Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Neutroninės žvaigždės
 
 

Neutroninės žvaigždės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-10-29 0
Astronomai aptiko ypač tankią žvaigždę, kuri aplink savo mirštančią žvaigždę palydovę apskrieja per 93 minutes. Taigi tai greičiausiai skriejanti tokios rūšies žvaigždė.
(10) 2012-05-17 2
Tankiausi visatos objektai savo gretose turi naują sunkiasvorį rekordininką. Mažytis, truputį už Šiaulius (miesto plotas – 81 km2) mažesnis pulsaras, savo dydžiu prilygstantis Manheteno salai (jos plotas – apie 60 km2), sveria 2,04 karto daugiau nei Saulė. Mažas kupstas didelį vežimą apverčia, byloja liaudies išmintis. O astrofizikai neatmeta galimybės, jog šis rekordinis visatos „kupstas“ gali apversti bendrosios reliatyvumo teorijos vežimą. ...
(0) 2012-04-27 0
Kosminiais teleskopais stebimi gama spindulių žybsniai kelioms akimirkoms tampa pačiais šviesiausiais objektais Visatoje. Tada jie šviečia kaip milijonas galaktikų. Tačiau nereikia tuoj pat dairytis po dangų ir bandyti surasti vieną iš jų, kadangi spinduliuojama yra gama spindulių ruože.
(5) 2012-03-30 0
Vokietijos mokslininkai kuria kosminiams laivams skirtą navigacijos sistemą, leisiančią nustatyti jų buvimo vietą mūsų galaktikoje kelių kilometrų tikslumu.
(3) 2012-01-05 0
Neįprastai lėtai aplink savo ašį besisukantis pulsaras atrodo gluminančiai dar ir dėl to, jog, kaip rodo tyrimų duomenys, jis yra „vyresnis“ už supernovos sprogimą, po kurio jis turėjo atsirasti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos