Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nestandartizuoti bevielio interneto tinklai
 
 

Nestandartizuoti bevielio interneto tinklai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-03-04 36
Jau ne pirmus metus „SpaceX“ įkūrėjas Elonas Muskas šneka apie planus teikti interneto ryšį neturtingoms šalims, sukūrus dedikuotą ryšio palydovų tinklą „Starlink“.
(0) 2018-02-15 63
Verslininko Elono Musko įmonė „SpaceX“ jau daugelį metų slapčia gvildena planus sukurti pasaulinį palydovinio interneto paslaugų teikimo tinklą. Ir jau artimiausiu metu ketinama šiuos planus realizuoti – pirmoji „Falcon 9“ raketa su bandomuoju palydovu turėtų pakilti šeštadienį, rašo Cnet.com.
(26) 2013-10-21 -1
Grupė Kinijos inžinierių išrado pirmą pasaulyje elektros lemputę, kuri ne tik šviečia, bet ir siunčia "wi-fi" signalą. Beje, Fudano universiteto (Šanchajus, Kinija) tyrėjai išradimo prototipą pavadino "Li-Fi".
(1) 2013-08-16 0
Įžūliai juokaujama, kad "Google" žino viską. 2012 m. spalio 16 d. vieno Kentukio valstijos miestelio, pavadinimu Pike County, gyventojai danguje stebėjo keistą reginį. Astronomijos mėgėjas Alenas Eplingas (Allen Epling) vietos korespondentui nupasakojo jį kaip "dvi nepaprastai ryškiai šviečiančias fluorescencines lemputes danguje, viena šalia kitos."
(1) 2013-06-17 0
Jau kuris laikas vienas iš „Google“ vadovų Eric Schmidt kalba apie žmones neturinčius interneto prieigos, kurių yra maždaug du trečdaliai. Projektas „Loon“ yra būtent tam skirtas technologinis sprendimas – duoti interneto ryšio galimybę visiems pasaulio žmonėms.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos