Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nepilotuojami orlaiviai
 
 

Nepilotuojami orlaiviai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2013-12-11 1
Jau girdėjome apie bendrovės „Amazon“ ketinimus užsakymus savo klientams pristatinėti bepilotėmis skraidyklėmis. Nors šią paslaugą planuojama pateikti rinkai tik po 4 - 5 metų, gali būti, kad bendrovė susidurs su rimta konkurencija. Štai siuntų gabenimo kompanija DHL pirmoji pasaulyje atliko siuntos pristatymo bepiločiu orlaiviu eksperimentą.
(0) 2013-12-06 0
Po to, kai Tailande protestuotojai pradėjo puldinėti žurnalistus, šalies žiniasklaida ėmėsi naujos taktikos – į darbą siųsti ne žmones, o bepiločius orlaivius (dronus).
(10) 2013-12-03 0
Turbūt prisimenate vaikystėje lankstytus popierinius lėktuvėlius, kurie pasiekę aukščiausią tašką ore pradėdavo leistis ir netrukus atsidurdavo ant žemės? Dabar amerikiečių išradimas „PowerUp 3.0“ leis lėktuvėlius ant žemės nuleisti tada, kai to panorėsite ir juos valdyti išmaniuoju telefonu.
(32) 2013-12-02 0
Leidiniui „60 Minutes“ duotame interviu bendrovės „Amazon“ šefas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) paskelbė, kad kompanija kuria nuosavą aštuonių rotorių bepilotės skraidyklės „Prime Air“ projektą. Planuojama, kad ateityje tokios skraidyklės internetu užsakytas prekes pristatys į namus. Deklaruojama, kad užsakyta prekė į namus bus pristatoma ne ilgiau nei per pusvalandį.
(0) 2013-11-26 0
JAV karo laivynas pranešė apie lapkričio 19 dieną užbaigtus išplėstinius bandomojo bepiločio lėktuvo X-47B UCAS-D bandymus. Pasak „Defense News“, juose dalyvavo lėktuvnešis „USS Theodore Rossevelt“ ir du X-47B bepiločiai lėktuvai.
(1) 2013-11-22 0
Po sėkmingų JAV bendrovės „Northrop Grumman“ naujo kompaktiško bepiločio orlaivio „Bat“ bandymų ekspertai prognozuoja, kad mažieji taktiniai robotizuoti lėktuvai gali įgyti ypatingą svarbą rengiant elektronines priešo radarų sistemų atakas.
(1) 2013-11-21 0
Kelios Europos Sąjungos (ES) šalys, tarp jų Prancūzija ir Vokietija, susitarė bendromis jėgomis kurti naujos kartos bepiločius lėktuvus, siekiant užpildyti spragą Bendrijos gynybos pramonėje.
(5) 2013-11-07 0
Jau seniai kalbama, kad kariškiai žvalgybos tikslais galės naudoti skraidančius bepiločius įrenginius, kurie savo matmenimis primins nedidelius vabzdžius. Pasirodo, kad kalbos senokai virto realybe: robotus – vabzdžius jau naudoja D. Britanijos kariškiai.
(3) 2013-11-06 1
Jungtinių Valstijų bendrovė „Lockheed Martin“ oficialiai pristatė naujos kartos karinio bepiločio žvalgybinio lėktuvo, galėsiančio skristi 6 kartus greičiau už garsą, kūrimo projektą, pranešė „Aviation Week“. Šis lėktuvas, pasak bendrovės atstovų, pakeis legendinį Šaltojo karo laikų žvalgybos lėktuvą SR-71 („Blackbird“), galėjusį pasiekti 3 500 km/ h greitį.
(0) 2013-09-26 0
Kompanija „Boeing“ pranešė, kad ji privertė seną naikintuvą pakilti į orą ir skristi be piloto kabinoje – orlaivis buvo paverstas radijo bangomis valdomu lėktuvu. Sėkmingi bandymai atlikti praėjusią savaitę.
(0) 2013-09-06 1
Kinijos siuntų pristatymo bendrovė „SF Express“ žengia pirmuosius žingsnius bandydama siuntų pristatymui atokiose vietovėse pasitelkti bepiločius lėktuvus, rašo „Business Insider“ cituodamas „South China Morning Post“.
(0) 2013-09-04 0
Vokietijos karinių oro pajėgų bepilotis lėktuvas „Euro Hawk“ pasiekė skrydžio trukmės nepasipildžius degalų rekordą. Apie tai pranešė europietišką „Euro Hawk“ versiją ir kitus „RQ-4 Global Hawk“ orlaivių modelius gaminanti JAV korporacija „Northrop Grumman“.
(1) 2013-09-03 1
JAV bendrovė „Titan Aerospace“ pranešė kitų metų pradžioje pradėsianti serijinę naujos kartos bepiločio orlaivio, skirto ilgalaikiams skrydžiams Žemės stratosferoje, gamybą. Pasak „Ars Technica“, „Solara 50“ pavadinti bepiločiai orlaiviai galės nenusileisdami ant žemės skraidyti 5 metus naudodami vien tik saulės energiją.
(13) 2013-08-26 1
UAB „Hnit-Baltic“ Lietuvos rinkai pristato naują produktą – nepilotuojamą lėktuvą-robotą eBee. Bet kuris matininkas, statybų inžinierius, miškininkas, gamtininkas ar ūkininkas galės pats paleisti ir saugiai valdyti lėktuvą, surinkti duomenis ir greitai atnaujinti teritorijos žemėlapį, užfiksuoti darbų eigą, pamatuoti iškasto ar supilto grunto tūrį, nustatyti gamtinius pokyčius. Padarytuose trimačiuose (3D) žemėlapiuose objektus galima matuoti kelių centimetrų tikslumu, infraraudonosiose nuotraukose atpažinti sergančius medžius ar agrokultūras.
(0) 2013-08-22 0
„Lockheed Martin“ kompanija paskelbė, kad ji ketina sukurti krovinius transportuojantį, skraidantį prietaisą, kuris gali būti valdomas nuotoliniu būdu ar net skristi autonomiškai, rašo phys.org.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos