Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neįtikėtinos istorijos
 
 

Neįtikėtinos istorijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-11-22 14
Los Andželo mieste, Baxterio ir Echo Park alėjų sankirtoje, ties Elysian Heights pradine mokykla yra šaligatvis. Jis driekiasi beveik per visą gatvę, ir jeigu geriau įsižiūrėsite, pamatysite cemente išraižytas meilės pilnas žinutes.
(0) 2021-11-21 20
Šaltojo karo metu įvyko daugybė kraupių dalykų. Ir tai, turbūt, viena tamsiausių JAV istorijos dėmių, kai JAV su savo piliečiais atliko radioaktyvių medžiagų eksperimentus.
(0) 2021-11-17 1
Kai kinų rašytojas Liu Yongbiao 2018 metais buvo nuteistas už keturių žmonių nužudymą 1995 metais, jo skaitytojų tai neturėjo nustebinti.
(0) 2021-11-17 15
Tikriausiai beveik visi yra skaitę rašytojo Danieliaus Defoe knygą apie Robinzono Kruzo nuotykius negyvenamoje saloje, bet veikiausiai mažai kam žinoma, kad net 100 metų anksčiau turtinga ir kilminga Marguerite de La Rocque de Roberval atsidūrė negyvenamoje Demonų saloje, sugebėjo likti gyva ir grįžti namo.
(3) 2021-11-08 17
Viena moteris pradėjo kovą su mokesčiu, žeminusiu moteris. Ji ryžosi pačioms drastiškiausioms priemonėms, bet ar tai davė rezultatą?
(0) 2021-11-04 17
Šioje liūdnai pagarsėjusioje nuotraukoje matome garsiausią legendinį Kolumbijos narkotikų baroną Pablo Escobarą, stovintį priešais Baltuosius rūmus Vašingtone. Berniukas, stovintis šalia Escobaro, yra jo vienintelis sūnus. Maždaug tuo pačiu metu jis taip pat kartu su savo šeima pirmos klasės kelione išvyko į Disneilendą.
(0) 2021-11-04 14
Tai viena labiausiai šiurpinančių išgyvenimo istorijų, įvykusi prieš lygiai 49 metus. 1972 m. spalio 13 d. nedidelis Urugvajaus karinių oro pajėgų lėktuvas sudužo Anduose netoli Čilės-Argentinos sienos. Juo skrido 45 žmonės, tarp jų – ir Urugvajaus regbio komanda „Senieji krikščionys“, jų draugai, šeimų nariai. Lėktuvo sudužimas buvo daugiau nei du mėnesius trukusio nežmoniškų pastangų pareikalavusio mėginimo išgyventi snieguotų kalnų viršūnėse pradžia.
(0) 2021-10-31 31
XIX a. pabaigoje dėl tokių asmenų kaip garsusis Phineasas Tayloras Barnumas entuziazmo nestandartinių bruožų žmonės tapo itin paklausūs kaip sensacingų cirko numerių dalyviai. Neįprasta tų žmonių išvaizda juos automatiškai paversdavo efektingų reginių trokštančios publikos smalsumą tenkinančiais atrakcionais. Kad tokie žmonės gali kentėti – dėl sudėtingos sveikatos būklės, dėl to, kuo yra laikomi, arba dėl vieno ir dėl kito, – niekas paprastai nesusimąstydavo.
(0) 2021-10-19 25
Škotų karininkas ir nuotykių ieškotojas Gregoras MacGregoras, sugebėjęs tapti Venesuelos armijos generolu, drąsiai galėtų pretenduoti į Ostapo Benderio laurus. Šis charizmatiškas aferistas buvo sugalvojęs sensacingą tiems laikams schemą, kaip iš patiklių turčių išvilioti pinigus. Suviliojęs tų laikų „investuotojus“ pasakomis apie naujai atrastą Edeną, apgavikas sugebėjo iš jų pasipelnyti. Jis apgavo kone pusę pasaulio, tačiau išsisuko nuo atsakomybės už savo nusikaltimus, rašo kulturologia.ru. Kaip jam pavyko tai padaryti?
(0) 2021-10-18 15
Šių metų sausio mėnesį vietos valdžia suėmė 36 metų vyrą Aditya Singh, tris mėnesius praleidusį Čikagos O'Hare tarptautiniame oro uoste. Nuo spalio jis buvo apsistojęs saugioje oro uosto pusėje, pasikliaudamas nepažįstamų žmonių malonumu nupirkti jam maisto, miegodamas terminaluose ir naudodamasis daugybe tualetų. Tik tada, kai oro uosto darbuotojas paprašė parodyti jo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, jis buvo sulaikytas.
(0) 2021-10-14 20
Kaip žadintuvas, aišku, ne pats geriausias variantas, bet anūkams papasakoti tikrai yra ką.
(3) 2021-09-20 22
1985 m. du berniukai – Keith Byrne (10) ir Noel Murray (13) iš Dublino, atsidūrė viso pasaulio pagrindinėse naujienose, kai pabėgę iš namų Airijoje atsidūrė Niujorke, JAV, išvengdami trijų šalių valdžios institucijų.
(0) 2021-09-19 10
Pirmosios pagalbos įgūdžiai yra absoliučiai būtini visiems. Niekas negali pasakyti, ar jų kada nors tikrai prireiks. Bet geriau juos turėti savo smegenyse ir nepanaudoti, nei nežinoti, ką daryti ištikus bėdai. Tuo įsitikino Baltimorės gyventoja Kathy Patten ir jos artimieji - močiutė net 45 minutes praleido, kaip dažnai sakoma, kitoje pusėje.
(2) 2021-09-17 35
Šiuolaikinis gyvenimas yra kupinas patogumų, tačiau nedaug dalykų patogumu lenkia raikytą duoną. Tik pagalvok apie tai. Norėdami susitepti sumuštinį, atidarote maišelį ir išimate iš anksto tvarkingai supjaustytas riekes. Beveik juokinga, kad žmonėms tai suprasti prireikė daugiau nei dviejų tūkstančių metų. Dabar įsivaizduokite, kad kažkas bando atimti šį puikų išradimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos