Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2008-12-27 0
Kai ledinė pūga nutraukė energijos tiekimą didžiajai Naujosios Anglijos (JAV) regiono daliai, vienas hibridinio "Toyota Prius" savininkas problemą išsprendė savaip. Jis tiesiog prijungė prie automobilio įtampos keitiklį, ir kai visa apylinkė skendėjo tamsoje, jo namuose degė šviesos, o žmona ramiai žiūrėjo televizorių.
(15) 2008-12-27 0
Dėmesio visi jūreiviai, žvejai ir jūrinių kruizų keleiviai! Jei kas nors pamatysite vandenyno bangose plūduriuojantį geltoną guminį ančiuką, toks radinys gali sudominti NASA.
(9) 2008-12-27 0
Konstruktorius-mėgėjas Ky Michaelson savo draugų rate žinomas žmogaus-raketos (The Rocketman) vardu. Jis užšalusiu ledu ir sniegu nusprendė keliauti kitaip nei likę - prie rogių prisitvirtino tikrų tikriausią raketinį variklį.
(6) 2008-12-17 0
Mes kartu su jais vakarieniaujame, pasidedame prie lovos ir netgi vonios kambaryje. Tačiau pastaruoju metu kai kurie žmonės pradėjo imti telefonus į kiek neįprastą vietą - savo kapą. Kažkada praeityje tokia mada jau yra buvusi; nepaisant to, laidojimas kartu su mobiliaisiais telefonais ir kitais elektroniniais įtaisais yra daug populiaresnis nei manote.
(8) 2008-12-16 0
Irakiečio žurnalisto išpuolis prieš JAV prezidentą George'ą W.Bushą buvo įamžintas ne tik filmavimo kamerose, bet ir interneto žaidime „Bush's Boot Camp". Žaidimo idėja kūrėjams greičiausiai kilo po sekmadienį įvykusio Irako televizijos reporterio Muntadaras al-Zaidi išpuolio, kai jis į G.W.Bushą spaudos konferencijoje paleido du savo batus.
(8) 2008-12-13 0
Tikriausia daugelis pamenate vieną įspūdingiausių filmo "Žvaigždžių karai" ("Star wars") atributą - pagrindinio herojaus Luko Skywalker'io šviesos kardą? Žinoma, realybėje tokia technologija bent kol kas neegzistuoja, tačiau tai neišgąsdino vieno fantastikos fano, kuris už neveikiantį įtaisą sumokėjo 240 tūkstančių dolerių.
(16) 2008-12-11 1
Šis nedaug modifikuotas "Bergen Gasser EB" nuotoliniu būdu valdomas sraigtasparnis savo priekyje turi sumontuotą pistoletą. Taip, tai tiesa, ir kaip matosi iš tolesnio video, ginklu taip pat galima šaudyti nuotoliniu būdu. Ar daug trūksta, kad tai pasibaigtų kokiu nelaimingu įvykiu?
(5) 2008-12-07 0
Ką galėtumėte padaryti, jei turėtumėte tūkstančius gėrimams skirtų popierinių puodelių? Šioje nuotraukoje pavaizduotas mokytojui iškrėstas pokštas. Kokia šios išdaigos esmė?
(12) 2008-12-07 0
Tai - ne siaubo filmas, o gan miela istorija. Šiame Japonijoje nufilmuotame video parodyta įdomi situacija, puikiai iliustruojanti posakį "nemaitinkite laukinių gyvūnų". Žinoma, Lietuvoje tokių vaizdu matyti retai kada tenka, tačiau žinoti, kuo gali pasibaigti vietinės faunos mityba tiesiai iš rankos, pravartu.
(22) 2008-12-06 0
Konge dirbantis chirurgas iš Didžiosios Britanijos padedant iš kolegos gautoms tekstinėms žinutėms vietiniam gyventojui sėkmingai amputavo sugangrenavusį raktikaulį ir mentikaulį.
(5) 2008-12-04 0
Žinoma, rusai turėjo pirmąjį kosmonautą, o amerikiečiai pirmieji nusileido Mėnulyje. Tačiau būtent japonai pirmieji istorijoje pradėjo daryti kosminį alų. Pavadinimu "Space Barley" ("Kosminiai miežiai") pramintas produktas gaminamas iš Tarptautinėje Kosminėje Stotyje užaugintų miežių.
(0) 2008-12-02 0
Ar kada nors kilo klausimas kur dingsta seni metro traukinių vagonai, kai juos prižiūrinti įmonė atnaujina savo arsenalą? Pavyzdžiui, Pekino (Kinija) valdžia nutarė dar prieš Olimpines žaidynes naudotus vagonus transportuoti į Sichuan provinciją, kur jie bus perdaromi į laikinas prieglaudas - jose žiemos metu apsigyvens nukentėję nuo gegužės 12 dieną įvykusio katastrofiško žemės drebėjimo.
(37) 2008-11-30 0
Pamenate J.K. Rowling knygose apie Harį Poterį aprašytą kvidičo (angl. Quidditch) žaidimą? Pasirodo, jog nemagiška šio žaidimo versija tarsi audra populiarėja tarp JAV koledžų. Beje, žaidžiant kvidičą lygiai kaip ir filme tenka bėgioti apsižergus "magišką" šluotą...
(25) 2008-11-29 0
Papua Naujosios Gvinėjos džiunglės atskleidė vieną tamsiausių savo paslapčių - dviejuose kaimuose sistemingai buvo žudomi visi gimę berniukai, siekiant išvengti ateities ginkluotų susirėmimų tarp šių genčių. Atsikratydami savo "vyrų atsargų" genčių moterys tikisi gyventi taikiai. "Kūdikiai išauga į vyrus, o vyrai virsta į karius", sako viena kaimo moteris Rona Luke, kuri kaip ir daugelis moterų susirinko į "taikos ir susitaikymo" susirinkimą, surengtą kalnuose į...
(22) 2008-11-29 0
Ekskavatoriai yra vienos stambesnių statybos darbuose naudojamų mašinų - jų masė gali siekti keliolika tonų, o kaina - pusę milijono ar net daugiau litų. Tiesa, kaip ir su visa technika, su ekskavatoriais taip pat neišvengiama problemų. Šiame video pamatysite, kaip atgal ant vikšrų pastatomas apvirtęs "Caterpillar" ekskavatorius, ir kas gali atsitikti paprasčiausiai pamiršus įjungti stovėjimo stabdį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos