Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2011-12-23 0
Pietų Korėjos menininkas Choi Jeong-Hwa 1000 panaudotų durų nusprendė perdirbti neįprastu būdu. Vietoj to, kad jos virstų kuru ar pjuvenomis, jis jas perdažė ir apkalė nebaigtą statyti namą. Kūrinys tapo akį traukiančių objektu.
(0) 2011-12-16 0
Slovėnijoje įsikūręs Ptujaus archeologinis parkas-muziejus yra viena svarbiausių šalies istorinių vietų. Po atviru dangumi archeologiniai radiniai buvo palikti neatradus lėšų įrengti pakankamai didelį tam tikslui skirtą pastatą.
(0) 2011-12-14 0
Naujienų portalas „Mercury News“ praeitą savaitę pranešė, kad trys „Google“ vadovai, Larry Page‘as, Sergey Brinas ir Ericas Schmidtas, siūlo sumokėti 33 mln. JAV dolerių už istorinio lėktuvų angaro Moffett Field restauracijos darbų užbaigimą. Milžiniškas pastatas, kuris buvo pastatytas 3-ajame dešimtmetyje ir yra vadinamas Pirmuoju angaru, yra netoli kompanijos būstinės „Googleplex“. Taip pat yra žinoma, kad „Google“ vadovai turi gavę specialų NASA leid...
(2) 2011-12-13 0
Mintis pastatyti virš Kolorado upės modernų tilto formos viešbutį kilo amerikiečių architektui ir menininkui Michaelui Janzenui. Jis nuo seno garsėja neįprastų, modernių ir tuo pačiu į ekologiją linkstančių projektų idėjomis.
(1) 2011-12-07 0
Lapkričio pabaigoje Paryžiaus miesto taryba priėmė „Bioįvairovės planą“, pagal kurį miestas turėtų tapti žalesnis. Tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasme.
(4) 2011-12-05 6
10 įvairių formų ir dydžių inžinerijos stebuklų iš viso pasaulio. Jie – aukščiausi, ilgiausi, seniausi, drąsiausiai suprojektuoti, jais pravažiuoja didžiausi automobilių srautai. Visi šie tiltai išsiskiria tokiomis savybėmis, kad mūsų protėviai net nesapnavo, jog apskritai įmanoma ką nors panašaus pastatyti. Dvi upės, įlankos ar slėnio puses sujungiantys statiniai - žmonių sumanumo liudytojai bei funkcionalumo ir stiliaus dermės pavyzdžiai.
(5) 2011-12-02 0
Harlingene (Olandija) stovi vienas neįprasčiausių pasaulio viešbučių. Jis teturi tik vieną kambarį, jame priimama apsistoti tik du žmonės, o kambarys įrengtas 17 m aukštyje.
(2) 2011-11-22 0
Ant vandens plūduriuojanti ir įvairiomis kryptimis plaukti galinti ne mažiau nei pusės milijardo litų vertės vienuolikaukštė (90 metrų aukščio) „blogio irštva“ su sraigtasparnių nusileidimo aikštelėmis, apžvalginiu deniu ir beveik 300 tūkst. litų vertės automobilio „DeLorean“ iš filmo „Atgal į ateitį“ replika. Kai „Project Utopia“ pristatė „Yacht Island Design“ ir karinės laivybos inžinieriai iš „BMT Nigle Gee“, į projektą buvo žiūrima ši...
(17) 2011-11-20 0
Kinijoje, Tianmen nacionalinio parko kalnuose ekstremalių pojūčių norinčius lankytojus vilioja atidarytas stiklinis pėsčiųjų takas. Iškilęs į 1430 metrų aukštį virš stataus skardžio lankytojams leidžia ne tik pasigrožėti nacionalinio parko grožybėmis – žemai apačioje matomais miškais bei mažesnių kalnagūbrių viršūnėmis, bet ir išbandyti savo drąsa žengiant stikliniu paviršiumi.
(7) 2011-11-14 0
Ne, tai – ne iliuzija. Olandų fortą juosiantį vandens telkinį iš tiesų skiria sausumos koridorius. Unikalus „povandeninis“ tiltas pastatytas Olandijoje: XVII a. olandų fortą nusprendę apžiūrėti lankytojai į jį nužingsniuoti galės tarp dviejų praskirtų vandens sienų – „Mozės tiltu“.
(6) 2011-11-10 7
Nigerijos Yelwa kaimelyje iškilo pirmasis šioje šalyje namas, pastatytas iš plastikinių butelių, kuris greitai tapo vietos turistų traukos centru, rašo BBC.
(8) 2011-10-26 0
Šiaurės poliaratyje Rusija žada statyti supermodernų miestą. Manoma, tai dar vienas Kremliaus žingsnis, siekiant išgauti didžiulius naftos ir dujų išteklius po poliariniu ledu, rašo dailymail.co.uk.
(0) 2011-10-25 0
Laplandijos šiaurėje, netoli nuo populiaraus ledo viešbučio „Jukkasjaervi“ planuojama statyti ledo mečetę.
(23) 2011-10-20 1
Italijos architektūros bendrovė „Stefano Boeri Architetti“ suprojektavo vadinamuosius urbanistinius miškus, kuriuos būtų galima sodinti didmiesčiuose, kur per mažai vietos parkams ir giraitėms.
(10) 2011-10-20 0
„Parduodama geros būklės naftos platforma: 20 kambarių, panoraminis vaizdas į jūrą, daugybė vietos sraigtasparniams“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos