Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neperšaunamos liemenės
 
 

Neperšaunamos liemenės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2018-11-10 50
Paprastai, kai kalbame apie karines technologijas, dažniausiai minime užsieninius vardus: „Stinger“, „Carl Gustaff“, „Abrams“. Bet Lietuva – intensyvi aukštųjų technologijų kūrėja. Garsėjame lazeriais, biotechnologijomis – negi visa tai taip ir lieka už laboratorijų durų ir negrįžtamai iškeliauja pas užsienio užsakovus?
(2) 2018-08-13 29
Jūs sprunkate nuo blogiečių. Kulkos lekia visur aplink ir vilties nėra. Telieka atsisukti į savo priešą ir tikėtis geriausio. Tačiau automatinis ginklas vėl papliumpa kulkų lietumi, kurios sminga jums į krūtinę. Aišku, jūs turite neperšaunamą liemenę, todėl jums tereikia palaukti, kol priešai pasitrauks, ir nusivalyti dulkes. Bet ar tikrai neperšaunama liemenė jus išgelbėtų?
(5) 2013-07-01 1
Jungtinėse Valstijose įsikūrusi apsauginių šarvų gamyba besiverčianti bendrovė „Safariland Group“, kuri tiekia savo produkciją viso pasaulio teisėsaugai bei ginkluotosioms pajėgoms, įsigijo Kaune veikiančios „Arveka TGS“. Verslo naujienų portalo news2biz.com duomenimis, Kaune įsikūrusi bendrovė tapo pirmuoju „Safariland Group“ pirkiniu Europoje.
(11) 2008-10-10 0
Londono prekybos tinklas "Harrods" pradėjo prekiauti 12000 dolerių kainuojančiais antibalistiniais marškinėliais, skirtais polą žaisti mėgstantiems ir turtingiems (sprendžiant iš kainos) asmenims. Drabužis pagamintas iš ultralengvo kulkoms atsparaus audinio. Gamintojo teigimu, jis gali apsaugoti juo vilkintį asmenį nuo įvairių ginklų, pradedant 9mm pistoletu, baigiant "Uzi".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos