Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįprasta namų apdaila
 
 

Neįprasta namų apdaila

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-27 -13
Akmenų griuvėsių krūvą galima prikelti ir, ją pasitelkiant, pastatyti šiuolaikinį ir aplinkai draugišką būstą.
(4) 2016-07-27 -19
Raseiniuose stūkso labai ypatingas statinys, kurį vietiniai vadina „ateivių namu“. Išskirtinės architektūros namas traukia praeivių žvilgsnius, o apie statinį žino beveik visi miesto gyventojai.
(0) 2016-05-02 58
Simonui Deilui atsibodo mokėti milžiniškas paskolos įmokas ir jis nusprendė viską perimti į savo rankas – tikrąja to žodžio prasme. Rezultatas – medinis ekologiškas namas, pastatytas per keturis mėnesius, kainavęs vos 3 000 svarų sterlingų (3 822 eurų).
(0) 2016-02-08 8
Žvelgiant į istoriją, žmonės gyveno įvairiai – pradedant urvais, baigiant pilimis ir daugiabučiais. Šiandien galima rasti pačių keisčiausių ir įvairiausių architektūros pavyzdžių.
(0) 2016-01-19 12
Už pinigus, kuriuos paklojo neįprastų formų būstui, profesorius Asfanas Chismatulinas galėjo nusipirkti puikų namą Kalifornijoje ir ten leisti likusias savo gyvenimo dienas. Bet šis žmogus norėjo kitaip
(4) 2015-11-10 4
Kai amerikietis Martinas Lakinas pasiūlė žmonai Kay išvykti kelioms savaitėms atostogauti į Tenerifę, ji pamanė, jog tai tik nuoširdus ir rūpestingas vyro poelgis. Tačiau Kay nežinojo, jog jos vyras jau buvo suplanavęs kone sugriauti visus namus, įrenginėdamas milžinišką 5000 litrų akvariumą vidury būsto.
(0) 2015-10-12 14
Šis futuristinis pastatas, vadinamas Burbulų rūmais, nėra fantastinio filmo veiksmo vieta, tai dizainerio Pierre'o Cardino namai. Šiame išskirtiname būste teko lankytis tokioms žvaigždėms kaip Marion Cotillard ir Pierce'ui Brosnanui, taip pat čia šį pavasarį buvo surengtas mados namų „Dior“ kolekcijos pristatymas, rašo elledecor.com.
(0) 2015-04-22 20
Sunku net patikėti, kad kažkam gali prireikti tokių keistų būstų – portalas „Business Insider“ surengė ekskursiją po neįprasčiausius šiuo metu Amerikoje pardavinėjamus namus.
(0) 2014-12-12 30
Vos per dvi savaites net 23 architektūros portalai iš užsienio kreipėsi į lietuvių kompaniją „DO Architects“ prašydami leidimo perspausdinti jų kūrinius - cilindro formos, primenančius didelius šiaudų ritinius, namus. Riedantys namai netrukus turėtų atsirasti Kuršių marių pakrantėje.
(34) 2014-03-24 -1
Kodėl greitieji traukiniai negalėtų būti džiaunami ant dangoraižių sienų? Tokia mintis šovė į galvą dviem britų dizaineriams, kurie įsitikinę, kad toks greitųjų traukinių parkavimo būdas padėtų erdvės stokojančiuose didmiesčiuose sutaupyti erdvės ir padidinti transporto galimybes.
(12) 2013-09-16 0
Nematomumas pasaulį domino ir masino dar iki Herberto Velso romano "Nematomas žmogus". Pastaraisiais metais nematomumas siejamas su tokiomis beprotiškomis struktūromis kaip metamedžiagos. Vis dėlto amerikiečių architektų bendrovė "GDS Architects" Pietų Korėjoje pirmąjį pasaulyje nematomą dangoraižį statys ne iš metamedžiagų, o iš įprastų statybinių medžiagų. O dangoraižis bus nematomas.
(2) 2013-08-15 0
Šešerius metus ant daugiabučio stogo iš akmenų prabangią vilą statęs kinas bus priverstas ją nugriauti. Pekino valdžia medicinos verslo magnatui nurodė per 15 dienų nugriauti ant 26 aukštų pastato suręstus privačius apartamentus, skelbia „The Telegraph“.
(4) 2013-05-23 0
Iš pirmo žvilgsnio – visai toks pat dangoraižis kaip ir visi kiti, tik su kažkokiu keistu peruku. Tačiau ekspertai aiškina, kad toks, rodytųs, trenktas ir "plaukuotas" švediškas dizainas gali būti aukštuminių pastatų ateitis.
(0) 2013-03-19 0
Nesunku numanyti, kad miesto svečiai prie tokių pastatų ne tik stabteli, bet ir bent jau pagalvoja apie fotografiją atminčiai. Pasaulyje architektūros "neformato" pavyzdžių – ne vienas ir ne du. Kviečiame susipažinti su keletu įspūdingiausių.
(0) 2012-07-23 1
Ar galėtumėte įsivaizduoti gyvenimą name, kurio langai ir sienos pasvirusios 45 laipsnių kampu? Kai kurie taip ir gyvena Roterdame – antrame pagal dydį Olandijos mieste, garsėjančiame savita architektūra. Roterdamas – tvarios miesto plėtros pavyzdys – stipriai apgriautas miestas tarsi atsistojo ant likusių pamatų, tačiau neskubėjo apsistatyti pilkais daugiabučiais. Čia pastatytas išskirtinis beveik ore kabančių 38 kubinių namų kompleksas kasmet pritraukia daugybę t...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos