Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Nežemiškos gyvybės hipotezės
 
 

Nežemiškos gyvybės hipotezės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-12-01 10
Įsivaizduokite, kad būsimi žmonės ateityje sugebės keliauti į kitus pasaulius ir ten suras... daugiau žmonių. Pasak Kembridžo universiteto astrobiologo, toks scenarijus gali būti labiau tikėtinas, nei jūs manote.
(0) 2021-11-30 15
Kosmoso tyrinėjimų era kelia naują pavojų – invaziją. Pavojus kyla ne dėl mažų žalių žmogeliukų, atvyksiančių skraidančiomis lėkštėmis, bet dėl mikrobiologinio Žemės užteršimo ir atvirkščiai.
(12) 2021-11-11 8
Žmoniją ilgai kamuoja klausimas - ar visatoje mes vieni? Mokslininkai nežemiškų civilizacijų paieškai skiria didžiulius resursus. Tačiau astrofizikas Paulas Sutteris teigia, kad to daryti nereikėtų.
(1) 2021-11-08 21
Ar gyvybė, kurią mes žinome, galėjo prasidėti Marse, o ne Žemėje? Skamba beprotiškai, bet tokią idėją siūlo keletas mokslininkų. Bent jau apsvarstykime šią galimybę.
(11) 2021-10-30 18
Praėjusią savaitę Virdžinijos universitete (JAV) NASA vadovas Billas Nelsonas išsakė keletą klausytojus nustebinusių pastabų apie galimą ryšį tarp kariškių pastebėtų neatpažintų skraidančių objektų ir nežemiškos gyvybės paieškų.
(0) 2021-10-28 15
Naujas radijo teleskopas Kinijoje gali aptikti didžiulius ateivių zondų būrius. Ar susidorosime su „savaime besidauginančia“ ateivių grėsme?
(0) 2021-09-12 9
COVID-19 pandemija jau apvertė aukštyn kojomis mums pažįstamą gyvenimą ir neabejotinai paskatino kai kuriuos žmones norėti palikti planetą. Dabar vienas žymiausių mokslininkų perspėjo, kad virusai gali būti aptinkami ne tik Žemėje, bet ir kitur Visatoje.
(6) 2021-08-03 23
Londono imperatoriškojo koledžo mokslininkas, kvantinės fizikos tyrėjas Terryis Rudolphas teigia, kad žvaigždės mūsų danguje mirksi ne šiaip sau.
(0) 2021-07-22 7
Gyvybės paieškos kosmose – procesas, užimantis daugelį metų ir vedantis mus prie kitokio visatos suvokimo. Astrofiziko dr. Kastyčio Zubovo teigimu, tai, kas kosmose nagrinėjama dabar, galimai veda prie dar vieno technologijų, pramonės arba visuomenės perversmo.
(0) 2021-07-07 8
Kai kalbame apie nežemiškos gyvybės paieškas už Saulės sistemos ribų, paprastai dėmesys kreipiamas į planetas, panašias į Žemę: uolines, galinčias turėti paviršinio vandens ir atmosferą. Būtent atmosferos stebėjimai bus pagrindinis gyvybės pėdsakų paieškų metodas artimiausioje ateityje. Tačiau Žemės atmosfera, palyginus, yra labai plona, tad ir aptikti bei stebėti ją iš toli – sudėtinga. Daug lengviau būtų tyrinėti dujinių milžinių planetų atmosferas. Tiesą sakant, tą jau ne vienerius metus astronomai ir daro, tik nesikoncentruoja į gyvybės paieškas. Bet gal būtų verta?
(3) 2021-06-29 14
Senovės ateivių civilizacija galėjo palikti Žemėje jutiklius, rodančius, kokia ji yra mūsų Saulės sistemos gyvenamojoje zonoje, teigia Harvardo universiteto astronomas Avi Loebas, o nauji nenustatyti oro reiškiniai (UAP) gali būti nežemiškos gyvybės ženklas.
(20) 2021-06-23 12
Spekuliacijos, apie ką bus kalbama viešame pranešime, kurį vėliau šį mėnesį paskelbs Pentagono Neidentifikuotų oro reiškinių (angl. unidentified aerial phenomena, UAP) darbo grupė, nerimsta.
(4) 2021-06-08 6
Buvęs Harvardo universiteto astronomas Avi Loebas teigia, kad įvairūs kosminiai reiškiniai yra nežemiškos gyvybės įrodymai. Pasak jo, milžiniškas, pažangus dalelių greitintuvas galėtų sukelti tamsiosios energijos sprogimą, kuris šviesos greičiu viską sudegintų galaktikoje. Jeigu norime to išvengti, turime kuo greičiau įsitraukti į tarpžvaigždinę diplomatiją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos