Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2011-09-14 5
Pasviręs Pizos bokštas yra vienas žinomiausių architektūros stebuklų pasaulyje. Šis bokštas, dar žinomas kaip „Le Torre Pisa“ stovi šalia katedros Pizos mieste Italijoje. Nors šis statinys yra puikiai žinomas visame pasaulyje, tačiau ne vienam skaitytojui bus įdomu susipažinti su jo pastatymo ir priežiūros istorija.
(0) 2011-09-12 0
Pekine prasidėjo didžiulio oro uosto statybos. 9 pakilimo takus turėsiantis uostas savo dydžiu prilygs Bermudams.
(0) 2011-09-12 -1
Rugsėjo 6 d. Pilaitės mikrorajone duris atvėrė naujas projektas – kūrybinės dirbtuvės „Beepart“. Išskirtinio dizaino ir koncepcijos pastatas įsikūrė miško pakraštyje esančioje laukymėje.
(2) 2011-09-08 -1
Rugsėjo 1-ąją Vilniaus Balsių mikrorajone dūdų garsais paskelbta apie naujos modernios mokyklos atidarymą. Panašias mokyklas į šią, lietuviai iki šiol regėjo tik vakarietiškuose filmuose. Į architekto Sigito Kuncevičiaus suprojektuotą pastatą sudėta skandinavų patirtis.
(0) 2011-09-06 1
Rugpjūčio 31 d. Lenkijoje atidaryta trečioji ir paskutinė Vroclavo aplinkkelio dalis. Dabar vairuotojai gali kirsti Odros upę naujuoju tiltu.
(6) 2011-09-02 0
Valstybinė komisija ketvirtadienį turėjo priimti suremontuotą pėsčiųjų tiltą per Pakalnės upę Rusnės saloje, tačiau atliekant stiprumo bandymą jis triukšmingai sugriuvo ir atsidūrė vandenyje, rašo „Lietuvos rytas”.
(8) 2011-08-31 1
Jau pakankamai seniai Rusija bei JAV audžia planus, kaip sujungti Aziją su Šiaurės Amerika, o tiksliau – Rusiją su Aliaska. Negana to, visai neseniai, rugpjūčio antroje pusėje, Kremlius pritarė šiam projektui.
(3) 2011-08-22 0
Kinijos Tiandzino uoste stovinčiame lėktuvnešyje „Kijevas“, kuris kadaise plaukiojo su tarybine vėliava, planuojama įrengti viešbutį.
(6) 2011-08-19 0
JAV Kupertino miesto taryba oficialiai patvirtino naujosios „Apple“ būstinės dizainą ir atskleidė daugiau informacijos apie 700 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatą. Tai - daugiau nei Pentagono pastato užimamas plotas.
(12) 2011-08-17 0
Druskininkuose veikia vienas didžiausių Europoje vandens parkų, o dabar baigiamos ir pirmojo Baltijos šalyse visus metus veiksiančio žiemos pramogų komplekso „Snoras Snow Arena“ statybos. Projekto įgyvendintojai neslepia savo ambicingų planų - jau pastatyta ir oficialaus atidarymo laukianti arena pagal techninius parametrus sau lygių konkurentų neturės mažiausiai tūkstančio kilometrų spinduliu.
(14) 2011-08-14 0
Galvojant apie architektūrą dažniausiai mintyse iškyla akmenų, plieno ir stiklo vaizdai. Pridėję žodį „miestas“ gautume dar pilkesnį paveikslą. Tačiau padėtis pamažu ima keistis ir visai gali būti, jog ateities kartos miestą suvoks kaip žaliuojančią ir žydinčią erdvę. Gal ir per drąsu taip kalbėti, tačiau apie tai galvoti, diskutuoti ir savo kasdienę veiklą kreipti ta linkme tikrai verta. Juo labiau kad yra tam pagrindas – pasaulio miestiečių širdis ir pli...
(3) 2011-08-10 0
Jau šį mėnesį Druskininkuose atidaromas žiemos pramogų kompleksas vilios ne tik pramogų gausa, bet ir tuo, kad jis veiks ištisus metus, net ir karščiausiomis vasaros dienomis. O lankytojai mėgausis komplekse veikiančia modernia aptarnavimo sistema. Kuo ji ypatinga, ir kodėl „Snoras Snow“ arena pretenduoja patekti į geriausių pasaulio dengtų slidinėjimo kurortų penketuką?
(2) 2011-08-08 0
Mokslininkų įvardijamos grėsmės planetai, susijusios su žmonių veikla, jau pasiekė ir architektų ausis. Šiuo metu kuriami ateities miestų modeliai, kuriais ieškoma būdų, kaip sumažinti žmogaus poveikį natūraliai Žemės aplinkai bei užstatyti kuo mažiau jos paviršiaus.
(3) 2011-08-05 1
Druskininkuose baigiamas įrengti modernus žiemos pramogų kompleksas „Snoras Snow“ su uždara ir lauko slidinėjimo trasomis. Čia slidinėti ar šliuožti snieglente bus galima net tvyrant 30°C laipsnių karščiui. Pagal techninius parametrus kompleksas pretenduoja patekti į geriausių pasaulio dengtų slidinėjimo kurortų penketuką.
(10) 2011-08-03 0
Panašu, jog Saudo Arabijos karalystės galvos labai neblogai išmano, kaip konkuruoti su kaimyninėmis arabų valstybėmis. Nors šiuo metu aukščiausias pastatas pasaulyje yra Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) sostinėje Dubajuje stūksantis 823 metrų aukščio dangoraižis „Burj Khalifa“, 2016-aisiais pasauliui paskelbti, kas iš tiesų yra galingiausias Arabijos pusiasalyje ir planetos rekordininko vardą JAE milžino paveržti turėtų Džidos miesto gatvėse iškilsiantis 1000 metr...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos