Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Narkotines priklausomybes mažinantys vaistai
 
 

Narkotines priklausomybes mažinantys vaistai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-12-18 18
Medicina Šiaurės Korėjoje, kaip ir galima tikėtis, nepasižymi naujausiais mokslo pasiekimais ar aukšto lygio komfortu ligoninėse. Visgi, šalies elitas giriasi tokiais vaistais, kurių, esą, neturi net pažangiausios vakarų šalys. Nustebsite sužinoję nuo kokių ligų gydydamiesi politinio elito nariai leidžiasi auksą.
(2) 2017-07-07 8
Vakcina, kuri galėtų būti naudojama gydyti nuo heroino priklausomiems asmenims jau netolimoje ateityje. Tai patvirtino sėkmingus bandymus su primatais atlikę mokslininkai, rašė iflscience.com.
(1) 2017-07-04 21
Alkoholizmo problema kamuoja daugelį šalių. Nėra jokios abejonės, kad nesaikingas alkoholio vartojimas žaloja gyvenimus ir kelia visuomenines problemas. Todėl ieškoma būdų padėti žmonėms, kenčiantiems nuo alkoholizmo – kuo paprasčiau atsisakyti alkoholio, tuo daugiau žmonių ryšis gydymui. Visgi, Jungtinėje Karalystėje pradėtas bandymas alkoholizmą gydyti populiariais vakarėlių narkotikais atrodo kiek keistai. Kodėl mokslininkai mano, kad jis suveiks?
(1) 2015-01-05 -8
<p style="font-style:italic">Vietoje alkoholio naudojamus vaistus ar tokius, kurie sumažina jo vartojimo potraukį, reikėtų vertinti atsargiai, tačiau jeigu jie sumažina žalą, turėtume juos le
(35) 2012-01-06 2
Kalifornijos universiteto (UCLA) mokslininkai su laboratorinėmis pelėmis išbandė pagal senovės kinų žolelių mišinio receptą nuo pagirių sukurtą medikamentinį preparatą, kuris neutralizuoja daugelį neigiamų alkoholio efektų ir vertinamas kaip galima alkoholizmo prevencijos priemonė. Kitaip tariant, išgėrus šio medikamento, apsvaigti nuo alkoholio jei ir pavyks, tai labai nelengvai. Išradėjai tvirtina, jog bus galima pamiršti ir pagirių sindromą, tačiau bene svarbiaus...
(3) 2011-01-12 0
JAV Nacionalinio priklausomybių nuo narkotikų instituto finansuotų tyrimų metu mokslininkams pavyko sukurti skiepą, kurį gavusios pelės ilgą laiką nebejautė kokaino efektų. Tikimasi, kad panašiu principu pavyks sukurti vaistą, padėsiantį žmonėms atskratyti priklausomybių – nuo įvairių narkotikų ar nikotino.
(11) 2010-08-26 1
Pietų Korėjos psichiatrai teigia, kad nuo depresijos naudojamas vaistas „Bupropion“ sėkmingai padeda išgyti ir nuo kompiuterinių žaidimų priklausomybės. Praktinis šio vaisto poveikio tyrimas buvo atliktas Pietų Korėjos „Chung Ang“ universitete, Psichiatrijos departamente.
(9) 2010-01-07 0
Mokslininkai jau prieš daugiau nei metus sukūrė vakciną nuo kokaino poveikio. Vaistai pakeičia kūno biochemiją taip, kad narkotikas nebegali patekti į smegenis ir sukelti apsvaigimo. Vakcina pavadinimu TA-CD daug žadanti, tačiau taipogi gali tapti pavojinga - kai kurie tyrime dalyvavę narkomanai kokaino pradėjo vartoti 10 kartų didesnes dozes, taip tikėdamiesi įveikti medikamento poveikį.
(13) 2009-11-18 0
D. Britanijoje sukurta į raumenis leidžiama vakcina nuo nikotino priklausomiems žmonėms netrukus gali padėti atsikratyti šios priklausomybės.
(1) 2009-10-07 0
Pirmieji JAV sukurtos vakcinos nuo kokaino bandymai atskleidė, kad ji gana efektyviai padeda atsikratyti priklausomybės nuo šio narkotiko.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos