Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-11-30 0
Metų metus po miesto gatvėmis ir transporto kamščiais slypėjęs požeminių koridorių ir kambarių kompleksas buvo nenaudojamas. Dabar jį parduodanti stambiausia Didžiosios Britanijos telefoninių paslaugų kompanija "BT Group" tikisi, kad išskirtinės šio statinio ypatybės pritrauks pirkėjus netgi tada, kai antžeminio nekilnojamojo turto rinka patiria didžiausią nuosmukį per pastaruosius dešimtmečius.
(0) 2008-11-30 0
"Star Place" yra naujausias Kaohsiung (Taivanas) mieste įsikūręs prekybos centras. Architektūrinį šio pastato sprendimą pasiūlė olandų kompanija "UNStudio". Iš išorės statinys papuoštas neįprastu akiai šviečiančiu laiptuotu raštu, tačiau pats įspūdingiausias konstrukcijos bruožas slypi jo viduje.
(6) 2008-11-29 2
Ar galima valgyti įdomiai? Pasirodo, pasaulyje egzistuoja daugybė restoranų, kviečiančių maistu mėgautis neįprastose vietose. Po vandeniu, danguje, kalėjime ar netgi tualete! Kviečiame į kelionę po ekcentriškuosius pasaulio restoranus.
(13) 2008-11-21 0
Šiuo metu Kinijos Hubei provincijoje statomas tiltas pavadinimu "Siduhe Grand Bridge" - baigus darbus jis turėtų tapti aukščiausiu tokio tipo pastatu pasaulyje. Kokio jis bus aukščio? Palyginimui galima pasakyti, jog po juo esančiame slėnyje laisvai tilptų 'Empire State Building' dangoraižis, ir virš jo vis vien liktų daugiau nei 100 metrų laisvos erdvės.
(21) 2008-11-08 0
Toks projektas bent jau savo mastais kol kas neturi analogų visame pasaulyje. Tai - ežero viduryje esantis miestas, pastatytas ne saloje, o žemiau vandens lygio. Kaip tai įmanoma?
(12) 2008-10-31 0
Dubajus jau kurį laiką vadinamas gigantiškų inžinerinių statinių sostine. Naujausias šio miesto projektas "Anara Tower" nežada varžytis dėl aukščiausio pasaulyje pastato vardo - jis bus apie 150 metrų žemesnis nei gigantiškasis "Burj Dubai" ir sieks "vos" apie 700 metrų. Skiriamasis dangoraižio bruožas bus jo viršūnėje įrengta propelerį primenanti struktūra su jos viduryje įrengtu restoranu.
(5) 2008-10-22 0
„Vaikščiojantis namas“ (Walking House) suprojektuotas danų technikų iš N55 organizacijos, iš popierinio projekto pagaliau virto į realybę ir lėtai, bet užtikrintai žingsniuoja Europos gatvėmis.
(23) 2008-10-18 8
Įsivaizduokite dangoraižį, kuris sudarytas iš tarpusavyje susivijusių šešių atskirų pastatų. Ir ne tik tai užgniaužia kvapą - giganto aukštis siektų net 2,4km. Tarp kitko, tai ne fantastika, o kompanijos "International Council on Tall Buildings" siūlomas projektas.
(12) 2008-10-13 0
Ekologiškais namais garsėjanti JAV bendrovė „Solaleya“ pristatė naują savo idėją – aplink savo ašį besisukančius „skraidančiosios lėkštės“ pavidalo būstus.
(14) 2008-10-07 0
Visas pasaulis truputi „pamišęs“ dėl lenktinių – niekam ne paslaptis įsibėgėjančios kosmoso lenktynės dėl naujo Mėnulio „užkariavimo“, niekaip nesibaigiančios ginklavosi varžybos ir atrodo, panašios konkurencijos lygį baigia pasiekti statybos. Tik ne bet kokios, o grandiozinių statinių.
(8) 2008-09-15 -1
Tai be jokios abejonės bene didžiausias šaldytuvas pasaulyje. Jo plotas apie 188 tūkstančiai kvadratinių metrų. Čia kaip į tipinį angarą patalpinami kariniai lėktuvai, ir tiriama, kokį poveikį daro žema temperatūra orlaivio korpusui bei kitoms sistemoms. Nuotraukoje parodyta, kaip su kariniu "F-4 Phantom" atliekamas sniego ir ledinio lietaus testas - taip imituojamos skrydžio sąlygos 12km aukštyje.
(5) 2008-09-09 0
Atvirame vandenyne plaukiojančios žuvų veisyklos gali tapti alternatyva tradicinei žvejybai, kuri iki 2050-ųjų grasina iššluoti visas komercines rūšis.
(1) 2008-09-08 0
Autobuso stotelė apauga pavėsį teikiančiais vijokliais, žaidimų aikštelė, kurioje viskas iš augančių medžių, augančių medžių šaknys sudaro prieglobstį atsparų žemės drebėjimams? Tokia yra darnios, ekologiškos plėtros ateities vizija, kurią jau dabar įgyvendina Telavivo universiteto mokslininkai Yav Waisel ir Amram Eshel.
(15) 2008-08-28 0
Dubajuje įsikūrusi dizaino kompanija "Timelinks" pasiūlė gigantiško miesto-piramidės projektą "Ziggurat". Ištisas miestas aukštas po aukšto būtų patalpintas masyvioje piramidės konstrukcijoje, suteikiančioje prieglobstį milijonui žmonių vienu metu. Projektuotojai teigia, jog pasinaudojus hibridinėmis Saulės ir vėjo jėgainėmis pastatas pats save apsirūpintų energija, o viduje pakaktų ploto net žaliosioms zonoms ir šiokiai tokiai žemės ūkio veiklai.
(22) 2008-08-26 5
Kai įvairiausi pasaulio miestai nedrausmingiems vairuotojams pažaboti pasitelkia vaizdo kameras bei radarus, Shanxi provincijos (Kinija) pareigūnai imasi daug drastiškesnių priemonių. Šiuo tikslu Jing Zhuang automagistralėje pastatyta maždaug 30 metrų ilgio ir 0,6m aukščio betoninė kelio užkarda, kurios viduryje paliktas vingiuojantis tarpas automobiliui pravažiuoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos