Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2007-10-28 0
Visiems sąmokslo teorijų gerbėjams Leonardas Da Vinči visų pirma žinomas kaip Mona Liza autorius. Tai ne tik vienas iš garsiausių autoriaus darbų, bet ir teologinėmis paslaptimis apgautas paveikslas. Tačiau Da Vinči domina ne tik rašytojus ir menininkus ar sąmokslo teorijų gerbėjus, bet ir mokslininkus. Viso to priežastis – gandai apie dar vieną Leonardo paveikslą, kuris kelis šimtmečius buvo paslėptas ir tik dabar aiškėja, kur neva reiktų jo ieškoti.
(2) 2007-10-17 0
Gali būti, jog tai keisčiausios pasaulyje irklavimo varžybos - irkluotojui plaukti tenka tik ant vieno bambuko stiebo. Šią pramogą sugalvojo Chishui kaimo (Kinija) gyventojai. Jie pasigamina "valtis" iš vietoje augančių bambukų ir rengia lenktynes Pinzhou upėje. Dalyviai gali irkluoti sėdėdami arba stovėdami, o vietoj irklo naudojamas dar vienas plonas šio augalo stiebas.
(0) 2007-10-03 1
Norint keliauti laiku, nebūtina kurti laiko mašiną - mūsų gimtojoje Žemėje yra tokių kampelių, kurių visiškai nepalietė civilizacijos banga. Atrodo neįtikėtina, bet vis dar gyvena aborigenų genčių, niekada nesusidūrusiu su dabartiniu pasauliu. Vieną tokią gentį rugsėjo 18 dieną pastebėjo aplinkos apsauga besirūpinantys mokslininkai, skirsdami virš Alto Purus nacionalinio parko, išsidėsčiusio Amazonės rajone.
(1) 2007-09-13 0
Gaisrininkai ne tik gesina liepsnojančius namus, miškus ir pievas - jų įrangos galimybių pilnai pakanka unikalioms pramogoms prasimanyti. Kaip jums skraidančio automobilio idėja? Reikia tik kelių didžiulio slėgio vandens žarnų... Rezultatą žiūrėkite video.
(2) 2007-08-24 0
"Šaltojo" karo metu vyko daugybė įvairiausių lenktynių tarp Sovietų Sąjungos ir JAV - kosminės erdvės įsisavinimo lenktynės, ginklavimosi lenktynės, šnipinėjimo lenktynės ir... traukinių lenktynės? Pasirodo, mašinose ant bėgių vyko ne ką mažiau "nuožmi" kova nei visur kitur - šios dvi supervalstybės vienu metu siekė pagaminti greičiausią ir prašmatniausią traukinį.
(34) 2007-08-20 5
Nepriklausomai nuo to, kokie bebūtų mokslo ir civilizacijos pasiekimai, žmonės nelinkę keistis iš vidaus. Keičiasi tik išorė - sužinomi nauji gamtos dėsniai, išrandamos novatoriškos technologijos, tačiau žmonės gyvena kaip gyvene - pykčiai, smurtas ne tik nemažėja, bet netgi tampa rafinuotesni. Ir ši agresija vis dar išsilieja ant silpnosios lyties - moterų. Ir tai vyksta visame pasaulyje - tiek turtinguose vakaruose, tiek religinguose rytuose. Skirtumas tik tame, kad va...
(0) 2007-08-19 0
Praeitą ketvirtadienį Osle oficialiai atidaryta "angelų mokykla", kurią įkurė pati Norvegijos pricesė Maertha Louise. Štai iš karto ir atsakymas, kodėl tokios mokyklos įkūrimas nuskambėjo per visas žiniasklaidos priemones, nors aibė panašių organizacijų sau ramiai gyvena ištisus metus, nebent "prisižaidžia" su istatymais. Kitas netradicinis mokyklos bruožas - viešai nepaskelbtas jos adresas, pabūgus labai jau prieštaringų jos vertinimų.
(9) 2007-07-27 0
Krasnodaro krašte gyvena būsimas, o iš dalies net ir dabar jau esamas mokslo genijus - dešimtuosius metus einantis Andrejus Chlopinas (Андрей Хлопин). Toks jaunas amžius šiam berniukui nesutrukdė patekti į Gineso rekordų knygą, kaip jauniausiam astronomijos teorijų autoriui. Svarbiausia, jog jis ne tik išveda savas hipotezes, bet ir nebijo kritikuoti garbių mokslininkų teorijų, argumentuotai išdėstydamas joms prieštaraujančius faktus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos