Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nemirtino poveikio ginklai
 
 

Nemirtino poveikio ginklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-11-19 34
Ar kada susimąstome, jog dabar įgyvendinami kariniai projektai yra labai artimi tiems, apie kuriuos prieš kelis dešimtmečius fantazavo drąsiausi mokslinės fantastikos rašytojai?
(4) 2019-09-04 43
Honkonge jau kelias savaites nerimsta protestai, palydimi grasinimų, karinių priemonių panaudojimo tikimybės ir rimtų susirėmimų su policija. Honkongo gyventojai nerimauja dėl ekstradicijos įstatymo pakeitimo, kuris sumažintų regiono autonomiją. Susirėmimų metu prieš protestuotojus naudojamos ir ašarinės dujos, bet žmonės jau žino kaip su jomis kovoti.
(2) 2014-01-08 0
Timpa (liaudiškai – tiesiog „ragatkė“) šiais išmaniaisiais laikais – pasenęs žaisliukas. Tačiau dizainą studijuojantis 18-metis ukrainietis Aleksas Špetnyj (Alex Shpetniy) timpos idėją išplėtojo į fantastišką gumyčių kulkosvaidžio projektą. Ne tik išplėtojo, bet ir įgyvendino: idėjai suteikė gyvą – užtaisomą ir po 14 šūvių per sekundę atliekantį – fizinį pavidalą.
(34) 2010-04-07 1
JAV specialiosios pajėgos pasitelkė naują ginklą kovodamos su Talibano režimu karo nualintame žemdirbių krašte Afganistano pietuose, praneša AFP.
(5) 2009-08-02 0
JAV bendrovė „Taser International“ pristatė pirmąjį pasaulyje pusiau automatinį elektrošoko ginklą: jos sukurtas „Taser X3“ elektrinis pistoletas gali „išjungti“ tris žmones nepakeitus „apkabos“.
(23) 2012-03-14 1
Pentagonas pirmąkart viešai pademonstravo nemirtino poveikio mikrobangų ginklą, leidžiantį kontroliuoti minią iki 1 kilometro atstumu.
(19) 2009-04-17 0
Jungtinių Valstijų kariuomenės arsenalą turėtų papildyti lazeriu nukreipiamas spindulinis mikrobangų ginklas, skirtas sprogmenims naikinti ir priešo karinei technikai blokuoti, praneša „New Scientist“.
(23) 2009-05-28 1
Bendrovė „Laser Energetics“ pradėjo gaminti JAV policijai ir kariuomenei skirtus naujus „nemirtino poveikio“ ginklus. Tai žalios šviesos lazeriai, kurie gali laikinai dezorientuoti persekiojamus asmenis iki 2,4 kilometrų atstumu, pranešė „TechRadar.com“.
(9) 2012-03-05 0
Ekspertai iš Japonijos pristatė įdomią technologiją: savotišką nemirtino poveikio „ginklą“, kuris šaudo garso bangomis - pastarosios sugeba pertraukti žmonių kalbas ir juos paprasčiausiai nutildyti.
(5) 2018-03-23 41
Jungtinių Valstijų gynybos departamentas kuria labai keistą lazerinį ginklą. Lazeriai įprastai naudojami taikikliuose, ateityje jie bus pajėgūs numušti dronus ir lėktuvus. Visgi, šis naujas dabar kuriamas ginklas yra visiškai kitoks - čia lazeriai imituoja žmonių pokalbius.
(21) 2011-01-13 0
Prieš laivus užgrobti bandančius jūrų piratus bus naudojamos britų inžinierių kuriamos lazerinės patrankos. Jos apakins užpuolikus dar už pusantro kilometro.
(0) 2019-04-24 42
Modernios technologijos pakeitė viską. Jei keliautojai laiku iš praeities net nesuprastų daugelio mūsų turimų daiktų. Tačiau kai kurie įrankiai nesensta. Štai sasumatas naudojo dar viduramžių samurajai, be tebenaudoja ir šių dienų Japonijos policija. Bet kam?
(4) 2019-05-16 16
Policijos pajėgos savo ginklus turi naudoti itin atsakingai. Tai - labai sunkus ir pavojingas darbas. Kai priešais bet kada gali atsirasti ginkluotas agresyvus žmogus, turi būti pasiruošęs iššauti, tačiau taip pat turi būti pakankamai šaltakraujiškas, kad nešautum kai tai nėra absoliučiai būtina. Šis išradimas buvo pristatytas kaip gyvybes sauganti priemonė.
(1) 2012-01-06 0
Internete publikuotas realių ir konceptualių nemirtinų ginklų sąrašas. Čia išvardyti ginklai, kurių esą norėtų turėti Jungtinės Valstijos.
(1) 2017-10-11 2
Jeigu sugebate ką nors įsivaizduoti, kažkur pasaulyje yra žmogus, kuris tą jūsų įsivaizduojamą objektą gali paversti ginklu. Žmonės vienas kitą nužudyti bando nuo tos dienos, kai mūsų rūšis tapo verta vadintis žmonėmis, o per tą laiką mes prigalvojome gausybę išradingų (nors kartais daugiau kvailų) būdų tikslui – sunaikinti kitą žmogų – pasiekti, rašo livescience.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos