Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nauja Lietuvos branduolinė jėgainė
 
 

Nauja Lietuvos branduolinė jėgainė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(14) 2016-12-27 31
Absoliuti dauguma lietuvių palankiai vertina vėjo energetiką ir norėtų, kad ši sritis toliau augtų. Didelė dalis respondentų pasisako ir už tai, kad didesnė dalis energijos būtų gaminama iš Lietuvoje esančių išteklių.
(12) 2016-05-18 6
Lietuvos energetikos instituto (LEI) parengta Nacionalinė energetikos strategija (NES) nepateikia konkretaus atsakymo – statyti Visagino atominę elektrinę (VAE) ar nestatyti, tačiau jos nėra arba ji nereglamentuota nė viename iš nagrinėtų bazinių scenarijų.
(0) 2016-05-13 4
Mokslininkai bei Energetikos ministerija ketvirtadienį pristatė naujos nacionalinės energetikos strategijos gaires. Tai dar nėra galutinis dokumentas, o tik jo gairės, dėl kurių dar reikės diskutuoti.
(15) 2016-01-13 22
2015 me­tų gruo­džio mė­ne­sį Pa­ry­žiu­je vy­ku­sių tarp­tau­ti­nių de­ry­bų me­tu bu­vo pa­reng­tas pa­sau­li­nis su­si­ta­ri­mas iki 2100 me­tų ap­ri­bo­ti bend­ros vi­du­ti­nės pa­sau­lio temp­er­at­ūr­os ki­li­mą iki ma­žiau ne­gu 2°C, pa­ly­gi­nus su prieš­ind­ustr­in­­­i­u lai­ko­tar­piu. Ne­ma­žai tarp­tau­ti­nių or­ga­ni­za­ci­jų tei­gia, kad kli­ma­to kai­tos švel­ni­ni­mo kon­teks­te bran­duo­li­nė en­erg­et­ika tu­rė­tų bū­ti pri­pa­žįs­ta­mas kaip tva­rus ener­gi­jos šal­ti­nis ir ver­ti­na­mas ly­gio­mis tei­sė­mis su ki­tais ma­žus šil­t­na­mio efek­tą su­ke­lian­čių du­jų kie­kius ge­ne­ruo­jan­čiais ener­gi­jos ga­my­bos bū­dais.
(38) 2015-10-18 18
Europos Sąjungoje bus energijos deficitas, todėl reikėtų statyti atominę elektrinę. Be to, reikėtų siekti, kad Visagino atominė elektrinė (VAE) taptų strateginiu Europos Sąjungos projektu, žurnalistams Briuselyje sakė europarlamentaras Zigmantas Balčytis.
(0) 2014-01-30 0
Įstrigus deryboms su Estija ir Latvija dėl bendros naujos branduolinės jėgainės statybos Lietuvoje, buvęs ūkio ministras Dainius Kreivys sako, kad Lietuva projekto galėtų imtis ir viena.
(7) 2013-10-23 0
Antradienį Vyriausybėje įvyko premjero Algirdo Butkevičiaus, energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus ir Japonijos kompanijos „Hitachi“ viceprezidento Kodžio Tanakos susitikimas. Susitikime buvo aptartas Visagino atominės elektrinės (VAE) klausimas bei galimi pakeitimai projekte.
(4) 2013-10-18 0
Lietuvos Respublikos Vyriausybės pasitarime Energetikos ministerija pristatė Sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais galimybių studijos rezultatus ir pasiūlymus dėl bendros trijų Baltijos valstybių savarankiškos elektros energijos gamybos bei siūlomus tolimesnius žingsnius. Taip pat buvo aptarta dabartinė situacija Lietuvos ir kartu Baltijos šalių elektros rinkoje.
(2) 2013-10-18 0
Ankstesnės Vyriausybės pradėtą naujos branduolinės jėgainės projektą iš esmės galima pagerinti. Anot energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ vadovo, pagerinus projekto finansavimo sąlygas, Lietuvos nuosavo kapitalo dalis, palyginti su ankstesniu variantu, galėtų sumažėti perpus ar net daugiau.
(1) 2013-10-14 0
Iš kurto drąsios Lietuvos įvaizdžio telikęs - neprognozuojamos. Taip, komentuodami „Chevron“ pasitraukimą, teigia LRT „Savaitės“ kalbinti specialistai.
(10) 2013-07-19 0
Japonijos kompanijos „Hitachi“ viceprezidentas Koji Tanaka pareiškė, kad bendrovė pagerins naujos Visagino atominės elektrinės (VAE) projekto ekonomines sąlygas.
(42) 2013-07-15 0
Lietuvos mokslų akademija paruošė du mokslo populiarinimo vaizdo reportažus „Atominės energetikos mitai ir tikrovė“, kuriuose paprastai ir aiškiai pasakoja apie dažniausiai girdimus mitus apie atominę energetiką.
(9) 2013-05-22 0
Atominės elektrinės projektui Lietuvoje jau daugiau nei septyneri metai, o nieko nepadaryta, pastebi Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas.
(0) 2013-05-17 0
„Gera vieta tuščia ilgai nebūna – nepasigaminsime elektros mes, pagamins kiti ir mums ją parduos“, – įsitikinęs Visagino atominės elektrinės (VAE) vadovas Rimantas Vaitkus.
(0) 2013-05-08 0
„Atominis ginklas buvo naudojamas ne branduoliniam karui, o kaip atgrasymo priemonė, kaip galimybė. Ir ji dominavo didžiųjų valstybių gynybos strategijose. Taip ir mums dabar jungtys su Skandinavija yra galimybė nusipirkti elektros kitur ir nebūti priklausomiems nuo monopolininko“, – naujienų tinklalapiui LRT.lt sako Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos