Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Naudinga informacija skrendantiems
 
 

Naudinga informacija skrendantiems

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-08-11 29
Tarkime, turistaujate Japonijoje ir sumanote iš ten tiesioginiu skrydžiu nuvykti į bet kurią Pietų Amerikos valstybę. Atrodo ko reikia, tai tik užsakyti bilietus ir sėsti į lėktuvą. Tačiau taip nepavyks – taigi, kodėl nėra tiesioginių skrydžių tarp Azijos ir Pietų Amerikos?
(0) 2021-11-29 9
Įsivaizduokite, kad esate keleivių salono įgulos narys ir tuo metu, kada lėktuvas yra pakilęs į daugiau nei dešimties kilometrų aukštį, o iki kelionės tikslo dar likusios kelios valandos, numiršta vienas iš keleivių.
(0) 2021-04-26 -13
Tai viena populiariausių vietų lėktuve, bet viena lėktuvo įgulos narė atskleidė – ko geriau niekada nedaryti, jeigu skrydžio metu sėdite prie lango. Net jeigu ir labai norėsis, geriau nelieskite jo rankomis ir neremkite į stiklą galvos.
(0) 2021-04-23 19
Visi, kam teko skristi lėktuvu, žino – kai lėktuvas nusileidžia, nustoja judėti nusileidimo taku ir sustoja, durys atidaromos tik po 10–15 minučių ar netgi vėliau. Kas vyksta šiuo laikotarpiu?
(0) 2021-01-28 0
Skrydžius iš Lietuvos oro uostų planuojantys keleiviai turėtų žinoti, kad keliaujant į kai kurias šalis gali prireikti neigiamos COVID-19 testo pažymos ne tik lietuvių, bet ir kitomis užsienio kalbomis. Apie tai keleiviams primena Lietuvos oro uostų atstovai, užfiksavę atvejų, kai keleiviai dėl šios priežasties negalėjo tęsti kelionės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos