22 10
Plyštanti galva. Skrandžio skausmas. Silpnumas ir visiškai apleidusios jėgos. Bloga nuotaika. Tokia yra audringo vakarėlio, suteikusio daug malonių įspūdžių, kaina, su kuria bent kartą gyvenime susipažįsta alkoholio padauginęs pilietis. Kas vyksta žmogaus organizme, kai jis kenčia dėl pagirių, itin vaizdžiai aiškinama leidyklos „ForSmart“ knygoje „55 tiesos apie alkoholį. 11 pamokų, kaip išbristi sausam“ ištraukose.
(6) 2013-09-16 0
Australijos valdžia finansuoja tyrimus apie elektroninių cigarečių poveikį organizmui, kurie gali tapti pagrindu atsisakyti įprastų cigarečių ir pereiti prie elektroninių, rašo Australijos tinklalapis „The Age“.
(12) 2013-09-05 0
Kokainas vos per kelias valandas gali pakeisti žmogaus smegenų struktūrą, atskleidė JAV atliktas tyrimas. Kalifornijos universiteto Berklyje ir San Franciske tyrėjai nustatė tiesioginį šių pokyčių ryšį su priklausomybės nuo narkotiko raida, skelbia BBC.
(17) 2013-09-01 55
Vilniaus oro uoste į lėktuvą dėl įtariamo girtumo neįleistas Seimo narys Egidijus Vareikis ir vėl atsidūrė nepatogioje situacijoje. Problemų dėl alkoholio turėjęs, bet ilgai negėręs vyras pratrūksta ne pirmą kartą.
(54) 2013-08-29 1
Prieš pusantro šimto metų britai patrankų salvėmis ir durtuvais gynė karalienės narkotikų prekeivių interesus Kinijoje. Šiandien įstatymų leidėjai, kvėpuodami rinkėjų nuotaikomis ir ieškodami papildomų iždo pajamų, sudeda ginklus kovoje su narkotinėmis kanapėmis.
(13) 2013-08-23 1
Šiaurės Korėjoje tikrai netrūksta problemų. Naujausia jų – itin sparčiai augantis narkotikų vartotojų skaičius.
(6) 2013-08-22 8
Tinklapio „Silk Road“, milžiniškos juodosios narkotikų rinkos platformos, užslėptos vadinamojo „šešėlinio interneto“ gilumoje, vadas davė pirmą interviu žurnalistams („Forbes“). Priežastis – galingų konkurentų atsiradimas.
(4) 2013-08-14 0
Rusijos Krasnojarsko tyrėjai ėmėsi narplioti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinamasis – chirurgas per operaciją iš paciento skrandžio pavogė heroino.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos