Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(32) 2009-12-29 1
Tuksone (Arizona, JAV) gyvenanti Jessica Cox nuo pat gimimo neturi rankų, tačiau tai jos nesustabdė nuo tapimo... pilote. Ji yra pirmasis pasaulyje pilotas, gavęs licenziją skraidyti vietoj rankų naudojant vien tik kojas.
(7) 2009-12-28 0
Nepilotuojamų orlaivių (UAV) pilotas ir elektros inžinierius Cy Brown'as prie savo lėktuvo su GPS imtuvu pritaisė video kamerą ir paprašė draugų leisti į jį fejerverkus. Taip nedidelis priemiesčio ūkinės paskirties laukas pavirto nedideliu mūšio placdarmu - šiame video matysite, kaip jo autorius pilotuoja orlaivį, bandydamas juo "pagauti" sprogstančius fejerverkus.
(37) 2009-12-27 0
Karo mediko Matthew Mortenseno užduotis veiksmų lauke buvo suteikti pirmąją pagalbą sužeistiems fronto linijos kareiviams. Deja, jam pačiam žalos išvengti nepavyko - gruodžio 10-ą dieną patruliavimo Bagdade (Irakas) metu jį peršovė priešo snaiperis. Tačiau laimei, Matthew liko gyvas, ir pats sugebėjo sustabdyti kraujavimą iš kulkos paliktos žaizdos.
(74) 2009-12-27 -1
Šiame video parodytas pakankamai seniai sugalvotas triukas, kurio metu lanksti virvė staiga pati pakimba vertikaliai ore, o ja aukštyn užsiropščia vaikas. Tiems, kurie šį vaizdą mato pirmą kartą, mes nesugadinsime įspūdžio aiškindami veikimo principą, tačiau aptarimai komentaruose mielai laukiami.
(6) 2009-12-24 0
Jau antri metai iš eilės Didžiosios Britanijos gyventojas Greig Howe sukūrė ištisą spektaklį su 15 metrų aukščio egle. Vien jos gabenimas 23km trasa iš vietinės girininkijos sutraukė daug žiūrovų, nes visą krovinį tempė mažytys mėlynas elektromobilis "G-Wiz". Parvežus medį, iš jo sukurta įspūdinga Kalėdinė optinė iliuzija.
(44) 2009-12-20 -1
Tikriausiai ne vienas esate matę nepaprastą iki šiol mažai kam žinomo režisieriaus iš Urugvajaus Fede Alvarez'o filmą "Ataque de Panico!" ("Panikos Ataka") - šį 300 dolerių kainavusį kūrinį pamatę "Ghost Media Pictures" atstovai autoriui pasiūlė 30 milijonų vertės kontraktą.
(11) 2009-12-20 2
Praėjusiame dešimtmetyje Jungtinių Arabų Emyratų turtuolis Seikh Hamad bin Hamdan Al Nahyan nusprendė užsisakyti gigantišką sunkvežimį pikapą. Jo norimas modelis gamintas pagal šeštojo dešimtmečio "Dodge Power Wagon" - vienintelė esminė modifikacija buvo ta, kad mašina buvo net 64 kartus didesnė už originalą...
(59) 2009-12-19 0
Jamesas Bainas kalėjime praleido 35 metus. Tačiau neseniai atliktas DNR testas parodė, kad vyras yra nekaltas dėl nusikaltimo, dėl kurio buvo įkalintas.
(2) 2009-12-18 0
He Hongquing'as yra senovinio kaukių keitimo meno ekspertas - šis menas yra vienas pagrindinių komponentų tradicinėje Kinijos operoje. Šiame video išvysite, kaip šis aktorius stebina žiūrovų minias, pakeisdamas kaukę beveik neįžiūrimu greičiu. Jo žaibiškas kaukės keitimo greitis pripažįstamas geriausiu visoje šalyje. Daugiau apie tai žiūrėkite video.
(4) 2009-12-16 0
Kai Leytonstone (Didžioji Britanija) gyventoja Emma Smith pradėjo gimdyti, jos vyras Leroy suprato, jog iki ligoninės nuvažiuoti laiku jie jau nespės. Tada jis ėmėsi kiek neįprasto, tačiau, panašu, logiškiausio veiksmo: savo mobiliuoju telefonu internete susirado instrukcijas, kaip priimti gimstantį vaiką.
(23) 2009-12-15 0
Kalifornijos (JAV) gyventojas Erik'as Estavillo'o lapkričio 27 dieną iškėlė civilinį ieškinį populiaraus žaidimo "World of Warcraft" kūrėjams. Jis kompaniją "Blizzard" kaltina tuo, jog žaidimas "užpildytas įvairiais nelegalumais, tokiais kaip lėtas veiksmo tempas, dėl ko personažai ilgai užtrunka darydami tai, ko nori žaidėjas". Tačiau tai tik pradžia.
(10) 2009-12-14 0
Mėgėjiškai šešiavietei geležinkelio transporto priemonei konstruoti jos autoriai panaudojo senas traukinių detales, atliekamus sodo suoliukus ir elektrinį motorą. Viduje buvo numatytas netgi šaldiklis gaivinantiems gėrimams. Vienintelė bėda - niekas neturėjo leidimo važiuoti bėgių trasomis...
(21) 2009-12-10 1
Ar niekada nekilo klausimas, kodel suvožtas, suslėgtas ir termiškai apdorotas mėsainis, jį nusipirkus, neatrodo taip, kaip reklamoje? Pasirodo, viskam yra savų paslapčių - šiame video išvysite šios greito maisto "klasikos" reklamos įmantrybes.
(4) 2009-12-10 0
Dabartinis žoliapjovių greičio rekordas yra 130km/h, tačiau projektui "Runningblade" vadovaujantis Didžiosios Britanijos "Beaulieu National Motor" muziejaus atstovas Stephen Vokins tikisi šį rekordą pagerinti 160km/h išvystyti galinčią žoliapjovę.
(27) 2009-12-09 3
Čekijos vyriausybė užvakar patvirtino oficialų haliucinogeninių augalų ir grybų sąrašą, įskaitant kanapes, koką, meskalininius kaktusus ir "magiškuosius grybus". Vyriausybės atstovai taip pat nusprendė, jog žmonėms galima leisti namuose auginti iki penkių tokių augalų ir laikyti iki 40 haliucinogeninių grybų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos