Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nepilotuojami orlaiviai
 
 

Nepilotuojami orlaiviai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-28 0
Pastaraisiais metais įvyko didžiulis proveržis karinės pramonės srityje – vis didesnio dėmesio sulaukia nuotolinio valdymo žvalgybos ir kovinės sistemos, bandomi netradiciniai ginklai. Panašu, jog fantastinėse knygose aprašytas ginkluotės rytojus jau beldžiasi į mūsų duris.
(15) 2011-12-14 0
„Google“ kompanija sukompromitavo JAV nacionalinį saugumą ir viskas dėl geresnės žemėlapių technologijos, rašo naujienų portalas „FoxNews.com“.
(0) 2011-12-09 0
Tuo metu, kai vieni robotai jau beveik išstūmė žmogaus darbą iš automobilių surinkimo ir elektronikos sričių, kiti robotai jau kėsinasi ir į statybų segmentą. Pastarajame etape kol kas nėra dėl ko jaudintis, tačiau ateityje elektroniniai darbininkai galės imtis atsakomybės, statant įvairius pastatus (nors ir ne visiškai savarankiškai).
(10) 2011-10-19 0
Niujorke dirbantis portugalų dizaineris Tjago Barošas (Tiago Barros) siūlo atgaivinti prieš šimtmetį ir anksčiau vyravusią keliavimo sampratą – kai į kelią išsiruošiama neturint tikslo skubėti ir pasiekti konkrečią vietovę. „Kodėl turime keliauti būtinai tik strimgalviais? Kodėl visada reikia žinoti, kur keliauji? Viskas numatyta iki smulkmenų, ir visi visur skuba kone griūdami. Ar ne laikas peržiūrėti pačią keliavimo sampratą ir tiesiog mėgautis pačiu kelia...
(5) 2011-10-10 0
JAV kariuomenėje naudojamų „Predator“ ir „Reaper“ bepiločių orlaivių (UAV) elektronika buvo atakuota nežinomos kilmės kompiuteriniu virusu. Remiantis portalo „Wired“ pranešimu, užkratas pirmą kartą aptiktas prieš porą savaičių ir iš sistemų pašalintas jau kelis kartus. Tačiau užkratas nuolat atsinaujina, o kariškiai šiuo metu neturi priemonių nuo jo apsisaugoti.
(10) 2011-09-23 0
Metęs visus darbus ūkyje (beje, taip susiklosčiusi gyvenimiška situacija anglų kalba skamba „former farmer“…), kelių klasių išsilavinimą ir solidų automechaniko patirties bagažą sukaupęs aviacijos entuziastas iš Kinijos nusprendė įgyvendinti savo gyvenimo svajonę – susikonstruoti skraidymo aparatą. Kinų Ikaras savo galų gale pasiekė – paskutiniajam iš penkių jo savadarbių aparatų flotilės nuo žemės atsiplėšti vis tik pavyko.
(5) 2011-09-11 0
JAV kariuomenė kompaktiškus bepiločius lėktuvus (UAV) kuriančiai bendrovei „Aerovironment“ užsakė pagaminti naują modelį, kuris galės atakuoti priešą iš dangaus kaip kamikadzė.
(3) 2011-08-09 0
Las Vege (JAV) vykstančioje „Black Hat" kompiuterių saugumo konferencijoje pristatytas WASP orlaivis, skirtas klausytis pokalbių GSM tinkluose ir brautis į apsaugotus „Wi-Fi“ tinklus.
(17) 2011-08-06 0
Jungtinėse Valstijose sukurta technologija leidžia karinės paskirties bepiločius lėktuvus ir antžeminius kovinius robotus valdyti net būnant už tūkstančių kilometrų nuo karo veiksmų vietos.
(6) 2011-08-03 0
Bendrovė „Boeing“ Pentagono užsakymu pradėjo unikalaus transportinio lėktuvo, galinčio kilti ir leistis vertikaliai, kūrimo darbus. Šis projektas įdomus ir tuo, kad jame naudojama modernizuota Trečiojo reicho laikais sukurta impulsinių reaktyvinių variklių technologija.
(0) 2011-07-28 0
Vokietijos Bundesverui skirtas JAV gamybos didelio veikimo nuotolio bepilotis lėktuvas „Euro Hawk“ pirmą kartą perskrido Amerikos žemyną, Atlanto vandenyną ir sėkmingai nusileido Europoje.
(5) 2011-06-22 4
Daugelis mano, kad sukurti raketą ir ją paleisti sugeba tik didelės organizacijos su būriu mokslininkų. Tačiau tai netiesa. Raketą pasigaminti ir paleisti gali visi, kas "nebijo" aerodinamikos ir kinetikos dėsnių ir turi konstravimo įgūdžių. Žinoma, visada galima pasinaudoti kažkieno kito projektu ir gaminti tikslią raketos kopiją. Tačiau daugiau atradimo džiaugsmo ir patirties suteiks pačių rankomis kurta ir tobulinta raketa.
(0) 2011-05-06 0
„Skraidančiu sparnu“ pramintas JAV bendrovės „Boeing“ eksperimentinis bepilotis radarams nematomas lėktuvas „Phantom Ray“ pirmą kartą pakilo į dangų.
(0) 2011-04-14 0
Norint turėti galimybę skraidyti moderniausiais kariniais lėktuvais, reikia turėti „kažką tokio“ – nenumaldomą troškimą prisisegti diržais skraidančioje metalo konstrukcijoje reaktyvinių degalų sklidinomis talpyklomis ir iš tokio žvėries išspausti viską, kas tik įmanoma. Pilotuoti tokias bestijas – ne pats saugiausias užsiėmimas. Laimei, šiais laikais riziką žmogaus gyvybei karinėse oro pajėgose mažina ar net eliminuoja specialios sistemos – jas įdiegus, ...
(6) 2011-03-21 1
Irano naujienų agentūra „Fars News Service“, kurią britų „The Daily Mail“ pristato kaip griežtos linijos besilaikančią valstybinę Irano naujienų agentūra, prieš keletą dienų išplatino pranešimą, jog Irane sukurta skraidanti lėkštė, pavadinimu „Zohal“. Žvilgtelėjus į fotografiją, kuria ši naujiena iliustruojama, gali suimti arba siaubas, arba juokas. Tačiau kai kurie aviakonstrukcijų ekspertai šiuos (beje, nebe pirmus panašaus plauko technologiniams „s...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos