Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nemirtino poveikio ginklai
 
 

Nemirtino poveikio ginklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2012-12-13 9
Arizonoje (JAV) įsikūrusi bendrovė ką tik užpatentavo pažangius daugiafunkcinius antrankius – atvirai kalbant, neramaus būdo nusikaltėliams jie turėtų būti tikras baubas. Pažangūs antrankiai ne tik surakins rankas, bet ir, reikalui esant, įsišėlusį suimtąjį nuramins elektrošoku ar raminamųjų injekcija.
(7) 2012-11-19 34
Ar kada susimąstome, jog dabar įgyvendinami kariniai projektai yra labai artimi tiems, apie kuriuos prieš kelis dešimtmečius fantazavo drąsiausi mokslinės fantastikos rašytojai?
(14) 2012-10-25 1
Naujojo raketinio ginklo CHAMP veikimas nukreiptas prieš elektros įrangą: kai virš pastato praskrieja raketa, visi jame veikiantys kompiuteriai ir kita elektroninė technika išjungiama. Kad ir ką reikštų frazė „geroji raketa“, panašu, jog naujasis „Boeing“ kūrinys tokio epiteto išties nusipelno: užuot į dulkes sumalęs taikinį ir visa kas gyva ir negyva aplink jį, šis ginklas veikia kur kas diskretiškiau – tiesiog paralyžiuoja pasirinkto pastato komunikacijas.
(3) 2012-06-17 0
Pastaraisiais metais įvyko didžiulis proveržis karinės pramonės srityje – vis didesnio dėmesio sulaukia nuotolinio valdymo žvalgybos ir kovinės sistemos, bandomi netradiciniai ginklai. Panašu, jog fantastinėse knygose aprašytas ginkluotės rytojus jau beldžiasi į mūsų duris.
Tokie koviniai robotai – jau ne fantastika, o realybė
(15) 2012-05-19 0
D. Britanijos gynybos ministerija pranešė, kad per šią vasarą Londone vyksiančias Olimpines žaidynes bus naudojamos vadinamosios garso patrankos – prieštaringai vertinami nemirtino poveikio riaušių malšinimo ir minios kontroliavimo ginklai.
(0) 2012-05-11 0
JAV gynybos departamento Priešakinių gynybos tyrimų agentūra (DARPA) pranešė apie plečiamą Jungtinių Valstijų kariuomenės vykdomą nemirtino poveikio ginklų kūrimo programą ir skelbiamą konkursą tokios paskirties aviacinei raketai sukurti.
(6) 2012-03-26 0
Iki šių metų pabaigos Rusijoje bus parengta programa kurti spindulinį, fizinį, bangų, genų ir psichofizinį ginklus.
(23) 2012-03-14 1
Pentagonas pirmąkart viešai pademonstravo nemirtino poveikio mikrobangų ginklą, leidžiantį kontroliuoti minią iki 1 kilometro atstumu.
(9) 2012-03-05 0
Ekspertai iš Japonijos pristatė įdomią technologiją: savotišką nemirtino poveikio „ginklą“, kuris šaudo garso bangomis - pastarosios sugeba pertraukti žmonių kalbas ir juos paprasčiausiai nutildyti.
(1) 2012-01-06 0
Internete publikuotas realių ir konceptualių nemirtinų ginklų sąrašas. Čia išvardyti ginklai, kurių esą norėtų turėti Jungtinės Valstijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos