Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2013-12-18 2
Britų inžinierius Maikas Peidžas (Mike Page) suprojektavo 3m aukščio ir 4 m pločio namą QB2,kuriame gali gyventi ir miegoti iki 2 žmonių. Hertfordšyro universiteto daktaras tvirtina, kad jo namą labai lengva pasistatyti pačiam – tai ne ką sunkiau nei savo rankomis susirinkti "Ikea Billy" knygų spintą. Tam savininkas sugaiš tik 4 val. O kainuoja toks namukas nuo 38 tūkst. litų.
(0) 2013-11-08 0
Bendrovė „Google“ pagaliau atskleidė, kam ketina naudoti didelę savo baržą San Francisko įlankoje ir kitą „laivyną“. Kiek anksčiau JAV žiniasklaida aktyviai spėliojo, kad „Google“ tokiose baržose galbūt statys savo duomenų centrus arba naudos juos kaip prekybos savo gaminiais centrus.
(1) 2013-10-29 0
Kauno technologijos universiteto (KTU) įsteigtus prizus – 1 000, 700 ir 500 eurų – tarptautiniame architektūros studentų baigiamųjų darbų konkurse laimėjo studentai iš Latvijos, Bulgarijos ir Vokietijos.
(22) 2013-10-18 0
Skelbiama, jog Šiaurės Korėjoje jau į pabaigą artėja pirmojo šalyje ir itin prabangaus slidinėjimo kurorto statybos.
(0) 2013-10-15 0
Viena iš turistų lankomiausių pasaulio vietų – Venecija šį savaitgalį pirmą kartą išbandė naują inžinerinę sistemą, kuri miestą ant vandens turėtų išgelbėti nuo jį vis kankinančių pavasarinių potvynių.
(0) 2013-10-07 3
Patys aukščiausi, ilgiausi ir įdomiausi – visi šie tiltai puikiausiai iliustruoja inžinerinės minties pasiekimus ir ateitį. Todėl tiltas gali būti ne tik būtina susisiekimo priemonė, bet ir ilgainiui tapti architektūriniu bei inžineriniu šedevru. Pristatome 11 pačių keisčiausių, įmantriausių ir įdomiausių pasaulio tiltų.
(9) 2013-09-19 4
Studentai neretai susiduria su būsto nuomos problema. Į pagalbą skuba „Tengbom“ architektai, sukonstravę vos dešimties kvadratinių metrų ploto individualų namą studentui.
(12) 2013-09-16 0
Nematomumas pasaulį domino ir masino dar iki Herberto Velso romano "Nematomas žmogus". Pastaraisiais metais nematomumas siejamas su tokiomis beprotiškomis struktūromis kaip metamedžiagos. Vis dėlto amerikiečių architektų bendrovė "GDS Architects" Pietų Korėjoje pirmąjį pasaulyje nematomą dangoraižį statys ne iš metamedžiagų, o iš įprastų statybinių medžiagų. O dangoraižis bus nematomas.
(2) 2013-08-15 0
Šešerius metus ant daugiabučio stogo iš akmenų prabangią vilą statęs kinas bus priverstas ją nugriauti. Pekino valdžia medicinos verslo magnatui nurodė per 15 dienų nugriauti ant 26 aukštų pastato suręstus privačius apartamentus, skelbia „The Telegraph“.
(1) 2013-08-12 1
Sparčiai didėjant susirūpinimui planetos ekologine situacija, architektūra atsidūrė po didinamuoju stiklu. Ieškoma įprastinių statybinių medžiagų pakaitalų, saulės ir vėjo energijos integravimo galimybių bei kitų įmanomų žaliųjų sprendimų. Viskas vyksta lėtai ir nuosekliai, žingsnis po žingsnio judant užsibrėžto tikslo link. Laimei, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančiam architektui Maiklui Reinoldsui (Michael Reynolds) toks lėtas vystymasis nebuvo priimtinas, tad jis nusprendė viską keisti greitai ir radikalai, tapdamas tikru šiukšlių kariu.
(2) 2013-08-10 2
2 000 dolerių kainuojantį šiukšlių konteinerį Kalifornijos dizaineris Gregory Kloehnas pavertė funkcionaliais namais, kuriuose yra vonios kambarys, lova, virtuvė ir net saulės gultai.
(11) 2013-08-06 0
Architektas Davidas Fisheris suprojektavo 80 aukštų dangoraižį, kurio aukštai sukasi aplink savo ašį. Kiekvienas dangoraižio aukštas apsisuka 360 laipsnių per pusantros valandos, praneša RBC.
(59) 2013-08-02 0
Prieš metus rašėme apie Švedijoje Linköpingo mieste planuojamą statyti dangoraižį, kuriame kursis ne miesto gyventojai, o bus auginamos daržovės. Vertikaliosios žemdirbystės projektas sulaukė daug dėmesio, nes mintis nauja ir, tiesą sakant, dar niekur nerealizuota. Kaip sekasi projekto įgyvendintojams, kada šis naujoviškas pastatas atvers duris? Ar galėtų tokie pastatai atsirasti ir mūsų šalyje?
(5) 2013-07-31 1
Honkongo projektavimo įmonėje dirbančio lietuvio architekto Karolio Kazlausko sukurta oro uosto koncepcija patraukė Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno dėmesį.
(4) 2013-07-17 0
Ne, jūsų akys tikrai neapgauna. Ir tai ne joks triukas su nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“. Šios aiktelėti iš nuostabos priversiančios nuotraukos įamžino unikalų techninį procesą, vadinamą dumblo išleidimu, rašo huffingtonpost.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos