Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotinės medžiagos
 
 

Narkotinės medžiagos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2015-11-30 -22
Vieną vakarą, maždaug prieš trejus metus, sėdėjau prie kompiuterio, kai vienas draugas pradėjo siųsti nuotraukas su vienu vyruku, dorojančiu kito vargšo vyruko veidą. Mane pribloškė nuotraukos, darytos prie kažkokio JAV greitkelio.
(14) 2015-08-17 -31
Vokietijos dienraščio „Der Tagesspiegel“ redaktorius Haraldas Martensteinas savo straipsnyje „Zeit Magazin“ leidinyje rašo apie keistą madą, kuri užvaldė Vokietijos paauglius.
(0) 2015-08-03 13
Nelegalūs narkotikai ir legalūs antidepresantai veikia smegenis chemiškai ir tokiu būdu veikia nuotaiką bei pojūčius. Ligi šiol dėvimieji įrenginiai mūsų nuotaiką veikė tik dviem būdais – nervino, nes nedavė naudos, ir džiugino, nes galėjai jais pasigirti. „Thync“ tai pakeitė iš esmės – prie galvos tvirtinamas dėvimasis įrenginys tiesiogiai veikia smegenis ir keičia nuotaiką. Kaip narkotikas. Tik ne cheminis, o technologinis.
(7) 2015-07-08 67
Kas nėra girdėjęs apie magiškuosius grybus, kuriuos garbino actekai ir vadino šventaisiais? Ir ne veltui. Iki Kristupo Kolumbo atvykimo į Ameriką indėnai svaigindavosi šiais grybais, o vėliau paragavo ugninio vandens – europiečių atvežtos degtinės.
(2) 2015-04-24 30
Ištyrę moterų kepenų ląsteles mokslininkai nustatė, kad jos kur kas mažiau negu vyrų atsparios šalutiniam vaistų ar narkotikų poveikiui. Netikėtas atradimas verčia iš esmės persvarstyti klinikinio gydymo ar vaistų skyrimo praktiką kur kas rimčiau vertinant lyčių skirtumus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos