Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2009-12-16 0
Kinijoje antradienį pradėtas statyti ilgiausias pasaulyje jūrinis tiltas, kuris sujungs žemyną, Honkongą ir Makao bei sustiprins šių autonominių regionų integraciją bei Perlų upės deltos (PUD) ekonominės zonos atsigavimą.
(9) 2009-12-13 0
Besisukančiame name įsikūrusi viena australų šeima kiekvieną rytą gali mėgautis vis kitokiu vaizdu pro langą.
(8) 2009-12-11 0
Į 2012 m. olimpines žaidynes atvykusius dalyvius ir svečius Londonas gali pasitikti įspūdingu virš miesto pakibusiu technologiniu „debesimi“.
(10) 2009-11-20 0
Bendrovės „Berry Plastics“ ir JAV kariuomenės Inžinerinio korpuso specialistai išrado tapetus, kurie yra stipresni už jais apklijuotą mūrinę ar betoninę sieną.
(17) 2009-11-17 2
Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) stovintis "Burj Dubai" jau daugiau kaip prieš metus tapo aukščiausiu pasaulio pastatu. Tiesa, jo statybų darbai dar nėra baigti, tačiau vaizdas iš pačio viršaus vis vien užgniaužia kvapą - šiame mėgėjiškame video aiškiai matosi, kokie maži visi aplinkiniai objektai lyginant su šiuo gigantu.
(6) 2009-11-15 0
Azerbaidžanas neslepia ambicijų negyvenamą Baku įlankos salą paversti pirmąja nuo išorinių išteklių nepriklausančia, aplinką tausojančia sala.
(38) 2009-11-08 7
Jeigu reiktų surikiuoti visus žmonijos inžinerinius projektus pagal kainą – kurie iš jų būtų patys brangiausi? Tai pabandė padaryti science-bookmarks.com autorius, išvardindamas jo nuomone pačių brangiausių projektų penketuką. Kadangi keli įspūdingi projektai autoriui prasprūdo pro akis, juos įkėlėme mes patys ir vietoj 5-tuko, gavosi brangiausių 8 - kas.
(4) 2009-10-17 0
Tarptautinis sėklų bankas pasiekė savo tikslą surinkti dešimtadalio pasaulio laukinių augalų sėklų pavyzdžius.
(3) 2009-10-09 0
Vieno iš San Francisko tiltų rekonstrukcija paskatino diskusijas ką gi reikės daryti su liekančia gan didele ir nebepanaudojama dalimi – techninis jos stovis pakankamai geras, kad būtų griaunamas, o transportui jau nebereikalinga. Novatoriški miesto planuotojai ėmė svarstyti, kaip galėtų performuoti tokią unikalią erdvę.
(2) 2009-09-18 2
Vaikų žaidimų aikštelės nuėjo ilgą evoliucijos kelią. Pirmosios jų buvo padabintos plieninėmis konstrukcijomis, kurios įkaisdavo saulės atokaitoje, kūdikių supynėmis, neturėjusiomis atramos nugarai ir kitais pavojų keliančiais aksesuarais. Šiandieninėse aikštelėse saugumas yra esminis aspektas, tačiau ne ką mažiau reikalinga vaizduotė ir išradingumas.
(8) 2009-09-17 0
Anglija virto dykuma, Australija ir Naujoji Zelandija praktiškai nuskendo, o žmogus, nusipirkęs Airiją, nusižudė. Ne, tai ne eilinis epizodas iš katastrofų filmo. Būtent taip sekasi vienam garsiausių šio amžiaus projektų.
(8) 2009-09-16 0
Pasaulyje gausu senų karinių bunkerių ir nebenaudojamų, dalinai išmontuotų požeminių raketų paleidimo kompleksų. Laisvos erdvės ten gausu - naudingas plotas dažnai siekia ar net viršija tūkstančius kvadratinių metrų. Nenuostabu, kad praktiški vietiniai gyventojai čia neretai įsirengia pilnaverčius namus nuolatiniam gyvenimui.
(39) 2009-08-25 10
Šaltojo karo metais daugelis žmonių konstruodavo nedideles slėptuves, kad apsisaugotų nuo galimo atominės bombos sprogimo. Tačiau kai kurie jų šią idėją gerokai pastūmėjo į priekį. Čia išvysite seriją nuotraukų iš autoriaus Richard'o Ross'o knygos "Waiting for the End of the World", kuriose pavaizduoti apokalipsei besiruošiančių asmenų sukurti slėptuvių interjerai.
(15) 2009-08-25 0
Norvegijoje planuojama statyti 16-17 aukštų medinį pastatą, kurio visai statybai bus panaudotos šiltnamio efekto neskatinančios technologijos. Vietos administracija statinį naudos kaip kultūrinį šiaurinės šalies pakrantės centrą - čia tilps biblioteka, teatras, meno studijos.
(16) 2009-08-23 0
Japonų architektas Sou Fujimoto suprojektavo ir pastatė namą, kurio konstrukcijos idėją jis "pasiskolino" iš visame pasaulyje populiaraus stalo žaidimo "Jenga". Visas namas susideda iš 35cm pločio kvadratinio profilio kedro blokų. Jis įrengtas Kumamoto mieste, Japonijoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos