Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Natūralių išteklių ekonominiai rodikliai
 
 

Natūralių išteklių ekonominiai rodikliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2014-10-02 17
Nors atrodo neįtikėtina, kad Rusijos, turinčios penktadalį visų planetos miškų, medienos pramonė galėtų likti be pagrindinės savo žaliavos, paaiškėjo, kad toks scenarijus visai realus. Aplinkosaugininkai tvirtina, kad po 10 – 20 metų Rusijos miško ruošos įmonės susidurs su rimtu medienos, kuri gaunama kertant komercinės paskirties miškus, trūkumu, rašo laikraštis „The Moscow Times“.
(6) 2013-03-04 1
Prie pasaulio jūrų ir vandenynų lygio kilimo prisideda ne tik tirpstantys ledynai, kurių didžioji dalis susitelkusi Grenlandijoje ir Antarktidoje, bet ir gruntinių vandenų sekimas. Visame pasaulyje iš Žemės gelmių nepaliaujamai siurbiant gruntinį vandenį, vandeningasis horizontas nebespėja pasipildyti reikiamu kiekiu gėlo vandens – dėl to pasaulio jūrose ir vandenynuose vandens lygis nuolat kyla, rodo neseniai atlikta studija.
(24) 2012-12-07 10
Tai ekstremalus perdirbimas. Kam ant mėšlo auginti javus, jei galima visą gėrį išgauti tiesiogiai? Dar geriau, tai gali atlikti musių lervos.
(98) 2010-01-19 0
Jei žmonija neatsikratys godumo ir vartojimo kulto, bandymai sustabdyti klimato kaitą patirs nesėkmę, o dabartinė civilizacija žlugs, perspėja JAV tyrimų centro „Worldwatch Institute“ ekspertai.
(0) 2009-11-25 0
Studentai ir dėstytojai kviečiami įsitraukti į savo aukštųjų mokyklų pertvarkos procesą - parengti universitetų bei kolegijų pagrindinio dokumento – statuto – projektus. Pažangiausi projektai su ateities vizijomis ir konkrečiais įgyvendinimo planais bus pateikti aukštųjų mokyklų vadovams. Geriausio darbo autorių lauks apdovanojimas – jiems bus sudarytos galimybės kitų metų kovą vyksiančiame Kembridžo universiteto (Didžioji Britanija) Mokslo festivalyje atstovau...
(36) 2009-11-25 0
Jei visa žmonija pasiektų amerikiečių gyvenimo lygį, prireiktų 5 Žemės planetų resursų jos poreikiams patenkinti, nustatė tarptautinis tyrimų centras „Global Footprint Network“.
(1) 2009-11-07 0
Pasaulio koralų rifai planetos ekonomikai kasmet atneša 172 mlrd. dolerių, tačiau jų piniginei vertei, kaip ir būklei, gresia nunykti.
(23) 2008-09-28 0
Šią savaitę visi jau pradėjome gyventi į ekologinę skolą. Taip teigia mokslininkai, tiriantys žmonijos veiklos poveikį mūsų planetos ekosistemai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos