Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinė architektūra ir statybos
 
 

Netradicinė architektūra ir statybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2011-07-04 -3
Pastaruoju metu Kinija Jungtines Valstijas pralenkė ne tik greitųjų traukinių transporto infrastruktūros segmente, bet ir tiltų statyboje. Kinijos šiaurės rytinėje dalyje esančiame Shandong a pusiasalyje pastatytas 42,45 km ilgio tiltas „The Jiaozhou Bay“ dabar yra ilgiausias tiltas pasaulyje.
(7) 2011-09-28 1
Atsinaujinančiame Zarasų mieste atidarytas išskirtinės architektūros Zaraso ežero apžvalgos ratas.
(17) 2011-11-20 0
Kinijoje, Tianmen nacionalinio parko kalnuose ekstremalių pojūčių norinčius lankytojus vilioja atidarytas stiklinis pėsčiųjų takas. Iškilęs į 1430 metrų aukštį virš stataus skardžio lankytojams leidžia ne tik pasigrožėti nacionalinio parko grožybėmis – žemai apačioje matomais miškais bei mažesnių kalnagūbrių viršūnėmis, bet ir išbandyti savo drąsa žengiant stikliniu paviršiumi.
(4) 2011-12-05 6
10 įvairių formų ir dydžių inžinerijos stebuklų iš viso pasaulio. Jie – aukščiausi, ilgiausi, seniausi, drąsiausiai suprojektuoti, jais pravažiuoja didžiausi automobilių srautai. Visi šie tiltai išsiskiria tokiomis savybėmis, kad mūsų protėviai net nesapnavo, jog apskritai įmanoma ką nors panašaus pastatyti. Dvi upės, įlankos ar slėnio puses sujungiantys statiniai - žmonių sumanumo liudytojai bei funkcionalumo ir stiliaus dermės pavyzdžiai.
(25) 2011-01-27 2
Kankinančiai lėtas, buferis į buferį susikabinusių automobilių slinkimas nuo transporto priemonių užsikišusiomis gatvėmis – Pekino gyventojų kasdienybė, su kuria, ko gero, jie vienaip ar kitaip turėjo susitaikyti. Tačiau Kinijos sostinės administracija nusprendė imtis beprecedenčio projekto – įrengti visuotinį Pekino požeminio automobilių eismo tinklą.
(23) 2011-10-20 1
Italijos architektūros bendrovė „Stefano Boeri Architetti“ suprojektavo vadinamuosius urbanistinius miškus, kuriuos būtų galima sodinti didmiesčiuose, kur per mažai vietos parkams ir giraitėms.
(0) 2011-09-12 -1
Rugsėjo 6 d. Pilaitės mikrorajone duris atvėrė naujas projektas – kūrybinės dirbtuvės „Beepart“. Išskirtinio dizaino ir koncepcijos pastatas įsikūrė miško pakraštyje esančioje laukymėje.
(15) 2011-04-15 1
Ateityje pasaulio miestus gali papuošti įmantriausi, netikėčiausių formų ir paskirčių statiniai – pradedant vandenynų paviršiuose išdygsiančiais dangoraižiais-sanitarais ir baigiant „žaibapjovėmis“ – žaibų energiją kaupiančiomis jėgainėmis. Tai – tik keletas futuristinių ir išties fantastiškų idėjų iš architektūrinio 2011 m. konkurso „eVolo Skyscraper Competition” („eVolo dangoraižių konkursas“).
(6) 2011-11-10 7
Nigerijos Yelwa kaimelyje iškilo pirmasis šioje šalyje namas, pastatytas iš plastikinių butelių, kuris greitai tapo vietos turistų traukos centru, rašo BBC.
(7) 2011-11-14 0
Ne, tai – ne iliuzija. Olandų fortą juosiantį vandens telkinį iš tiesų skiria sausumos koridorius. Unikalus „povandeninis“ tiltas pastatytas Olandijoje: XVII a. olandų fortą nusprendę apžiūrėti lankytojai į jį nužingsniuoti galės tarp dviejų praskirtų vandens sienų – „Mozės tiltu“.
(3) 2011-05-30 0
Iš ekologiškų medžiagų pastatytas būstas yra draugiškesnis ne tik aplinkai – jis gali padėti išsaugoti gyventojų sveikatą. Tačiau natūralių statybinių medžiagų sąrašą vardijantys specialistai pabrėžia, jog kol kas aplinkai draugiško namo koncepcijos kelią Lietuvoje skinasi sunkiai – konstruktoriams ir statytojams tebetrūksta žinių.
(18) 2011-07-09 5
Teigiama, kad Kinijos pareigūnai taip skubėjo užbaigti ilgiausio pasaulyje tilto per jūrą statybas, jog net nespėta prisukti visų varžtų, praneša šalies žiniasklaida.
(17) 2011-06-14 6
Išsikraustyti iš patogaus buto ir apsigyventi laukymėje įrengtoje vilnonėje jurtoje kauniečiai Virginija ir Tomas Jundulai nutarė norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio.
(3) 2011-08-05 1
Druskininkuose baigiamas įrengti modernus žiemos pramogų kompleksas „Snoras Snow“ su uždara ir lauko slidinėjimo trasomis. Čia slidinėti ar šliuožti snieglente bus galima net tvyrant 30°C laipsnių karščiui. Pagal techninius parametrus kompleksas pretenduoja patekti į geriausių pasaulio dengtų slidinėjimo kurortų penketuką.
(16) 2011-10-13 0
Praėjus 24 metams nuo statybų pradžios Šiaurės Korėjos sostinėje duris atvers viešbutis, kuris kadaise turėjo būti aukščiausias pasaulio pastatas, praneša telegraph.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos