Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2011-12-27 0
Kam reikia „Google“ paieškos, kai viską, ko reikia, gali rasti tiesiog ant savo kūno? Matyt, šios beprotiškos idėjos apsėstas 30 metų amžiaus kanadietis Pat’as Vaillancourt’as ant savo nugaros ir pečių išsitatuiravo beveik 15000 internetinių nuorodų (URL).
(13) 2011-12-22 0
Brazilijos gyventoja, kuriai gimė dvigalvis berniukas, žurnalistams pasakojo maniusi, jog laukiasi dvynių. Marijai de Nazare (Maria de Nazare) Šiaurės Brazilijoje esančios Paros valstijos ligoninėje po Cezario pjūvio gimė 4,49 kilogramo sveriantis kūdikis su dviem galvytėmis.
(9) 2011-12-12 0
Parolimpinė dviratininkė, kuri po dviračio avarijos vėl gali vaikščioti, galės atstovauti savo šaliai Olimpiadoje. 27 m. Monique van der Vorst buvo paralyžiuota žemiau juosmens ir 13 metų buvo prikaustyta prie vežimėlio.
(0) 2011-12-09 0
Sirijos valdžia uždraudė šalyje naudoti išmaniuosius telefonus „iPhone“. Neramumų krečiamos šalies Finansų ministerijos muitinės departamento nutarime rašoma, kad telefone aptiktos „draudžiamos savybės“, tačiau nepatikslinama, kokios konkrečiai savybės turimos mintyje.
(6) 2011-12-06 0
Kovotojams už mygtuko „dislike“ sukūrimą „Facebook“ socialiniame tinkle atsirado naujas rimtas ir įtikinamas argumentas. Dabar nuo tokio mygtuko buvimo gali priklausyti dešimčių milijonų interneto vartotojų gerbūvis ar net laisvė, mat Tailando valdžia nusprendė „like“ paspaudimą oficialiai vertinti kaip paramos ir simpatijos išreiškimą.
(17) 2011-11-28 4
Pasaulyje sparčiai sklinda žinia apie neįtikėtiną sesutės ir dviejų jos broliukų muzikos grupę iš Meksikos, savo talentu sužavėjusią įvairių šalių internautų auditorijas.
(5) 2011-11-17 0
Mendė Selars (Mandy Sellars) – 36-erių britė, kuriai diagnozuotas labai retas susirgimas, vadinamas Protėjo sindromu (taip pat ir Videmano sindromu). Šio sindromo kamuojamų žmonių pasaulyje – 120, tačiau Mendės atvejis pasaulyje yra unikalus. Mendė jau gimė turėdama neįprastai stambias kojas ir pėdas, kurių disproporcija mergaitei augant tik didėjo. 2009 m., būdama 34-erių, moteris svėrė 133 kg, iš kurių 38 kg sudarė kūnas aukščiau juosmens, o 95 kg – kojos ir...
(12) 2011-11-07 22
„Kopi Luwak“ – brangiausia pasaulyje kava, kurios kilogramas kainuoja tūkstančius litų. Šios kavos per metus pagaminama tik pusė tonos, todėl kaina ir yra tokia aukšta. Sakoma, kad unikalaus skonio, stipraus ir sunkiai nusakomo bei gaivaus aromato kava susuka galvą net didžiausiems kavos gurmanams. Ši kavos rūšis kilusi iš Indonezijos. „Kopi“ indonezietiškai – „kava“, o „luwak“ – mielo, panašaus į katę padarėlio palminio musango pavadinimas. Tiesa, kam ...
(5) 2011-11-01 4
Didžiausios pasaulyje šeimos galvai Zionai Čana (Ziona Chana) – 67-eri. Jis sako, jog jam tiesiog duota laimė turėti 39 žmonas. Šios sutuoktiniui pagimdė 94 vaikus. Šeimoje taip pat gyvena 14 įdukrių ir 33 vaikaičiai. Iš viso – 181 asmuo, įskaitant ir šeimos galvą. Įspūdingas ne tik namas, kuriame šeimyna gyvena – 100 kambarių keturaukštis „bendrabutis“, – bet ir maisto kiekiai, kurių reikia šeimynai pavalgydinti.
(20) 2011-10-29 2
Dar ilgą laiką viešojoje erdvėje bus prisimenamas Steve'as Jobsas ir jo netradicinis požiūris į gyvenimą. Tad nekeista, jog pastarąją savaitę internete paviešinta nauja (o kai kam gal ir seniai žinoma) įdomi jo gyvenimo aplinkybė. Pasirodo, kad Steve'o Jobso automobilis visuomet būdavo be valstybinio numerio.
(42) 2011-10-29 1
Ispanijos gyventoja važiuodama sostinės Gedimino prospektu dviračiu, viršijo leistiną greitį ir buvo sustabdyta Kelių policijos pareigūnų, tądien dirbusių su laidos „Ne vienas kelyje“ ekipa.
(15) 2011-10-13 0
Tai kas iš pradžių atrodė kaip prasto skonio Ventspilio mero išsišokimas, dabar jau įgauna rimtesnį svorį – praėjusį penktadienį dar tik paskelbus humoristinę žinutę apie Ventspilio atsiskyrimą nuo Latvijos ir „valstybės valstybėje“ kūrimą, šios savaitės viduryje jau paskelbta ir pirmieji realūs darbai – spausdinama vietinė valiuta ventas ir netgi statomos jos keityklos.
(8) 2011-10-07 0
Pirmadienį jūroje, už maždaug 10 kilometrų nuo Didžiosios Britanijos pakrantės, ieškoti galbūt į bėdą patekusio laivo išskubėjo sraigtasparnis ir gelbėjimo kateris, rašo telegraph.co.uk. Apie nelaimę gelbėtojams pranešė pakrantėje buvęs žmogus, pro debesis įžiūrėjęs toli jūroje iššautas signalines raketas.
(0) 2011-09-30 0
Šokiruojanti ir kartu liūdna, tačiau ir labai pamokanti istorija nutiko Niujorke (JAV). Vienos leidybinės firmos vadovai nėrėsi iš kailio, norėdami sužinoti, kodėl niekas nepastebėjo, kad vienas iš darbuotojų negyvas visas penkias paras išbuvo prie savo stalo priešais kompiuterį, o niekam net nekilo nei menkiausias įtarimas.
(21) 2011-09-21 0
Tarptautinė gyvūnų teisių gynimo organizacija PETA, dėl kurios ne kartą drabužius yra nusimetusios įvairios įžymybės, atidaro savo nuosavą pornografijos tinklalapį. Taip gyvūnų teisių aktyvistai tikisi sulaukti didesnio visuomenės dėmesio komerciniais tikslais žudomiems gyvūnams ginti, tuo tarpu kitos organizacijos ima kilti prieš „padorumo ir žmogaus teises peržengiančią“ PETA veiklą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos