Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-12-26 0
Tikriausiai visi žinote triuką, kurio metu motociklininkas, pašokęs nuo tramplino, apsiverčia ore kartu su savo transporto priemone ir sėkmingai nusileidžia ant ratų? Kompanija "Red Bull" finansuoja eksperimentą, kurio metu toks triukas bus atliekamas automobiliu. Kol kas neaišku kuo viskas baigsis, tačiau iš video matomų pasiruošimo darbų galima spręsti, jog eksperimentatorių kolektyvas nusiteikęs išties rimtai. Mes lauksime gerų naujienų ir, žinoma, įspūdingų vaizd...
(1) 2007-12-22 0
Naujojoje Zelandijoje gyvenantis kapitonas Pete Bethune rengiasi pasiekti naują plaukimo aplink Žemę greičio rekordą. Tam jis naudos greičiausias planetoje ekologišku kuru varomą laivą "Earthrace". Kelionėje laivui teks įveikti daugiau kaip 44 tūkstančius kilometrų - tai yra ilgiausias greitojo plaukimo iššūkis pasaulyje. Dabartinis rekordas priklauso Didžiosios Britanijos laivui "Cable and Wireless Adventurer" - jis 1998 metais Žemę apiplaukė per 75 dienas. Kelionė pras...
(14) 2007-12-20 0
Atskirai pristatinėti Niutono (Isaac Newton) turbūt nereikia - tai viena iš pačių iškiliausių mokslo asmenybių ir labiuausiai žinoma kaip visuotinio traukos dėsnio autorius. Tačiau Niutonas nebuvo vien tik mokslininkas - jis nevengė domėtis ir alchemija, aišku visiškai slapta. Ir tuo pačiu buvo religingas žmogus - tiesa, ar jis tikėjo katalikais (oficiali nuomonė tokia), ar protestantais (beveik kiekvienoje sąmokslo knygoje apie katalikus jis minimas kaip slaptas bažnyči...
(5) 2007-12-12 0
Skraidantys žmonės vieną gražią dieną tikisi iššokę iš lėktuvo saugiai nusileisti žemėn be parašiuto. Dauguma jų įsitikinę, kad techniškai tai įmanoma, rašo JAV dienraštis „The New York Times“. Pasak dienraščio, Jebas Corlissas nori skraidyti. Ne taip, kaip broliai Wrightai, o taip, kaip mes skraidome sapnuose – jis nori iššokti iš sraigtasparnio ir nusileisti be parašiuto.
(3) 2007-12-01 0
Kiek mokėtumėte už galimybę paragauti išskirtinio alaus? 20 litų už 6 butelių pakuotę? 40 litų už 6 butelių pakuotę? O ką manot apie 12 litų už vieną unciją (28ml)? Tai - minimalus kiekis, kuriuo parduodamas kompanijos "Boston Beer" alus "Samuel Adams Utopias". Jo 24 uncijų talpos butelio kaina mažmeninėje prekyboje prasideda nuo $120.
Tai - brangiausias ir tuo pačiu stipriausias alus JAV - tačiau mums neteko girdėti, kad kur nors pasaulyje būtų galima rasti stipre...
(3) 2007-11-28 0
Miao kaime (Ziyun regionas, Kinija) įsikūrusi pradinė mokykla, pavadinta "Dongzhong". Pažodžiui išvertus pavadinimas reiškia "oloje" - mokykla išties įrengta didžiulėje savo matmenimis lėktuvų angarui prilygstančioje oloje. Šis gamtos darinys natūraliai susiformavo per tūkstančius metų, veikiant vėjui, vandeniui bei seisminiams reiškiniams. Jo pritaikymas žmogaus reikmėms neįprastas, tačiau neabejotinai įdomus.
(3) 2007-11-12 0
Jei įdomu, kaip laisvalaikiu pramogauja Australijos kalnakasiai, pažiūrėkite šį video. Vaizdas daug efektingesnis nei buvo galima tikėtis: sėdama į masyvų sunkvežimį ir ieškoma "niekam nepriklausančių" automobilių, be priežiūros paliktų kasyklos teritorijoje. Kas gi atsitinka po to?
(0) 2007-11-06 0
Praėjus vos valandai po antrojo bilietų pardavimo į vasaros olimpines žaidynes etapo pradžios, elektroninės bilietų pardavimo sistemos darbas buvo sustabdytas.

Sistema, veikusi kompanijos „Ticketmaster“ svetainėje, galėjo apdoroti 150 tūkst. vartotojų užklausų per valandą, tačiau jau pirmąją valandą svetainė sulaukė 8 mln. vartotojų, kurie padarė 200 tūkst. užklausų.
(61) 2007-11-04 11
Jau kelios savaitės po žiniasklaidos priemones netyla erzelynė ar tikrai NASA viską papasakojo apie 1969 metais įvykusią kelionę į Mėnulį. Primename, jog tuomet Mėnulį pirmą kartą palietė žmogaus koją – visą pasaulį apskriejo vaizdai, kaip Apollo misijos astronautai žengė pirmuosius žingsnius Mėnulyje. Po jos susidomėjimas Mėnuliu apslūgo ir tuo pačiu kilo įvairiausių gandų. Pradedant tais, jog amerikiečiai sufabrikavo savo kelionę ir niekam dar nepavyko mūs...
(3) 2007-10-28 0
Visiems sąmokslo teorijų gerbėjams Leonardas Da Vinči visų pirma žinomas kaip Mona Liza autorius. Tai ne tik vienas iš garsiausių autoriaus darbų, bet ir teologinėmis paslaptimis apgautas paveikslas. Tačiau Da Vinči domina ne tik rašytojus ir menininkus ar sąmokslo teorijų gerbėjus, bet ir mokslininkus. Viso to priežastis – gandai apie dar vieną Leonardo paveikslą, kuris kelis šimtmečius buvo paslėptas ir tik dabar aiškėja, kur neva reiktų jo ieškoti.
(2) 2007-10-17 0
Gali būti, jog tai keisčiausios pasaulyje irklavimo varžybos - irkluotojui plaukti tenka tik ant vieno bambuko stiebo. Šią pramogą sugalvojo Chishui kaimo (Kinija) gyventojai. Jie pasigamina "valtis" iš vietoje augančių bambukų ir rengia lenktynes Pinzhou upėje. Dalyviai gali irkluoti sėdėdami arba stovėdami, o vietoj irklo naudojamas dar vienas plonas šio augalo stiebas.
(0) 2007-10-03 1
Norint keliauti laiku, nebūtina kurti laiko mašiną - mūsų gimtojoje Žemėje yra tokių kampelių, kurių visiškai nepalietė civilizacijos banga. Atrodo neįtikėtina, bet vis dar gyvena aborigenų genčių, niekada nesusidūrusiu su dabartiniu pasauliu. Vieną tokią gentį rugsėjo 18 dieną pastebėjo aplinkos apsauga besirūpinantys mokslininkai, skirsdami virš Alto Purus nacionalinio parko, išsidėsčiusio Amazonės rajone.
(1) 2007-09-13 0
Gaisrininkai ne tik gesina liepsnojančius namus, miškus ir pievas - jų įrangos galimybių pilnai pakanka unikalioms pramogoms prasimanyti. Kaip jums skraidančio automobilio idėja? Reikia tik kelių didžiulio slėgio vandens žarnų... Rezultatą žiūrėkite video.
(2) 2007-08-24 0
"Šaltojo" karo metu vyko daugybė įvairiausių lenktynių tarp Sovietų Sąjungos ir JAV - kosminės erdvės įsisavinimo lenktynės, ginklavimosi lenktynės, šnipinėjimo lenktynės ir... traukinių lenktynės? Pasirodo, mašinose ant bėgių vyko ne ką mažiau "nuožmi" kova nei visur kitur - šios dvi supervalstybės vienu metu siekė pagaminti greičiausią ir prašmatniausią traukinį.
(34) 2007-08-20 5
Nepriklausomai nuo to, kokie bebūtų mokslo ir civilizacijos pasiekimai, žmonės nelinkę keistis iš vidaus. Keičiasi tik išorė - sužinomi nauji gamtos dėsniai, išrandamos novatoriškos technologijos, tačiau žmonės gyvena kaip gyvene - pykčiai, smurtas ne tik nemažėja, bet netgi tampa rafinuotesni. Ir ši agresija vis dar išsilieja ant silpnosios lyties - moterų. Ir tai vyksta visame pasaulyje - tiek turtinguose vakaruose, tiek religinguose rytuose. Skirtumas tik tame, kad va...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos