Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(16) 2011-08-02 1
Šiaurinėje Olandijos dalyje, Hugersmildės (Hoogersmilde) apylinkėse netikėtai užsiliepsnojo kelių šimtų metrų aukščio TV bokštas. Gaisrui išsiplėtus, didžiulis statinys ugniagesių akivaizdoje sugriuvo. Dramatiškai griuvęs bokštas buvo vienas aukščiausių pastatų Olandijoje, praneša newsru.com.
(33) 2011-07-29 0
Australų inžinieriai suprojektavo gigantišką „šiltnamį“, kuriame įkaisiantis oras keliautų specialiu „kaminu“ ir suktų jo viduje sumontuotas energiją gaminsiančias turbinas. Įdomi idėja. O dar įdomiau yra tai, jog tokios „šiltnamio“ konstrukcijos skersmuo siektų mažiausiai keletą kilometrų, o „kamino“ aukštis turėtų būti ne mažesnis kaip 800 metrų.
(6) 2011-07-21 0
Egipto ir Saudo Arabijos vadovai davė sutikimą nutiesti abi šalis jungiantį tiltą per Raudonąją jūrą, praneša antradienį Kairo žiniasklaidos priemonės.
(0) 2011-07-14 0
Seniausia Egipto piramidė išgelbėta nuo sugriuvimo, panaudojus milžiniškas oro pagalves statinio luboms paremti.
(18) 2011-07-09 5
Teigiama, kad Kinijos pareigūnai taip skubėjo užbaigti ilgiausio pasaulyje tilto per jūrą statybas, jog net nespėta prisukti visų varžtų, praneša šalies žiniasklaida.
(2) 2011-07-04 -3
Pastaruoju metu Kinija Jungtines Valstijas pralenkė ne tik greitųjų traukinių transporto infrastruktūros segmente, bet ir tiltų statyboje. Kinijos šiaurės rytinėje dalyje esančiame Shandong a pusiasalyje pastatytas 42,45 km ilgio tiltas „The Jiaozhou Bay“ dabar yra ilgiausias tiltas pasaulyje.
(23) 2011-06-28 0
Svajojantieji apie naujus namus iš anksto turėtų apgalvoti, ar juose naudojama energija nekenks aplinkai. Ne tik dėl altruistinių tikslų – kitaip namas gali neatitikti naujų Europos Sąjungos reikalavimų.
(3) 2011-06-17 3
Įprastai atrodanti plyta gali būti biologiškai sukurta maišant smėlį ir tam tikras bakterijas, taip gaunant netoksišką ir nesukeliantį alergijos produktą. Jeigu kiekviena plyta pasaulyje būtų pagaminta tokiu būdu, tai pasauliui sutaupytų 800 milijonų CO2 tonų išmetamų į atmosferą kiekvienais metais.
(17) 2011-06-14 6
Išsikraustyti iš patogaus buto ir apsigyventi laukymėje įrengtoje vilnonėje jurtoje kauniečiai Virginija ir Tomas Jundulai nutarė norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio.
(25) 2011-06-12 0
„Apple“ generalinis direktorius Stevas Jobsas antradienį Kupertino miesto, JAV, tarybai pristatė kompanijos naujų darbo patalpų viziją. Dvidešimt minučių trukusioje vaizdo prezentacijoje, vadovas tarybai pristatė milžiniško apskritimo formos pastato idėją. Pats statinys iš pažiūros priminė medžiais apsuptą nusileidusį kosminį laivą.
(3) 2011-06-07 0
Tunelis, nuo virstančių medžių saugantis maršrutu Paryžius-Amsterdamas skriejantį greitąjį traukinį, papuoštas 16 tūkst. saulės baterijų, kurių pagaminta energija keliaus į Antverpeno geležinkelio stotį ir aprūpins elektra Belgijos traukinių tinklą, informuoja „The Guardian“.
(0) 2011-06-03 1
Šios įspūdingos ir itin tikroviškai atrodančios kolonos iš tiesų yra ne iš gipso ar kitos mineralinės medžiagos, o iš... kartono. Beveik trijų metrų aukščio, po 900 kilogramų sveriančios kolonos, ant kurių galimą remti realias statybines konstrukcijas, sukurtos iš milimetrinio kartono lakštų, rašo „FastcoDesign“.
(0) 2011-05-31 0
Seule (Pietų Korėja) visuomenei pristatyta didžiausia pasaulyje plaukiojanti sala. Ji yra Han upėje ir joje įrengti trys tarpusavyje sujungti kultūros centrai. Tai naujausias projektas, įgyvendintas multimilijardinės miesto gražinimo programos pagrindu. Į 20400 kvadratinių metrų užimančios salos atidarymą susirinko tūkstančiai žmonių. Šis privačiai finansuotas projektas kainavo apie 88 mln. JAV dolerių. Salos statybas planuojama baigti rugsėjo mėnesį.
(3) 2011-05-30 0
Iš ekologiškų medžiagų pastatytas būstas yra draugiškesnis ne tik aplinkai – jis gali padėti išsaugoti gyventojų sveikatą. Tačiau natūralių statybinių medžiagų sąrašą vardijantys specialistai pabrėžia, jog kol kas aplinkai draugiško namo koncepcijos kelią Lietuvoje skinasi sunkiai – konstruktoriams ir statytojams tebetrūksta žinių.
(0) 2011-05-24 0
Deja, kol kas dar ne. Nors tai mėginama atlikti jau nuo XX a. 7-ojo dešimtmečio. Sukurti aplinką, kuriai pakaktų vien saulės energijos ir kuri būtų visiškai uždara sistema (kur atliekos suskaidomos ir perdirbamos), pasirodo, yra neišpasakytai sunku.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos