Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nemirtino poveikio ginklai
 
 

Nemirtino poveikio ginklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2009-04-17 0
Jungtinių Valstijų kariuomenės arsenalą turėtų papildyti lazeriu nukreipiamas spindulinis mikrobangų ginklas, skirtas sprogmenims naikinti ir priešo karinei technikai blokuoti, praneša „New Scientist“.
(14) 2009-04-03 0
Talino policija gavo pagal specialų užsakymą Austrijoje pagamintą vandens patranką – manoma, kad ji gali padėti galimose riaušėse, taip pat galėtų būti paskolinta ir kaimynams – tarp jų ir lietuviams.
(24) 2009-03-09 0
Nemirtino poveikio ginklai, paprastai pritaikomi agresyviai nusiteikusios žmonių minios valdymui, įgauna naują technologinį veidą – jeigu seniau labai populiarios buvo vandens patrankos, tai dabar sparčiai rinką užkariauja mikrobanginės spinduliuotės ginklai.
(7) 2008-09-22 0
Izraelio armija pirmą kartą prieš palestiniečių demonstrantus Naalin mieste panaudojo smirdinčią "bombą". Iš tiesų tai yra specialus skystis, žarnomis purškiamas į žmones. Skystis sunkiai nuplaunamas netgi po keleto pakartotinų drabužių skalbimo bei kūno prausimo.
(4) 2007-07-08 0
Šiam daiktui pagaminti prireikė 10 metų ir $40 milijonų biudžeto, bet JAV karinės oro pajėgos pristatė naująjį ginklą, pavadintą Active Denial System (ADS). Tai nemirtino poveikio ginklas, kurį jau buvo leista naudoti Irake. ADS šaudo didelio intensyvumo milimetrinių bangų spinduliais, o tai "žemiška" kalba reiškia, jog jei jūs pasitaikote spindulio kelyje, jausmas toks, tarsi būtumėte įmerktas į skystą lavą. Skausmas faktiškai yra toks stiprus, jog ilgiausias laiko...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos