Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netikros antivirusinės programos
 
 

Netikros antivirusinės programos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-04-14 28
Ne visos „Google Play“ randamos apsaugos programėlės suteikia siūlomą apsaugą. Neseniai šioje programėlių parduotuvėje buvo nustatytos 35 programėlės, kurios vietoj žadamos apsaugos vartotojams tik rodė nepageidaujamas reklamas.
(10) 2017-02-05 89
Įmonėje „Mozilla“ dirbęs programinės įrangos inžinierius Robertas O'Callahanas savo tinklaraštyje sukritikavo trečiųjų šalių įmones, gaminančias antivirusines programas ir drąsiai pareiškė, kad jų programinė įranga „nuodija visą programinės įrangos ekosistemą“, rašo neowin.net.
(4) 2016-06-28 13
<i>Kadangi nėra pažymėjimo <b>N-18</b>, nagrinėsime artimesnę technologijoms kompiuterių virusų temą, konkrečiau, kur ir kaip dažniausiai jų prisigraibome.</i>
(0) 2012-04-04 0
Kompanija „Symantec“ pranešė aptikusi naują netikrą antivirusinę pavadinimu „Windows Risk Minimizer“. Pastaroji reklamuojama nepageidaujamais el. laiškais. Pranešimai turėdavo nuorodas, kurios nukreipdavo į tinklalapius su netikra antivirusine programa, už kurios įsigijimą nemažai patiklių vartotojų sumoka apvalią pinigų sumą.
(10) 2011-11-09 0
Portalas diena.lt pranešė apie kenkėjišką programą ir atsiprašo dėl jos paplitimo šio portalo skaitytojų kompiuteriuose. Informuojama, kad ši programa išplito per trečiųjų šalių reklaminių skydelių publikavimo sistemas. Ji sutrikdė ne tik portalo diena.lt, bet ir kai kurių kitų naujienų portalų darbą.
(3) 2011-06-27 0
Policija Jungtinėse Valstijose ir septyniose kitose šalyse konfiskavo kelias dešimtis kompiuterių ir serverių, kurie buvo naudojami įgyvendinant sukčiavimo schemą, leidusią pasisavinti daugiau kaip 72 mln. dolerių iš aukų, įsigijusių suklastotą antivirusinę programą.
(14) 2010-06-01 0
JAV federalinė prokuratūra pateikė kaltinimus trims kibernetiniams nusikaltėliams, kurie apgaule pardavinėjo savo aukoms netikras antivirusines programas. Skelbiama, kad iš savo veiklos sukčiai užsidirbo daugiau kaip 100 milijonų dolerių.
(1) 2010-04-29 0
Paieškos giganto „Google“ duomenimis, saugumo užtikrinimui skirtos netikros programos tampa pagrindiniu kibernetinių nusikaltėlių ginklu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos