Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotikai
 
 

Narkotikai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2016-12-14 33
Savo gyvenimo pike žymus Medeljino kartelio bosas Pablo Escobaras per savaitę uždirbdavo įspūdingus 420 milijonų dolerių. Jis buvo turtingiausias visų laikų narkotikų prekeivis. P.Escobaras, vadintas „kokaino karaliumi“, matė, kaip augo jo grynųjų pinigų atsargos, todėl savo pinigus ėmė laikyti Kolumbijos ūkininkų laukuose, apleistuose sandėliuose bei narkotikų kartelio narių namų sienose.
(0) 2016-12-05 14
Fentanilis – stiprus sintetinis opiatas, jis malšina skausmą panašiai kaip morfijus. Deja, gausėjantis jo vartojimas tampa visuotine sveikatos krize ir didėjančia teisėsaugininkų problema, rašoma atinitonews.com.
(4) 2016-11-01 18
Narkotikai atliko svarbų vaidmenį 1940 metų prancūzų kapituliavimui? Grobikiška vokiečių kariuomenė su savimi gabeno 35 milijonus tablečių amfetamino, kuris kariams ir karininkams leido nemiegoti paromis. Ar tiesa, kad paskutinėmis savaitėmis bunkeryje Adolfas Hitleris buvo nukriošęs, sunkios abstinencijos kankinamas narkomanas? Naujoji knyga pasakoja apie narkomaniją Trečiajame Reiche, rašo švedų leidinys „Expressen“.
(3) 2016-10-26 -3
Priklausomybių nuo alkoholio, nikotino ar narkotikų šaknys glūdi jau vaikystėje. Todėl reikia paskubėti laiku pasirūpinti vaikų gyvenimo sąlygomis ir sveikata, kol neišsivystė žalingi įpročiai.
(2) 2016-10-13 47
Vokiečių rašytojo Normano Ollerio knyga „The Total Rush“ atskleidžia nežinotas smulkmenas apie Trečiajame reiche naudotus narkotikus, tokius kaip kokainas, heroinas, morfinas ir metamfetaminas (dar vadinamas pervitinu). N.Olleris parodė, kaip narkotikai paveikė Adolfo Hitlerio psichiką paskutiniosiomis jo gyvenimo dienomis.
(0) 2016-09-07 33
Retas žino apie daugybę žmonių pavergusį narkotiką – Betelio palmės riešutą. Šis depresiją nugalėti padedantis, bet didžiulę priklausomybę ir vėžį sukeliantis riešutas yra ypatingai mylimas Azijoje, kur jį pardavinėja provokuojančiai trumpomis suknelėmis apsirengusios gražuolės.
(1) 2016-08-08 21
Vienas pavojingiausių pasaulio narkotikų, kuris žmogų supančioja kur kas greičiau nei heroinas ar kokainas, Lietuvoje nėra naujiena. Tačiau pastarųjų metų statistika stebina. Vos per vienerius metus kone gyvu lavonu žmogų paverčiančiu stimuliantu gundosi vis daugiau asmenų.
(7) 2016-07-28 54
Lengva pasakyti, kodėl žmonės pripranta prie heroino ar kokaino – jie tiesiogiai stimuliuoja smegenų atlygio centrus. Tačiau, kaip paaiškinti priklausomybę psichodeliniams narkotikams, tokiems kaip LSD ar psilocibinas, kurie tiesiog pakeičia sąmonės būseną ir net sukelia panašius simptomus į apsinuodijimą.
(5) 2016-06-11 10
Vis daugiau naktinių klubų lankytojų renkasi naują būdą pasaldinti savo patirtis vakarėliuose – vartoja šokoladą. Nauja mada šniaukšti kakavą vilnija per Europos klubus, o ištikimi vakarėlių lankytojai renkasi šią svaiginimosi priemonę vietoje alkoholio ar netgi narkotinių medžiagų – kokaino ir ekstazio.
(4) 2016-06-02 2
Antradienį ES narkotikų stebėsenos agentūra (EMCDDA) Lisabonoje paskelbė ataskaitą. Joje kalbama apie tai, kokie narkotikai paplitę Europos sąjungos šalyse didžiausiu mastu. Ataskaitoje kalbama ir apie Lietuvos bėdas: didelį mirtingumą nuo perdozavimo, pogrindines metamfetamino sintetinimo laboratorijas ir palyginti didelę dalį asmenų, ŽIV užsikrėtusių per intraveninius narkotikus.
(0) 2016-05-16 10
Amerikiečių priklausomybė nuo opioidinių nuskausminamųjų vaistų ir heroino pasidarė dar pavojingesnė. Stipriausias rinkoje nuskausminamasis vaistas, kurį medikai skiria sergantiems vėžiu, dabar yra nelegaliai gaminamas ir parduodamas gatvėse ir sukelia ne tik didžiulį malonumą, bet ir mirtį, skelbia CNN.
(10) 2016-04-25 113
Kokios medžiagos sukelia didžiausią priklausomybę? Be abejo, tai yra narkotikai, tačiau ieškant atsakymo, kurie iš jų mus įtraukia labiausiai, tyrėjų nuomonės išsiskiria. Vis dėlto, apibendrinus daugelio studijų rezultatus, išaiškėjo 5 didžiausią priklausomybę sukeliančios narkotinės medžiagos.
(1) 2016-04-23 31
Meksikos prezidentas Enrique Pena Nieto ketvirtadienį pasiūlė įteisinti marihuaną gydymo tikslais, taip pat sušvelninti suvaržymus šio lengvojo narkotiko rekreaciniam vartojimui, o šis pareiškimas žymi staigų posūkį vyriausybės, kuri yra įsitraukusi į nuožmų karą su kvaišalų kontrabandininkais, pozicijoje.
(5) 2016-04-18 65
2008-ųjų lapkritį 10 islamistų grupuotės „Lashkar-e-Taiba“ narių įvykdė 12 kruvinų išpuolių, per kuriuos žuvo 164 žmonės, dar 300 sužeista. Per beveik 60 valandų trukusią destrukciją jie atsilaikė prieš šimtus geriausiai apmokytų Indijos karinių pajėgų karių, kol galiausiai žuvo arba buvo sulaikyti.
(0) 2016-04-14 67
Didžiosios Britanijos mokslininkai primą kartą pavaizdavo LSD poveikį žmogaus smegenims. Smegenų vaizdai leidžia pažvelgti ne tik į haliucinogeno paveiktus regionus smegenyse – ir ne tik regimąjį smegenų pusrutulį, kaip įtarta anksčiau, - jie taip pat rodo, kad pavartojus LSD vienas su kitu nesusiję smegenų regionai ima komunikuoti tarpusavyje, rašo sciencealert.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos