Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2010-12-20 0
Pietinė Redžio Kalabrijos provincija Italijoje (Reggio Calabria) gali greitai turėti neįtikėtinai puošnų ir inovatyvų turizmo traukos centrą. Šios provincijos valdžia surengė tarptautinį konkursą ir sulaukė gausybės idėjų kaip atgaivinti ir kaip pritaikyti nebenaudojamą seną autostrados A3 tiltą.
(21) 2010-12-11 2
Pasaulio žiniasklaidoje pasirodė daugybė nuotraukų ir reportažų iš švedų centro „Pionen“, kuris priklauso tiekėjui „Bahnhof ISP“. Šis centras išsidėstęs požeminiame branduoliniame bunkeryje Stokholme ir jame prisiglaudė skandalingas tinklalapis „WikiLeaks“, kuris paviešino slaptus JAV valstybės departamento dokumentus.
(14) 2010-11-29 0
Neseniai pastatytas Korėjos „žaliasis“ dangoraižis pasižymi vienu efektyviausiu pasaulyje saulės energiją generuojančiu fasadu, kurį suprojektavo kompanijos „+ Gordon Gill Architecture“ architektas Adrian‘as Smith‘as.
(2) 2010-11-19 0
Liūdna žiūrėti į vandalų nuniokotus istorinius pastatus, tad kur kas smagiau matant amžiaus senumo paminklą, išlaikantį savo titulą ir garbę.
(6) 2010-11-16 0
Fuyuhito Moriya’ai 39-eri su savo mama Youko gyvena labai mažame name. Vienas namo aukštas – trisdešimt kvadratų. Idėja pasistatyti nestandartinį namą kilo besižvalgant po automobilių stovėjimo aikšteles. Trisdešimt kvadratinių metrų jose skiriama vienam automobiliui. Nors gyvenant dviese mažose erdvėse iškyla nemažai nepatogumų, japonas džiaugiasi, kad jam pavyko įgyvendinti savo sumanymą ir tapti namo savininku.
(9) 2010-11-11 0
Londone stovintis devynių aukštų pastatas „Stadthaus“ netrukus atsisveikins su aukščiausio pasaulyje medinio pastato titulu, kadangi Austrijoje, Dornbirno mieste turėtų iškilti daugiau nei trigubai aukštesnis (30 aukštų) medinis statinys. Būsimas pasaulio rekordininkas, vardu „LifeCycle Tower“ („Gyvenimo Ciklo Bokštas“) išsiskirs ne tik savo „ūgiu“, bet ir energijos tausojimu. Žinoma, pastatas unikalus ir tuo, jog jis bus pastatytas iš natūraliai išauginamo...
(33) 2010-11-09 3
Brangiausių pasaulyje namų rekordininkas – Indijos milijardieriaus Mukesho Ambani ir jo šeimos namas, vadinamas Antilija. Skelbiama, kad prabangaus namo statybos darbai jau baigti ir turtuolis artimiausiu laiku persikels į savo naują būstą, kuris kainavo daugiau nei milijardą dolerių.
(6) 2010-10-16 1
Šveicarijoje baigiama ilgiausio tunelio pasaulyje statyba. 57 km ilgio geležinkelio tunelis nutiestas per Sen Gotardo kalnų perėją. Kasimo darbai bus užbaigti penktadienį, o traukiniai tuneliu bus paleisti tik po kelerių metų.
(39) 2010-10-14 2
Norėdami surasti pirmąjį pasaulyje "viskam atsparų" prabangių požeminių bunkerių kompleksą, turėsite važiuoti maždaug 70km į rytus nuo Barstow miesto (Kalifornija, JAV), tiesiai į Mohavės dykumą. Čia pasuksite į nuorodos neturintį žvyrkelį, automobilį pastatysite apleistoje spygliuota viela aptvertoje aikštelėje ir įžengsite į pastatą, kuris primena iš betoninių blokelių pastatytą garažą.
(9) 2010-10-12 0
Naujas ekomiesto Portugalijoje projektas daugelį savybių pasiskolino iš biologijos - jam valdyti bus naudojami centralizuotos kompiuteriniai "smegenys", nuo kurių sprendimų priklausys tokios funkcijos, kaip vandens sunaudojimas, atliekų perdirbimas ir energijos sąnaudos.
(2) 2010-10-11 0
Dubline (Airija) atidarytas konferencijų centras "Convention Centre Dublin" yra pirmasis oficialiai pripažintas anglies emisijų požiūriu neutralus tokios paskirties pastatas. Jo ekologiškumas yra užtikrinamas panaudojant centrinį valdymo kompiuterį, kuris stebi aplinkos sąlygas ir realiu laiku reguliuoja pastato energijos sąnaudas.
(0) 2010-10-06 0
Praėjusiame žurnalo numeryje susipažinome su nedideliame Italijos miestelyje įkurtais netobulo grožio namais. Tęskime kelionę po WabiSabiCulture sodybą, tik šį kartą grožėsimės ne mūrais, o ją sukūrusiųjų mąstymu.
(20) 2010-09-13 4
Nors tai skamba kiek keistokai, pasaulyje pramoninės kanapių kultūros yra laikomos ganėtinai gera statybine medžiaga. Pirmieji kanapių pagrindu "suręsti" pastatai sėkmingai gyvuoja Australijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Tačiau JAV ši technologija dažniausiai susilaukia tik anekdotų. Nepaisant to, čia taip pat jau pastatytas pirmasis "kanapių namas".
(9) 2010-09-12 0
Jei kada pagalvojote apie tai, kad elektromobilių gamintojams turėtų būti nelengva įtikinti vartotojus, įpratinių automobilių, pakeisti savo įpročius, tuomet turėtumėte džiaugtis, kad nesate Carloso Ghosno vietoje, rašo Allcarselectric.com.
(3) 2010-09-10 0
Šių metų gruodžio 2 dieną FIFA vykdomasis komitetas, posėdžiausiantis Ciūriche, nuspręs, kur bus rengiami 2018 ir 2022 metų pasaulio futbolo čempionatai. Pirmą kartą istorijoje labiausiai pasaulyje laukiamas ir žiūrimas sporto renginys gali įvykti Artimuosiuose Rytuose, nes rimtą paraišką pateikė Kataras. Vienas iš jo svarių argumentų – modernios ir itin aplinkai draugiškos sporto arenos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos