Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Netradicinins gyvenimo būdas
 
 

Netradicinins gyvenimo būdas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-01-21 27
Pasirodo, esama įrodymų, kad kasdienis prausimasis daro žalą mūsų mikrobiomui – mūsų organizme gyvenančiais mikrobų bendruomenei. Du atskiri tyrimai parodė, kad tai gali sąlygoti inkštirų protrūkį ant mūsų kūno.
(3) 2016-11-07 2
JAV striptizo klube dirbanti egzotinė šokėja Liza atskleidė negirdėtos informacijos apie savo profesijos pliusus, minusus ir tai, kaip stereotipai veikia jos kasdienybę. Jos atlyginimas kasnakt smarkiai svyruoja, o pastaruoju metu dėl prostitucijos ir internete lengvai prieinamos pornografijos pasikeitė jos šokius stebintys klientai.
(0) 2015-09-08 12
Gerai žinoma, kad norint išsaugoti žarnyno bakterijas, reikia gerti probiotikus, bet kaip išsaugoti gerąsias bakterijas ant odos? Juk jos ten ne ką mažiau naudingos, nei žarnyne, įsitikinęs chemijos inžinierius Dave`as Whitlock`as.
(10) 2015-02-03 -7
Čia – Maria Jose Cristerna iš Meksikos. Tegul išvaizda jūsų neapgauna. Ši 35-erių moteris – teisininkė, keturių vaikų mama, tatuiruočių meistrė. Užaugo ji labai religingoje šeimoje, tačiau dabar ji – ne uoli katalikė, o šėtonę primenanti labiausiai tatuiruota moteris pasaulyje grobuoniškais dantimis ir titano ragais kaktoje. Anksčiau išvydę ją žmonės žegnodamiesi iš tolo pereidavo į kitą gatvės pusę. Tačiau video žokėja dabar dirbanti nežemiškos išvaizdos moters tai netrikdo – ji visada būdavusi kitokia.
(6) 2014-11-15 13
Traktoriumi išilgai Afrikos pervažiavusi olandų keliautoja Manon Ossevoort, dar žinoma kaip „Traktoriaus Mergina“, ruošiasi įgyvendinti dešimtmetį puoselėtą svajonę – nukeliauti į Pietų Ašigalį.
(0) 2014-09-19 1
Australijos ministras pirmininkas Tony Abbottas nutarė atiduoti pagarbą šios šalies čiabuviams gyventojams. Jis savo biurą savaitei perkėlė į palapinę atokiai įsikūrusioje aborigenų bendruomenėje.
(2) 2014-05-13 32
Taip atrodo nešvariausiu Europos žmogumi vadinamas 58-erių Ludvikas Dolezalis iš Čekijos. Pastarąją žiemą benamis naktimis miegodavo karštų pelenų krūvoje. Tiesa, iki pasaulio rekordininko, net 80 metų nesipraususio iraniečio Haji jam dar labai toli.
(0) 2014-05-08 5
Prieš kelerius metus palikę Vilnių ir apsigyvenę vienkiemyje Ditė Volungevičiūtė ir Egidijus Maciulevičius šį sekmadienį su gyvulių banda patraukė į ganiavos vietas, kur gamtos prieglobstyje praleis visą vasarą.
(3) 2014-01-30 2
24 metų Pavelas Sapožnikovas dalyvauja viename įspūdingiausių sociopsichologinių eksperimentų istorijoje. „Gyvenu vienas praeityje“, - rašė jis.
(12) 2013-06-11 3
Sietle (JAV) gyvenanti moteris Navena Šain (Navenna Shine) įsitikinusi, kad jai visiškai nereikia maisto. Savo idėjas ji skleidžia ir viešojoje erdvėje. Kad įrodytų savo tiesas, moteris pradėjo eksperimentą, pavadinimu "Būti gyvam saulės šviesa" ("Living on Light"). Jo metu moteris nuo keturių iki šešių mėnesių mėgins išbūti be maisto – soti vien saulės šviesa, vandeniu ir arbata, informuoja "FoxNews.com".
(11) 2013-04-02 0
"Dumpster daivingas" – tai naudoti vis dar tinkamų daiktų arba maisto produktų paieška konteineriuose. Tokia veikla paprastai siejama su žemo socialinio sluoksnio atstovais, tačiau iš tiesų tuo užsiima ir daugybė įvairiausias pareigas užimančių žmonių, save vadinančių "freegan" (fryganais, -red. past.). Pastarieji tai daro ne dėl pinigų stygiaus, o kovodami prieš vartotojiškos visuomenės problemas ir remdami įvairius ekologinius judėjimus. Ar toks judėjimas įmanomas Lietuvoje?
(0) 2012-09-30 0
Druskininkų pašonėje, Ratnyčios kaime, ant sraunios Ratnyčėlės kranto įsikūrusioje Tauro ir Aušros Česnulevičių sodyboje ramybe alsuoja tik gamta. O pačios kūrėjų šeimos gyvenimas – intensyvus, energingas ir veržlus.
Tauras – medžio drožėjas, skulptorius, baldžius. Aušra – menotyrininkė, buvusi pripažinta geriausia šalies gide, dabar – unikalaus druskos projekto autorė. Prieš trejus metus jos įkurtas netradicinis verslas išgarsino šeimą ne tik Liet...
(15) 2012-09-24 0
JAV gyvena toli gražu ne viena ir ne dvi šeimos baimindamosi, jog netolimoje ateityje gali susidurti su geriamojo vandens, maisto ar degalų stygiumi. Ir jos tam ruošiasi labai rimtai. Šie žmonės būgštauja, jog netrukus gali ateiti laikai, kai pinigai nuvertės, o įstatymų niekas nebesilaikys. „Neketiname tapti aukomis“, - tvirtina jie. Visi jie pasiruošę katastrofai, kuri sunaikintų pasaulį tokį, koks jis yra dabar. „National Geographic“ kviečia susipažinti su šeimo...
(6) 2012-05-27 4
Tuštėjant Lietuvos kaimams, atsiranda vis daugiau miestiečių, kurie pavargę nuo šiuolaikinio gyvenimo tempo, kuriasi ekologinėse gyvenvietėse arba bendruomenėse. Jie statosi šiaudinius namus, užsiima gamtine žemdirbyste ir daugiausiai laiko praleidžia tiesiog būdami gamtoje.
(15) 2012-05-08 4
Ne kartą esame girdėję, kad šiuolaikinio pasaulio problema yra skubėjimas. Įvertinę, kad nuolat skubame, tuojau pat pradedame taisytis: praktikuojame jogą, imame ieškoti savasties seminaruose ir knygose, bendraujame su išmintingais žmonėmis ir darome viską vardan vieno tikslo – savęs įprasminimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos