Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nelegalus IT verslas Lietuvoje
 
 

Nelegalus IT verslas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2017-04-27 39
Antradienį Vilniaus apygardos teisme prasidėjęs bylos dėl „Linkomanijos“ blokavimo nagrinėjimas baigėsi nesėkme ieškovams – po kelis mėnesius trukusio pasiruošimo ir procesinių dokumentų siuntinėjimo teisėjas nusprendė bylą stabdyti.
(3) 2017-02-22 -16
Praeitą savaitę Švedijos apeliacinio teismo priimtas sprendimas „The Pirate Bay” byloje yra gera žinia Lietuvoje kovojantiems prieš dalinimosi duomenimis ir „torrent“ nuorodomis svetainę „Linkomanija.net“.
(18) 2016-07-22 20
Ukrainos pilietis, laikomas didžiausio pasaulyje internetinio piratavimo tinklo „Kickass Torrents“ vadeiva, trečiadienį buvo suimtas Lenkijoje. Pasklidus šiai žiniai, tapo neįmanoma prisijungti ir prie lietuviškojo „Linkomanijos“ puslapio.
(40) 2016-06-22 -89
Asociacija LATGA Vilniaus miesto apylinkės teismui įteikė ieškinį, kuriuo prašo įpareigoti interneto paslaugų teikėjus panaikinti prieigą prie nelegaliai Lietuvos ir užsienio autorių kūrinius skelbiančios svetainės Linkomanija.net.
(12) 2016-01-25 -9
Išmaniųjų telefonu naršyklės laukelyje suvedę lažybų bendrovių unibet.lt, betway.com ar williamhill.com adresus mobilius duomenis naudojantys vartotojai nuo sausio 20 dienos negali pasiekti šių lažybų bendrovių tinklalapių. Jų veikla draudžiama dėl įsigaliojusių Azartinių lošimų įstatymo pataisų.
(2) 2016-01-21 10
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) bendradarbiauja su olandų teisėsauga atlikdama tyrimą, kuriame dešimt asmenų įtariami pasinaudoję virtualia valiuta bitkoinais ir išplovę 20 mln. eurų, gautų iš narkotikų verslo.
(4) 2013-11-22 2
Lietuvai, užsimojusiai griežtai kontroliuoti internete rengiamus lošimus ir lažybas, gali tekti švelninti norus, jeigu jie kirsis su Europos Sąjungos (ES) teisės aktais ir pažeis laisvą paslaugų judėjimą. Dėl to Europos Komisija (EK) įspėja ne tik Lietuvą, bet ir dar penkias šalis.
(8) 2013-10-08 0
Informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus ekspertai ir lyderiai atkreipia dėmesį, kad Seime svarstomi Azartinių lošimų įstatymo naujos redakcijos projektai kelia grėsmę interneto laisvei. Anot jų, įteisinus pataisose numatomas priemones Lietuvoje būtų įgyvendintas interneto cenzūros precedentas. Be to, jie abejoja siūlomų priemonių efektyvumu.
(29) 2013-09-23 0
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo sprendimas užkirto kelią lietuviams lošti ar lažintis internete. Dar 2001 m. priimtas Azartinių lošimų įstatymas nenumatė tokios galimybės, tačiau lošimai ir lažybos buvo vykdomos remiantis Lošimų priežiūros komisijos patvirtintu reglamentu. Po teismo sprendimo jis neteko galios, o susiformavusį teisinį vakuumą turėtų užpildyti jau ne vienerius metus Seime ruošiamas naujasis Azartinių lošimų įstatymas. Lažybų organizatoriai neslepia, jog tokia tvarka juos stumia į bankrotą.
(14) 2011-03-24 0
Lietuvoje netylantys grasinimai priversti interneto paslaugų tiekėjus blokuoti prieigą prie interneto svetainių, tokių kaip Linkomanija.net ar lažybų tinklalapiai, pasmerkti žlugti. Prieigos uždraudimo būdus siūliusi informacinių technologijų (IT) bendrovė pripažįsta, kad techniškai blokavimas yra neįmanomas.
(5) 2010-08-05 0
Trečiadienį antstoliai išvadą apie galimybę blokuoti lažybų tinklapius įteikė Lietuvos interneto tiekėjams – „Teo LT“, „Baltnetos komunikacijos“, „Bitė Lietuva“, „Omnitel“, „Mikrovisatos TV“, „Penki kontinentai“, „Baltikum TV“, „Lietuvos energija“, „Nacionalinis komunikacijų tinklas“ ir KTU Informacinių technologijų plėtros institutui.
(8) 2010-07-29 0
Lietuvos lažybininkai nepraranda vilties mūsų šalyje uždrausti prieigą prie kelių lažybas internetu siūlančių svetainių, kurių savininkai registruoti užsienyje ir neturi licenzijos tokią veiklą vykdyti Lietuvoje. Tačiau panašu, kad svetainių blokavimas būtų neefektyvus ir nesunkiai „apeinamas“ bet kuriam labiau kompiuteriais besidominčiam vartotojui.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos